Skoči na vsebino

AROGANCA IN OBJESTNOST na cestah


Miki Mauss

Priporočene objave

zanimivo kako se kultura obnašanja odraža v tej dotični temi, poglejte se malo, poglejte te zmerljivke, kmetavz, žabar, celjan, ja pizdarija pa kaj vam je :unsure: in taki nestrpneži na egotripu kot ste popizdevate na tej revščini od ceste, ki jo imamo kolikor je že pač imamo, pa saj ne more bit drugače kot je, vse v kurcu, bog ne daj da bi kdo malo umiril živce in šel na pot deset minut prej in umirjeno vozil do službe ali pa kamor že koli, pa saj ni tako težko, pa komu se kdaj umaknit, prednost dat, ooo to pa ne ti me pa že ne boš :headbang: , raje se skulirajte, tam zunaj avta je še en svet, ki je lahko prekleto zanimiv, če komu podariš nasmeh, prednost, pozdrav z roko, pa čeprav ima tablico od tam za katere pregovorno mislimo da so zdraharji na cesti, ja madona pa saj niste samo vi na cesti, fer odnosi in dinamična vožnja v okviru pravil še nobenemu ni sklatila krone iz glave, nobenemu, sem prepričan da si tisti trenutek ko se začneš jezit in pizdit takoj v najslabšem možnem scenariju da storiš usodno napako z tragičnimi posledicami, takoj si v igri z lajfom, še posebej na motorju, tam pa še sploh, zato skulirajte se in prešaltajte kot pravijo modri na kakšen dober radijski program in začnite gledat okoli sebe na svet v boljši luči in tako se bo svet tudi obnašal do vas, ja tale tema je pa res ogledalo samega sebe, da ne bo pomote, tudi jaz se kdaj zagledam v njem, na srečo vse manjkrat !

:yea1: vsem

Se strinjam z večino ... pravzaprav skoraj z vsem, kar si napisal.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kako se kultura obnašanja odraža v tej dotični temi, poglejte se malo, poglejte te zmerljivke, kmetavz, žabar, celjan, ja pizdarija pa kaj vam je :unsure: in taki nestrpneži na egotripu kot ste popizdevate na tej revščini od ceste, ki jo imamo kolikor je že pač imamo, pa saj ne more bit drugače kot je, vse v kurcu, bog ne daj da bi kdo malo umiril živce in šel na pot deset minut prej in umirjeno vozil do službe ali pa kamor že koli, pa saj ni tako težko, pa komu se kdaj umaknit, prednost dat, ooo to pa ne ti me pa že ne boš :headbang:, raje se skulirajte, tam zunaj avta je še en svet, ki je lahko prekleto zanimiv, če komu podariš nasmeh, prednost, pozdrav z roko, pa čeprav ima tablico od tam za katere pregovorno mislimo da so zdraharji na cesti, ja madona pa saj niste samo vi na cesti, fer odnosi in dinamična vožnja v okviru pravil še nobenemu ni sklatila krone iz glave, nobenemu, sem prepričan da si tisti trenutek ko se začneš jezit in pizdit takoj v najslabšem možnem scenariju da storiš usodno napako z tragičnimi posledicami, takoj si v igri z lajfom, še posebej na motorju, tam pa še sploh, zato skulirajte se in prešaltajte kot pravijo modri na kakšen dober radijski program in začnite gledat okoli sebe na svet v boljši luči in tako se bo svet tudi obnašal do vas, ja tale tema je pa res ogledalo samega sebe, da ne bo pomote, tudi jaz se kdaj zagledam v njem, na srečo vse manjkrat !

:yea1: vsem

Res so postale besede in imena v tej temi neprimerne in če pogledamo moj prvi post sploh ni bil v to smer. A kaj čemo, taki s(m)o ljudje. Jaz se načeloma tudi ne jezim, priznam pa, da težko ostanem dobre volje, če me nekdo ogroža, saj si želim le varne poti do vsakdanjega kruha in domov, ne pa live igranja NeedForSpeed. In, da, vstajam 10 minut prej, če ne še več, samo zato, da mi ura ne skače v hrbet. Rajši spijem kavo (če je čas) v kafiču ob službi.

Sicer se pa strinjam z napisanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ne bo folk živčen. Za visoke hitrosti nabijejo visoke kazni in pol eni vozijo 70 tam kjer je omejitev 90. da ne govorimo o avtocestah k ti nabijejo vinjeto pol pa je vsake 20 km delo na cesti in kilometrške kolone. Sej nas država tera u to da smo živčni na cestah. Za kurčevih 60km rabiš več kot uro.

