Skoči na vsebino

Kako opravite tehnični pregled??


aselak

Priporočene objave

ne vem če taka tema že obstaja zato sem odrl novo.

In sicer zanima me kako spravite skuter ki presega 45 kmh čez tehničnega.

Kakšne metode uporabite? podkupite zaposlenga, veze, naredite blokado itd itd...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če taka tema že obstaja zato sem odrl novo.

In sicer zanima me kako spravite skuter ki presega 45 kmh čez tehničnega.

Kakšne metode uporabite? podkupite zaposlenga, veze, naredite blokado itd itd...

Je že tema mislm da bla neka podobna :whistle: ... no uglavnm nardis blokado tist kovanc preluknas pa je :whistle: .. al pa kups omejevauc obratov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od stroja ki ga voziš :naughty: :naughty:

ja znam za par mopedov za skuterje nevem :headbang:

V mislih sem imel predvsem skuterje. Obcutek sem imel da bi ta tema lahko marsikomu pomagala kako priti cez tehnicnega oz ce kdo kupu skuter ki je odprt da ga zablokira da je vse legalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s temi tehnicnimi pri skuterjih? Namrec, jaz ga imam prvic, avto imam in ga imam vsake 2 leti, medtem ko za skuter sem mislil, da ga enostavno ni. Na prometni mi pravtako ne piše, kdaj naj bi imel tehnicnega, ceprav pri avtu tudi ne (tele nove prometne so cist nepopolne, ampak vazn da piše 2x moj ime in naslov). Al je tehnicni pri skuterju sele, ko je dolocena leta nabil? Namrec blokado sigurno mislim dat dol, ko naredim 1000km, saj enostavno ni varno vozt 45kmh po celovški. Resnicno bi rad spoznal bumbarja, ki se mu je zdelo pametno dat blokado na motor, kater je delan za ves promet razen avtoceste in hitrih cest. Lahko kdo prosim mal bol razlozi glede teh tehnicnih kaksen je postopek, ter zakaj pades na tehnicnem z blokado. Res sem mislil, da za skuterje ni tehnicnih, mogoce ko ima 5 let al pa kej. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je isto kot pri avtomobilih, torej tehnični imaš ko je skuter star 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, ... let...tam ti preverijo zavore, luči, hupo, žmigavce, izpušnih plinov ne merijo, ter skuter gre lahko največ 45km/h, če gre več ne narediš tehničnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam ni odveč dat 25€ za omejevalec obratov si ga nabavte.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam ni odveč dat 25€ za omejevalec obratov si ga nabavte.

ja nabavit je najmanjsi problem...problem je pri montaži.Verjetno ga ne zna vsak montirat. Zato pa sem odprl to temo sigurno imate tudi druge metode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neznam eni pravijo da montaža ni tako lahka :naughty: :naughty:

Če neveš kam priklopt ni lahka ne, če pa dobiš še zraven navodila pol pa nebi smel imet problemov s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz kupil omejevalec obratov pri enemu od naših spletnih trgovcev nisem zraven dobil nobenih navodil, niti slikice, pa se malo pobrskal tu po forumu in našel fotografije, ki jih je nekdo nalepil, se ne spomnim kdo. Od tam dalje je bilo pa simpel k pimpel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
odvisno od stroja ki ga voziš :naughty: :naughty:

ja znam za par mopedov za skuterje nevem :headbang:

A veš za APRILIO RS 50 slučajno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardiš ploščico in zvrtaš luknjo notr manjšo pa daš med auspuh in celinder sam mora bit dost velka da še mal povleče...eneparkrat bos mogu odsraufat auspuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kawasakija pelu na tehnični da so mi napisali papirje za yamaho k je bla lih na servisu takrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš da bo na mojm delal ki je sošolc nabavu za cpi-ja sm svojega omejevalec pa ni bil čist namenjen za ta motor (bil je za velko motorjev sm za tega ne ) pa se mu ga ni noben mehanik upal gor nataknit da nei kaj zjebal zdej neznam kak je s temi omejevalci

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tistmu mehaniki reč da dela na vseh 50ccm motorjih. Neč ti nemore uničt po mojem, edin da omejevalc uničiš.

Popravljeno . Popravil andro007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne k več zelo izkušenim mehanikom(verjemi da znajo kaj delajo)smo ga peljali pa so se vsi bali da bi cel motor zjebali pa sm se i ja čudu zak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!