Skoči na vsebino

AROGANCA IN OBJESTNOST na cestah


Miki Mauss

Priporočene objave

Saj ne vem kako naj napišem, da ne bom prekrut. V glavnem, kaj se na naših ljuih cestah dogaja, ni več normalno. Avtoceste so en sam poligon objestnosti in arogance. Vsi samo še na levem pasu, desni so prazni. Seveda se vozi na levem največ 120. Ko pa komu poči pisker in prehiti po desni, bi ga pa vsi najrajši zminirali s ceste. In potem slišiš pripombe zakaj ni tretjega pasu. Ste že kje kdaj videli koga na tretjem pasu? NEEEEE na levem je treba bit, a ne? Tako nam 7 pasov ne pomaga.

Da ne govorim o prehitevanjih po odstavnih pasovih, ja celo ŠLEPERJI prehitevajo po odstavnem (štajerska AC, smer LJ - domžale, velik MERCEDES traktor in KIPER prikolica) in se potem rinejo nazaj na vozni pas, mongoloidi.

Bog ne daj komu pohupati ali celo deloma zapreti odstavni pas, takoj bi se vsi tepli in ti je*ali mater. Še čudno da nihče nikogar ne ustreli. Ampak pomojem nismo daleč od tega.

Danes sem bil priča, ko je približno 1 km pred izvozom potentnež sa BMW sedam prehteval vse po vrsti po odstavnem pasu, ko mu je nek revež malo zaprl pas pa je veliki ĐEK zaprl celo AC in mu je*al mater sredi voznega pasa..... Revež niti iz avta ni upal, saj morda boljš tko ker sicer bi se verjetno stepla.... Od danes naprej ne maram BEMWEJEV (kar začnite udrihat) ker so v 99,9% potentni, arogantni in mislijo da je vse njihovo.

Policajev itak nikjer (za 600 eur tud mene nebi blo nikjer) če jih pokličeš, jih ni. Pregovorno se izogibajo avtocestam, tiste uboge dve providi, ki jih imajo , pa roko na srce ne morejo nič kaj rešiti. Skratka obup

Nikjer ni kakega vpliva novega zakona, mah sploh ne vem. Ali bo treba res na vlak ali kaj.... Na cesti it vsak serje po glavi, če se "buniš" si skor tepen ali izrinjen s ceste. V službi ti šefi serjejo po glavi, razen če imaš res srečo ali pa si SP. Država serje po glavi... Se vprašam kdo ne.

Stanje na cestah odraža stanje v državi in vsi so nestrpni in napeti in se sproščajo na cesti. Po mojem bo v bližnji prihodnosti takle avto kot na sliki kar potreba če ne stalnica.

post-5941-1222930914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo treba res na vlak ali kaj....

točno tako in nič drugače ! čestitam k najboljši in najcenejši izbiri ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, ampak ti si vsesplošno in definitvno preveč napet stric.

:grim

@ miki mauss ... globok vdiiih, in izdihhhh in tako vsaj 10 x potem pa začni pisat na MS :), če ne bomo začel res verjet da prihajaš iz Mordorja :huh:

jest se sproščam na teku, zato lahko ne-potentno (uff tole mal čuden zaveni) in nearognatno vozim BMW-ja :D

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej ne maram BEMWEJEV (kar začnite udrihat) ker so v 99,9% potentni, arogantni in mislijo da je vse njihovo.

:cry: :cry:

No pa sej nismo vsi, se dobro da si pustil 0.1% glih zame O:-)

Se strinjam z opisom stanja na cestah, čeprav bi težko določil znamko ki izstopa po aroganci lastnikov.

Udrihat je pa brezveze, ker si napisal bolj ali manj točno (žal).

Čeprav priznam da se tudi meni kdaj pa kdaj dvigne pritisk, posebej ko mi izsili kakšen kamjonđija ki se pelje 0.01km/h

hitreje kot kamjon pred njim in brez pogledat zavije na prehitevalni pas in ga blokira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli diham sem napisal dejstva in ne osebnih mnenj. Če ne verjamete, se ne vozite po AC, sploh ob konicah. Take prosim, da ne komentirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost sem dosti na AC in so mi razmere na njih znane .... samo izlivanje besa in obtoževanje kar povprek je dokaj jalovo početje ... če te kdo ogroža pokliči 113, policaji obravnavajo vsako prijavo ... ali pa dotično osebi direktno poveš kar ji gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tečaj joge je fajn zadeva Miki. ..recimo :)

ja, stanej je tako kot si ga opisal ali še slabše. Ljudje ne upoštevajo varnostne razdalje, nato zaradi tega nastajajo kilometrske kolone ker nekdo zabremza in nihče nima "lufta", ljudje ne uporabljajo smernikov, so argantni in ne gledajo kaj se dogaja okoli njih, se šminkajo, češejo in telefonarijo pri 120 km/h.

in tvoje razburjanje ti bo pomagalo pri tem točno...