Pa kva te tok boli, če pač 70 vozi tam, k je omejitev 90? A te bo pobral zarad tega? Prehitiš, pa je ... al pa si daj rotacijske na streho pa gasa pa "tiiiduuutiiiiduuu" :D

Al pa tist mau dela na cesti - še zmer se lepo skoz pelješ ... in pot od Ljubljane do Maribora recimo zaradi tega ne traja bistveno dlje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj vam je tud Jazbinšek šenkal, če pred tem že kdo kak kredit vzel vam ga je pa inflacija plačvala. Prou rad bi te vidu brez vsega kar so ti doma podaril v današnjem času kej ustvarit. Prav rad bi te vidu s povprečno plačo 800 eur bajto postavt al pa stanvanje kupt. Na 30 let dobiš ene 60.000€, u LJ to še garaža ni. Ne pametuj, no.

Jah, tko to pač je, a ne ... Vsak se po svoje odloči, a hoče poceni bajto nekje 'zunaj', a drago stanovanje v prestolnici, al pa bo najemnik do nadaljnjega oz. dokler ne zadene na loteriji ...

Ne morš pa pač v Ljubljani poceni stanovanja kupit ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pelješ 150kmh po avtocesti - zadaj pa kakšen blenda pa po pasu sem pa tja - jst si ponavad rečem ma na ušesa se pustav - smiljo se mi taki ljudje ki takole vozjo po avtocestah - sploh gledam da te ljudje s hudimi bmw-ji mercedesi rabjo eno potrditev tudi na cesti da so najboljši in da jim ni para....(brez brainov po domač povedan!)

Aja največja fora je pa ta da se ti recimo pelješ 150kmh spredaj kolona vozil daleč naprej in vsi se peljejo 150kmh - ja ne ta kreten kljub temu da vidi naprej kolono blenda naj se mu umaknem - ja ne vem a ne zna razmišljat da če je 30 vozil spredaj da ne bo nič dosegel...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva te tok boli, če pač 70 vozi tam, k je omejitev 90? A te bo pobral zarad tega? Prehitiš, pa je ... al pa si daj rotacijske na streho pa gasa pa "tiiiduuutiiiiduuu" :D

Al pa tist mau dela na cesti - še zmer se lepo skoz pelješ ... in pot od Ljubljane do Maribora recimo zaradi tega ne traja bistveno dlje ...

Pač sanjači na cestah mi gredo na jetra. Če mislijo sanjat za volanom naj gredo z vlakom. In odkar je nov zakon vse več ljudi sanja za volanom v strahu da dobijo kazn če bodo pelali 95. In ne mi govorit k sm skor vsak dan v lj. Po regionalki rabm tolk ko po avtocesti. Zakaj ? Avtocesto že 15 let popravljajo in tega ne bo konc ker se nobenmu ne da ponoči delat tko kot to dfelajo v razvitih državah. Regioanalka isto sranje, drugo pakovanje. Tist mau dela na cesti ne ? Cela slovenija je prekopana !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pelješ 150kmh po avtocesti - zadaj pa kakšen blenda pa po pasu sem pa tja - jst si ponavad rečem ma na ušesa se pustav - smiljo se mi taki ljudje ki takole vozjo po avtocestah - sploh gledam da te ljudje s hudimi bmw-ji mercedesi rabjo eno potrditev tudi na cesti da so najboljši in da jim ni para....(brez brainov po domač povedan!)

Aja največja fora je pa ta da se ti recimo pelješ 150kmh spredaj kolona vozil daleč naprej in vsi se peljejo 150kmh - ja ne ta kreten kljub temu da vidi naprej kolono blenda naj se mu umaknem - ja ne vem a ne zna razmišljat da če je 30 vozil spredaj da ne bo nič dosegel...

LP

Dejansko se praktično splača prehitevat enega po enega :) Sploh pri tovornjakarjih, čeprav nam gre to vsem na kurac :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva te tok boli, če pač 70 vozi tam, k je omejitev 90? A te bo pobral zarad tega? Prehitiš, pa je ... al pa si daj rotacijske na streho pa gasa pa "tiiiduuutiiiiduuu" :D

Boš rekel, da se da po SLO cestah prehitevat, ali kaj? Ogromnokrat naletim na koga, ki je konstantnež pri svojih "varnih" 70km/h - in kako ga naj prehitim, ko je pa pred mano 20 avtomobilska kolone? Ne gre, mar ne? Danes ni več primera, da bi dohitel avto in ga lepo prehitel. Vsi se vozimo samo še v kolonah in ne razumem zakaj - ali so ceste res prenevarne za vožnjo po hitrostnih predpisih? Seveda pa se potem najde objestni BMW (ali kar ste pač sedaj ugotovili, da je najbolj priljubljen avto objestnežev) in prehiteva vse povprek. Sranje je storjeno.

Se pelješ 150kmh po avtocesti - zadaj pa kakšen blenda pa po pasu sem pa tja - jst si ponavad rečem ma na ušesa se pustav - smiljo se mi taki ljudje ki takole vozjo po avtocestah - sploh gledam da te ljudje s hudimi bmw-ji mercedesi rabjo eno potrditev tudi na cesti da so najboljši in da jim ni para....(brez brainov po domač povedan!)

