Skoči na vsebino

sport, skuter ali supermoto


spmoto

Priporočene objave

Ni blokad pa Leovince v6 je gor... drugač leti do 82 po števcu pa se že kr fajn dere, samo mi včasih števec laže in mi kaže samo 60 končno in premalo obratov včasih pa dela vse normalno... drugač pospeški so tut dobri.. sm mislu kit dat not samo grem raj na 125. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei sam nikjer ne najd arrowa pa v6.. :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blokad pa Leovince v6 je gor... drugač leti do 82 po števcu pa se že kr fajn dere, samo mi včasih števec laže in mi kaže samo 60 končno in premalo obratov včasih pa dela vse normalno... drugač pospeški so tut dobri.. sm mislu kit dat not samo grem raj na 125. :whistle:

Čak člowk to ni normalno da ti gre tok mal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta stran rula gor majo jako poceni in dobro kvaliteto to ti je dobra stran kjer najdeš stvari ki jih ne morš nikjer drugje nabavit :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč še... Sam zanima me... :D Am sej vem da ma to supermoto mene pa zanima ke bi najdu v6 za street (rs,tzr)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

linde mpa :whistle:

sam pomoje majo na tisti strani tud, slika je vrjetno simbolična če piše da je za tzr pol je za tzr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak člowk to ni normalno da ti gre tok mal :blink:

Ne vem zakaj ne bi bo normalno :blink: mogoče bi mogu it za odtenk več samo kej velik več pa ne. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ta auspuh je edina v6-ka za dt-jko slika pa je seveda simbolična.zato na brini to je to kaj nisi zasledu slike na derbiju to je ta avspuh:

post-20478-1223055266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že piše da je.. sam zgleda pa tak k za SM al pa Endurce... Vrjetn je res sam slika simbolična... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ne bi bo normalno :blink: mogoče bi mogu it za odtenk več samo kej velik več pa ne. :krneki:

Mašina enaka k na tzr pa rs. Zdej ne vem a maš prenose tok drugačne da ne gre hitrej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!