..NIČ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nisem na nikogar jezen in se trudim z nikomer zapletat. Ker dejansko ne želim bit ustreljen, ker je en kreten tisti dan našel žigola na svoji dragi, izgubil 60.000€ na delnicah in izvedel, da ima njegova tajnica ta rdečo in da bo na suhem.

In res, ni samo BMW tisti. Je bil pa danes lep zgled. Gre pač za posebno "pasmo "uspešnih" ljudi" ki težko vozijo po isti cesti kot sleherniki in jim to zelo ven buta.

Govorim pa o tem, kar se dogaja in ne kaže da bo bolje. Lepo, da se nekateri strinjate. Tko pač je in tukaj ne iščem neke rešitve, hotel sem pa deliti mnenje.

Zato pa je forum, a ne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj točno je forum, si vsak v svoji glavi naslika..

amapk kaj boš rešil s to debato, mi ni čisto jasno.

meni grejo tud na jetra blontne krave v SUVjih brez osnovnega bontona..ker so nevarne ne cesti.

in kaj zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, ampak ti si vsesplošno in definitvno preveč napet stric.

žabarji TIŠINA!!!! če bi se vsaj 2x tedensko vozili na relaciji MB-LJ bi vam počil film. ja vse kar praviš in še več je res ampak ne vem kako to spremenit razen z policijskim nadzorom kar pa je utopija. očitno našim inkasantom to ni v interesu ker je zadnjič na AC provida vozila 120 po levem pasu in provocirala da bi našla koga ki bi se ji prilepil na rit ali jo prehitel po desni.

tako ti je to pri nas, čeprav je res da je odvisno kak avto imaš. če imaš BMW, Audi, MB ali kaj podobnega nemškega se ti folk še kar umika na levem pasu, če imaš kako manjvredo znamko (ni važno kaj imaš pod haubo) pa si ga najebal in si obsojen da voziš v račji koloni po levem pasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga. Stanje je mogoče še slabše kot si zapisal. Razburjajnje pa res ne pomaga. Tud men večkrat ventile ven vrže, a se krotim, ker sem na lastne oči videl kretenkota, ki je stopil iz avta in začel tolčt s pestmi in brcat v avto, ki se je poskušal vključiti v stoječo kolono, tako da je enostavno malo porinil kljun not in to ravno pred prenapeteža.

To da se vozi le in izključno po levem pasu je že kar folklora, sem pa pred dnevi zapeljal v CE na AC proti LJ, pred mano pa ena gospodična. Vključila se je tako, da je iz priključka zapeljala direkt na vozni pa AC in nato po njem drsala s cca 70 km/h . Jaz sem vozil po vključevalnem in je nisem želel prehiteti po desni. Ko sem se končno tudi jaz vključil na AC in jo prehitel, se imel kaj videti. Dve pupici cca 20 - 25 let v avtu še vedno pri 70 km/h jesta vsaka svoj kos pice. :headbang: :headbang:

V LJ na delu, kjer je največ priključkov sem pa že doživel gledat slalom v stilu GR, samo "voznica" tudi znotraj 20 let je vozila avto, ne motor :headbang: :headbang:

Jebat ga, tako je resnično življenje.

Sicer pa ti ni treba na AC. Tudi tule se najde občasno kak "umetnik" ki je aroganten kot kak nilski konj pa kaj si moreš.

Pomiriva se. Jeza škodi zdravju in lepoti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo na avtocesti! Se vozim 10 dni nazaj skozi drevored v Logatcu proti LJ pa pred mano en Peugeot 207 cabrio črn pa lepo 45km/uro pa mal desn pa mal levo sem pa kje. Ko se končno opogumim pa prehitim, vidim črnolaso lepotico, ki ima senčnik z ogledalcem dol pa si maže trepalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zaradi neprestanega naraščanja tovrstnih modelov, sem se odločil, da v avto sedem samo še silom prilike.

Res bi se rad čimbolj ognil svojim koleričnim izpadom in posledično kapi... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zaradi neprestanega naraščanja tovrstnih modelov, sem se odločil, da v avto sedem samo še silom prilike.

