Skoči na vsebino

Sam svoj mojster


Priporočene objave

Ker so storitve v naši državi čedalje dražje bi si lahko pomagali med seboj, ker vem da marsikdo zna kaj naredit, zgradit, napelat, pošraufat...

Zato ta tema da bi lahko kdorkoli ki je pripravljen "pomagat" ostalim to sporočil tukaj in se ga lahko nato kontaktira.

Pa upam da bo tema ostala "čista", brez nabijanja. Za vprašanja uporabite PM ali odprite drugo temo.

Js osebno lahko komu pomagam z zaključnimi gradbenimi deli (sistemi knauf, rigibs). Če rabite predelno steno, spuščen strop, obdelavo mansarde ali kakršnokoli takšno zadevo( tudi strešni napušč)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba, ampak mislim, da ta tema ne bo šla skozi, ker jo bodo moderatorji verjetno tretirali kot oglaševanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vprašal Ice-a pa je reku da je možno, je pa govora o POMAGANJU, če se bo kdo s tistim ki kaj rab zmenil za kakšno nagrado ali nadomestilo za potne stroške še tok bolš za njega. Ni pa namen da se oglašujejo firme kr je js tudi nimam in zato po mojem to ni oglaševanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vprašal Ice-a pa je reku da je možno, je pa govora o POMAGANJU, če se bo kdo s tistim ki kaj rab zmenil za kakšno nagrado ali nadomestilo za potne stroške še tok bolš za njega. Ni pa namen da se oglašujejo firme kr je js tudi nimam in zato po mojem to ni oglaševanje.

Delo na črno ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo ta tema smatrala kot oglaševanje dela na črno naj jo zbrišejo, lhk pa ostane vsaj za nasvete ki se tičejo teh stvari. Ker verjamem da mersikoga kaj zanima pa ne ve kje vprašat. Ker največkrat greš u Merkur pa tam vprašaš prodajalca o kaki stvari ki največkrat nima pojma, ti pa natvezi neke stvari da nebi izpadel neveden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz naprimer cel dan šraufam ampak za denar saj mi ni Motosvet nič dal za moje delovno mesto in noben Motosvetovc mi ne da za moje mesečne dajatve razen če mu vslugo zaračunsam.Sem pa že dostim na tem forumu veliko(preveč) pomagal glede na moje sotrpine-uradne serviserje motorjev. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa že dostim na tem forumu veliko(preveč) pomagal glede na moje sotrpine-uradne serviserje motorjev. :whistle:

Za kar sem ti osebno zelo hvaležen, bil vesel vsakega odgovora in nasveta ki si mi ga dal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kar sem ti osebno zelo hvaležen, bil vesel vsakega odgovora in nasveta ki si mi ga dal :)

Tudi jaz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da bi glede na strukturo MS z oglaševanjem tule dobil en kup forumašev, ki imajo nekaj malega za narest pa u bistvu glih zdele nimajo €,

al bi pa cenkal oziroma najraje nič plačal. :closedeyes:

Žal, tako bi bilo...

Znam marsikaj sam ko vidiš, da začnejo ljudje izkoriščat pripravljenost pomagat te mine.

Krivi smo ponavadi sami ker pač prvič premalo ali nič ne racunamo, potem imaš pa kar na enkrat en kup ljudi ki te

klicarijo za vsako malenkost.

Je pa res, da je tolk fajn komu pomagat, sploh če je kaj okoli motorjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so storitve v naši državi čedalje dražje bi si lahko pomagali med seboj, ker vem da marsikdo zna kaj naredit, zgradit, napelat, pošraufat...

Zato ta tema da bi lahko kdorkoli ki je pripravljen "pomagat" ostalim to sporočil tukaj in se ga lahko nato kontaktira.

Pa upam da bo tema ostala "čista", brez nabijanja. Za vprašanja uporabite PM ali odprite drugo temo.

Js osebno lahko komu pomagam z zaključnimi gradbenimi deli (sistemi knauf, rigibs). Če rabite predelno steno, spuščen strop, obdelavo mansarde ali kakršnokoli takšno zadevo( tudi strešni napušč)!

jaz rabim en nasvet.

Ali je silikonski kit primeran za zapolnitev spojev med steno iz porobetona in mavčno ploščo?

Ali bi bil boljši kateri drugi?

S katero emulzijo naj premažem mavčne plošče pred beljenjem?

Trenutno se ukvarjam s kitanje mavčnih plošč. (prvo kitanje)

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem :OK:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

res je idealen cas zdele za nasvete... pa vseeno...

-silikon nikakor ne... uporabi akril kit.! zarad dihanja

-ce mas probleme z vlako najprej algacid da pozge alge pol pa emulzija (ce ni problemov z vlako-pretiranih problemov ne rabs algacida) ...velja opomniti da sta obe snovi nevarne... zato ne v uc dobit pa ne pit tega... :) (zaradi tega so za te stvari placani majstri)

-mavcne plate se drgac kita z izravnalno maso pa na spoje OBVEZNO mrezco-zgleda tko k salotejp sam da se ne lepi tolk....

imen nism navaju da ne bo kdo reku da krive vere ucim...

drgac mam za sabo 6 let izkusnj (stric malar, fotr pa biu pecar/keramicar svoje cajte....jz pa rabu delo/dnar za studentske razvade :)

znam pa se varit, sestavljat/predelovat pohistvo, par mesecev sem delal na strehi (takrat kot student meu 1600SIT aaa) pa tud z racunalniki nism slab...

se kuhat se naucim malo bolje pa sm ze kar za ozent lol

mooooogoce za kako malenkost pridem pomagat kej... ce si prijetna na pogled, prijazna, najbolj vazno pa da je kako mrzlo pivo v hladilniku....

motosvetovcem pa ker smo uibr sposobni.... za kako zamenjavo (tud men vscasih kaka roka zmanjka pri opravilih, al pa vsaj druzba ce ne druzga)

PS.: drgac se NE ponujam za delo na crno... SPLJOH... zdej se z tetoviranjem ukvarjam....

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!