Skoči na vsebino

Problem APN6 s


krispic

Priporočene objave

Mah nisem hotel smetiti okrog, ustvarjati novih tem in sem tukaj vprašal. Aja moja 6ka ni 6s ampak navadna :)

A pa ti kolesarski števc dela? Ker frendu noben ne dela, ker ima štrom na platine in mu magtno polje zjebe use.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti kolesarski števc dela? Ker frendu noben ne dela, ker ima štrom na platine in mu magtno polje zjebe use.

Dela dela... :whistle: In to zelo točno. Max speed pa je bila 86.5 :worship: .Barracuda ti pa bodi kar lepo tiho, saj pomojem nimaš in nikoli ne boš imel mopeda/motorja in si pomojem razvajen 13 letnik, ki sanja o motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sam nove se ne dobi. js sm nazadnje šu na petrol pa mi je dal championovo svečko pa čist kul dela.

velo črnuče? tam sm jst dobu bosna75 pa 80 za apnčka 1973 , še s pedali, prva barva mal sčopičem popravlene praske.the best buddy !! nikol me še ni pustu na cedilu če jst nisem bil kriv zato ! :worship: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa sploh leti tolk da morš kdaj bremzat?

:whistle:

Bremze (pakne) sem v 4ih sezonah zamenjal 3x :whistle:

Po klanc dol je špas :evilgrin:

Ko sem zmontiral kit not, mi je blo največje presenečenje to, da je moped navzgor pospeševal.

Na križiščih na izhodu (šaltam v tretjo) mi je na zadno metal :naughty:

Ni tomos kr tko :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremze (pakne) sem v 4ih sezonah zamenjal 3x :whistle:

Najbrž še kej druzga k sam bremze...k če je bil tok navit se je najbrž kr kvaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Bremze (pakne) sem v 4ih sezonah zamenjal 3x :whistle:

Po klanc dol je špas :evilgrin:

Ko sem zmontiral kit not, mi je blo največje presenečenje to, da je moped navzgor pospeševal.

Na križiščih na izhodu (šaltam v tretjo) mi je na zadno metal :naughty:

Ni tomos kr tko :worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Angleščina pa ti ne gre kaj preveč....down true the geto :worship: buiznes :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleščina pa ti ne gre kaj preveč....down true the geto :worship: buiznes :worship:

To je pogovorna angleščina...sej važn da si zastopu ka je mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleščina pa ti ne gre kaj preveč....down true the geto :worship: buiznes :worship:

Od tvojga dedka štirko, tko naščijem da škoda izgubljat besed :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tvojga dedka štirko, tko naščijem da škoda izgubljat besed :winkiss:

Mja a res??? Ful težko nesti šestko z ATXom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Si bom sposodil kar to temo. Imam atx in ko zapeljem v vodo mi voda pride skozi blatnik ( ima luknje za hlajenje) do svečke in moped crkne kako bi zavaroval svečko da ne bi crkoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bom sposodil kar to temo. Imam atx in ko zapeljem v vodo mi voda pride skozi blatnik ( ima luknje za hlajenje) do svečke in moped crkne kako bi zavaroval svečko da ne bi crkoval?

Kupi gumijasto kapico za na svečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

živijo jaz mam tud zdej en problem,prejle sem naštimov platine,in sem jih poravnav,ker so se dotikale le z robovima,potem sem jih tudi z bruspaperjem mal očistu in nazadnje spihal,je pa zdej problem da mi za delo majhno iskro,zato mi tudi ne vžge,kaj bi lahko to bilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo. Zanima me ce ima kdo za prodat matico oziroma pokrovcek M6 pokrova orodja na rezervoarju. In sicer potrebujem za Tomos apn 4.... bi bil zelo vesel če bi kdo to stvar imel........ Hvala.

 

lp. Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!