Res bi se rad čimbolj ognil svojim koleričnim izpadom in posledično kapi... :grim

Sreča nekaterih, da nimajo 50 km do službe..... javni prevoz pa ti pobere dodatni dragoceni 2 uri dnevno... pa si, kjer si. V koloni.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žabarji TIŠINA!!!! če bi se vsaj 2x tedensko vozili na relaciji MB-LJ bi vam počil film.

ah seveda...v ljubljani se gor pa dol vozimo še vedno s konjskimi vpregami..

na nekaj km lj obvoznice se peaku na lj obvoznici zgodi v 5 min toliko kot vam v 100 prevoženih km... baje da moraš bit za uporabo lj obvoznice strpen, ker sicer doživiš živčni zlom v tednu dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekaj km lj obvoznice se peaku na lj obvoznici zgodi v 5 min toliko kot vam v 100 prevoženih km...

roko na srce na nekaj km obvoznice se v peaku 5 minut samo in le stoji.

ampak nima veze. Od Domžal dalje je proti MB bistveno lepše vozit, k prav očitno pade nivo arogance in SUV jev z Domžalskimi grbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj točno je forum, si vsak v svoji glavi naslika..

amapk kaj boš rešil s to debato, mi ni čisto jasno.

meni grejo tud na jetra blontne krave v SUVjih brez osnovnega bontona..ker so nevarne ne cesti.

in kaj zdej?

če nč druzga bo s to debato rešu vsaj to , da maš ti kej za pisat spet :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z opisom stanja na cestah, čeprav bi težko določil znamko ki izstopa po aroganci lastnikov.

To so Nemci naredili, namreč opredelili tipične značajske lastnosti lastnikov določenih avtomobilskih znamk, ja, in BMW je kar pri vrhu med slabimi. Za njim pa VW. Niso pa naredili po tipih (SUV, šport, navaden...), ker bi se po moje najslabše odrezali vozniki SUV.

Samo če sam nisi strpen, ne moreš od drugih pričakovati, da bodo strpni do tebe - saj vedno pa tudi nisi najbolje razpoložen za vožnjo. Enim pa itak ne nuca nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča nekaterih, da nimajo 50 km do službe..... javni prevoz pa ti pobere dodatni dragoceni 2 uri dnevno... pa si, kjer si. V koloni.

Ja, se strinjam, eni imamo pač to srečo. :D

Do pisarne imam cirka 4 km, kar ob jutranji konici pomeni pol ure vožnje, oziroma tako dolgo, kot drugače potrebujem peš. A ker se mi pešačit ne ljubi, sem se odločil za uporabo kolesa, ki je, če odmislimo nakup, zastonj, okolju in sebi prijazna in meni najvažneje, niti najmanj stresna. :D

Še vedno sem odvisen od avta, če ne drugače zaradi službe, ampak bom to odvisnost zminimaliziral..........častna titova!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žabarji TIŠINA!!!! če bi se vsaj 2x tedensko vozili na relaciji MB-LJ bi vam počil film. ja vse kar praviš in še več je res ampak ne vem kako to spremenit razen z policijskim nadzorom kar pa je utopija. očitno našim inkasantom to ni v interesu ker je zadnjič na AC provida vozila 120 po levem pasu in provocirala da bi našla koga ki bi se ji prilepil na rit ali jo prehitel po desni.

Na relaciji Trojane Lj vozim veliko, predvsem v prometnih konicah. Nikoli mi še ni počil film, četudi najdeš vse žive ljudi v prevoznih sredstvih in pa situacije (obračanje tovornjaka pri Blagovici na cestninski in podobno). Raje podobno kot Kat viške energije sprostim pri teku in podobnem. V službo pridem 5 minut prej ali kasneje in se zaradi tega ne sekiram. Se pač peljem 80 km/h, če je treba. Načeloma pa za v službo v Ljubljano raje uporabljam vlak (60km), ker lahko berem ali spim.

Na AC je videti veliko netolerance in prehitevanja za vsako ceno. Opažam (in se zaradi tega sploh ne jezim, kvečjemu samo nasmejem), da če vozim večji avto z ksenonskimi žarometi na prehitevalnem pasu avtomobili prej umaknejo, kot če vozim manjši avto. Pri malem se mi dogaja tudi to, da mi ''blendajo'' že 200 metrov za mano na prehitevalnem pasu, čeprav že nakažem, da se umikam na vozni pas. Pri velikem se mi pa začuda to nikoli ne zgodi. :unsure: Pa oba vozim enako hitro :)

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam, eni imamo pač to srečo. :D

Do pisarne imam cirka 4 km, kar ob jutranji konici pomeni pol ure vožnje, oziroma tako dolgo, kot drugače potrebujem peš. A ker se mi pešačit ne ljubi, sem se odločil za uporabo kolesa, ki je, če odmislimo nakup, zastonj, okolju in sebi prijazna in meni najvažneje, niti najmanj stresna. :D

Še vedno sem odvisen od avta, če ne drugače zaradi službe, ampak bom to odvisnost zminimaliziral..........častna titova!!! :D

Te pa še na pir pridi s peciklom :naughty: .....ne pa da mami jemlješ kefera.....da te ni sram..... :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nč druzga bo s to debato rešu vsaj to , da maš ti kej za pisat spet :whistle:

dej pober se nazaj v Cvickar temo :worship: smeškote stepat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!