Skoči na vsebino

Pioneer 125 ccm


Dijak

Priporočene objave

Lep pozdrau! Ja mene mal zanima o Pioneerju 125 ccm, ker mi ta motor ni tolk znan in ne poznam nobenga, ki bi ga meu, vs prosm, če bi mal povedal o njem k možn da ga bi kupu. Usake informacije bi biu veseu :D kolk bi se to dal kej spedenat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2287341 ti najbrž tega misls, jst ga mam in sm letos znjim naredu že 2500 km nobenih problemov ... za tak dnar je toj supr motor... sm morš pa vedt da toj ni neki za pohosti pa tko na hard... sm zadovoljen znjim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede servisov pa to? Je kak generalni zastopnik sploh v slo?

Punca kupuje nekaj, pa ni nek preveč zahtevna voznica, zdej pa glede na ceno... :whistle:

Popravljeno . Popravil Climber116
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede servisov pa to? Je kak generalni zastopnik sploh v slo?

Punca kupuje nekaj, pa ni nek preveč zahtevna voznica, zdej pa glede na ceno... :whistle:

Mam js Tomosa zanjo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede servisov pa to? Je kak generalni zastopnik sploh v slo?

Punca kupuje nekaj, pa ni nek preveč zahtevna voznica, zdej pa glede na ceno... :whistle:

potem je vrjetno ona mene dons klicala.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js ji tak pravim da nej tomosa :P , se bom pol js z njim furu :OK: :topic:

Pomoje te bo kmal minu vesele do vožno glede na to da maš rs-ko. Dele sm jo čez vikend sam sprobu mal in je res noora zadeva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej točn ve kak je tomos za pelat.. se je dost z mojim furo.. ;) z rsko se naveličaš po cesti furat.. s tomosom pa se še lahk po hosti furaš.. pa razne ostale bedarije.. ko z rsko ni neki fajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej točn ve kak je tomos za pelat.. se je dost z mojim furo.. ;) z rsko se naveličaš po cesti furat.. s tomosom pa se še lahk po hosti furaš.. pa razne ostale bedarije.. ko z rsko ni neki fajn :whistle:

a dj dj.....sj ce ne znas uzivat z rsko poj z tomosam tud ne znas ...za po hosti pa itq kups čunga-lunga kitajsko sranje pa maš an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je že vozo.. pa RS-ka tud ni lih nevem kaj, to kar je 125 je vse isti kurac...

Če je zate isti kurac pol newem kaj si ti vozu 11kw rs?? Jst sm odprto z giannelijem in gre v primerjavi s tomosom k hudič. Tkoj bi menu če neb blo tok stroškov z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprto sm vozu ja... še vedno je kurc kej.. 125-ka pač. Nism mel neki bolšga občutka kot z Tomosom. Treba več kubikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprto sm vozu ja... še vedno je kurc kej.. 125-ka pač. Nism mel neki bolšga občutka kot z Tomosom. Treba več kubikov.

ja ja, važn da je tvoj Tomos peterda NOT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, važn da je tvoj Tomos peterda NOT

Ja sori.. pač tako je moje mnenje :rolleyes: od 125-k mi je edino pravi EXC od KTM-a :) (za po cest)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sori.. pač tako je moje mnenje :rolleyes: od 125-k mi je edino pravi EXC od KTM-a :) (za po cest)

Honde HM 125 se nis sprobal, tako obsojaj prehitro.

EXC je drag ko prasica. HMjka je pa se za 2000€ drazja :S

edina pomankljivost je ker ni 6. brzine. Na cesti pride vec kot prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se je že vozo.. pa RS-ka tud ni lih nevem kaj, to kar je 125 je vse isti kurac...

Ja RS je za po cesti, skor ni primerjave s tomosom, ko tak promet oviraš koker si izven naselja :P ,

ko bom kej močnejšega kupoval, pa grem verjetno nazaj na supermoto, ker se mi je včasih tud mal off road fajn pelat...Sploh pa za naše ceste, pa dokler se mam rad ss odpade :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!