Skoči na vsebino

50 ccm HARD ENDURO


mazek26

Priporočene objave

Drugo leto ko bom nabral denar bi rad kupil 50 kubični HARD ENDURO motor in izbiram med temi:

Rieju rr 50 cross ( 530 000 )

ali

Beta rr 50 cross

ali

Husqvarna WR 50.

Od teh se mi najbolj dopade husqvarna. Rad pa bi izvedel vaše mnenje!

Če hočete lahko dobite tudi slike. pišete na mazek26@volja.net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tud vzel Husqvarna WR 50, vendar pa je to tko svoh da komaj ves da se peljes, sem vesel da sem ze dobil izpit za neomejeno in da lahko vozim 1 ccm-->infinity, drugac se mi pa ta Huska kar dopade pa baje da kr dobr delajo...

LP, ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst za huso in beto ne vem kako grejo. Za rieju pa vem kr ga ma prjatl in mi ga je dal za pelat. Pod malim obratim vleče slabo pod velkim pa trga kolk lahk to za 50cc rečm. Tko ko 85 ccm kroserji. Vglavnem eni mi rečejo nej kupm rieju ker je 520 k sit in kr uredu motor. drugi pa nej kupm huso ker bom imel kvaliteto in firmo. zdej pa vi povejte kako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mazek, jaz tega Riejuta sicer še nisem vozil, krosko 80 ccm pa in če gre to res isto..... ne verjamem. Sicer pa, heh, sem iz KK in če boš kupil, te fehtam za probat pa ti dam za pivo in ti povem če res tok gre. Aja, no, pa da nam zdej tle ko en fehtar izpadu boš pa ti lahko mojo yamaho probu. Pa seveda še ti dal za pivo (kokto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se imaš namen sploh voziti po cesti (asflatirani). Namreč zdi se mi, da bi lahko dobil za ta denar kakšno rabljeno težjo enduro, ki pa bi (sploh 4 taktna) verjetno zdržala več kot 50 ccm 2 taktna. Odločno sem proti temu, da se človek vozi z težkim motorjem, če nima izpita za to. Vendar pa če se misliš voziti izključno po terenu, to nebi smel biti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk sej nism reku da gre rieju isto ko 85ccm kros. To itak da ne in nikoli ne bo. rieju ma 10 konjev 85 kros pa okol 27. Samo pr malih obratih ne gre fejst pr velkih pa full vleče in ko jih doseže jih ne zbiješ, kot pri kroski. aveste. No mislim pa se seveda vozt po cesti in lažjem terenu, ne pa kros progi. 125ccm si pa ne grem kupt ker tut izpita ne grem delat. too much money.

Ej ti ki si iz krškega, pošl mi mail na matek26@volja.net da vidm kdo si in kero jamaho maš. Al je to dt 50 al 125 al kera druga..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel za nekaj mesecev na testu Beta RR 50 Hard Enduro! Prvo naj ti povem da ceprav imam raje cesto je bil to zame njboljsi 50ccm moped!!! 6 prestav, pospeski super za te kubike, 85 km/h brez predelav (po stevcu) v klanec in po klancu gre skoraj enako, majhna poraba, zelo lahek, prava igracka! Res zelo sem bil navdusen nad njih, vzmetenje zelo dobro, res same pohvalne besede imam o njem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimixtz-ju bi lahko precej dt 50 al 125 zlil v njegovo dejansko mašino,

huse bi se izognil čeprav ne vem kako deluje v 50 kub klasi,

če se mal pošalim, tole vzem :wink:

80 na uro, 7,5 KM-7500 u-min

186.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da si omisliš Tomos ATX 50, to je še kljub vsemu zelo dobr 50 ccm moped. Z servisom ni problema, pri predelavi tudi, potrebno je samo veliko domišljije, poleg tega si pa po novem ful "in" če voziš tomosa! :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si "in" če furaš tomosa??

To se lepo čuje :wink:

Potem so vsi starčki na šestkah frajerji, js tudi ko se furam naokrog z atxom!

Sej res, skuter majo že vsi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hmm, z vsemi boš mel probleme z deli. Ko kaj crkne lohk čakaš tut po 2-3 mesce na en sam zaj.* dela!

Aprilia dela model RX 50. Tut hard enduro. Deli so pocen, mašina dobra.

Je mel pa moj sosed Beto RR 50. Stvar seka. Res da je bolj glasna kuker gre. Ampak sma se dva gor (brez blokad) pelal 80km/h. Pa po hosti tut zlo leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej motorossi dej mi povej o tej beti kaka je kej pa take stvari pa deli pa to! aprilia rx mi pa sploh ni všeč! kot motor ker sploh ni hard enduro ampa k čist cestn pa drugič kot firma ker frend je kupu rs ko pa je več na servisu kot na cesti.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Beta je Beta.

Za dele sploh nevem kuk so dobavljivi.

Njem je motor sicer delal BP, ampak ga ni nevem kolk vozu (okol 4000km vse skp).

Čist pa drži, da lohk vsak motor crkne. tut če kupiš KTM še ne pomeni, da ne bo crkni. Je pa seveda KTM najboljši :)

Tak, da pri motorju moreš met pač malo sreče. Sploh pri 2T (cvaj takrat) je obraba motorja zelo velika sploh pri obratih, ki jih dosegajo take mašince...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej čuješ nebi ti rad vsiljeval mnenja, kaj pač češ kupit to kupi, samo moj kolega ima zdaj Gilera Hak-Canibal 50 in morem ti rečt da je kul, pa še končna je tam nekje čez 110 km/h! Aja točno pa zdaj jo prodava!Če te kaj zanima glede tega piši na mail! peter.mertelj@guest.arnes.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej motorossi dej mi povej o tej beti kaka je kej pa take stvari pa deli pa to! aprilia rx mi pa sploh ni všeč! kot motor ker sploh ni hard enduro ampa k čist cestn pa drugič kot firma ker frend je kupu rs ko pa je več na servisu kot na cesti.................

Mazek kaj ti letalo kupujes? O Beti sem ti povedu vec ko vejo v tovarni :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!