Dajaj jim lekcij!!!! Kot tipičen Slovenec - jao :010 zakaj se raje ne pozanimaš kakšne so cestno prometna pravila in jih lepo te prosim upoštevaj! Misliš, da si kaj boljši s svojim arogantnim obnašanjem na levem pasu?

Ni energije, še ena zavožena tema.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamite si 10 minut, in preberite Mazzinijev spis, če ga niste še. precej stvari drži kot pribito.

Zdi se mi, da se kultura na cestah slabša iz minute v minuto. zdi se mi, da postajamo/postajjajo vozniki vse bolj agresivni in preveč stvari jemljejo osebno. nevem točno zakaj je pr nas tako hudo. ampak dejstva so na mizi. pred ene petmi leti, sm s svojim spačkom/viso mal vozil op sosednjih državah. dunaj z okolico, pa monza maranello modena vse do ligurske obale Pisa Genova. . . . . s 650 kubičnim avtom, sem na avtocesti lahko prehitel kamjon, brez da bi mi enkat blendali. Pr nas je vse drugače. prejšnji teden sem vozil v ljubljano, prehitevam kamijon, in dohitim bus na prehitevalnem, nakar se mi u rit nalima audi in divje blenda? a ni vidu AUTOBUSA pred mano al kaj? Slovencio itaq nismo nek blazno uvideven in kulturen narod, ampak ko dobimo volan u roke, pa ratamo slabš k arabci. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral ta spis in moram reči, da je podoben mojemu razmišljanju o nas.

Moja izkušnja je sledeča:

Rad vozim hitro. Rad vozim po ovinkih tako, da gume cvilijo itd. Popravek: rad sem vozil hitro in rad sem vozil hitro po ovinkih. Zakaj ne več? Ne, nima veze z omejitvami, saj točno vem, kje se smrkci nahajajo. Vedno raje se odločam za relaksacijsko vožnjo po regionalni cesti kot hitro po avtocesti. Pa da ne bo nesporazuma: ne vozim 60, ampak 90. V 6. prestavi pri nizkih obratih. Zakaj? Ker je sproščujoče. Prižgem radio, dam kak fajn komad gor in lepo po pravilih po ovinkih. Žur. Občutek je tak kot pri sedenju pred TV-jem, samo boljši. To so pri moji vožnji opazili tudi drugi. Pospešim samo takrat, ko mi kdo omeni, da nov zakon deluje tudi name. "Ne pa ne!" in že pospešim in sem spet sam sebi nevaren. To sem si sam kriv, ker ne maram smrkcev. Organsko.

Kateri pa je tisti razlog, zakaj sem se pomiril pri vožnji z avtom? Motor. 100% je kriv motor. Prepričan sem. Zakaj? Ker sem se edino na motorju naučil uživat v vsakem ovinku, naučil sem se gledat naravo med vožnjo, naučil sem se spremljat druge udeležence in kaj pa vem; .. vse je bolj sproščeno.

Moj predlog: Ko kandidat dela izpit za avto, mora obvezno naredit tudi nekaj ur vožnje z motorjem. Brez heca. Da občuti na eni strani vso svobodo in na drugi vso grozo, ki jo občutiš med vožnjo motorja po Sloveniji. Mislim, da bi bila ta akcija vredna premisleka. Eno generacijo mladih voznikov bi vpeljali v to in jih spremljali. Po mojem bi delovalo.

Lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač sanjači na cestah mi gredo na jetra. Če mislijo sanjat za volanom naj gredo z vlakom.

V bistvu je to tvoj problem, ne njihov. Če te pa to 'razpizdi', je pa v bistvu res problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog: Ko kandidat dela izpit za avto, mora obvezno naredit tudi nekaj ur vožnje z motorjem. Brez heca. Da občuti na eni strani vso svobodo in na drugi vso grozo, ki jo občutiš med vožnjo motorja po Sloveniji. Mislim, da bi bila ta akcija vredna premisleka. Eno generacijo mladih voznikov bi vpeljali v to in jih spremljali. Po mojem bi delovalo.

Pa daj pol še kamjon, avtobus in traktor zraven, da bo izkušnja celovita ... ;)

Sanja svinja, pardon - Jakob - kukuruz..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je to tvoj problem, ne njihov. Če te pa to 'razpizdi', je pa v bistvu res problem.

ravno v tem je problem, pizdakanje, pustite jezo, slabe živce doma pa bo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa po pravici povedano grejo teli vozniki ki non stp vozijo 70 na k...c. Zanimivo je da vozijo skoz 70. Tam kjer je 90 in potem nadajujejo 70 tudi tam kjer je 50. Potem jih ustavi policaj in ratajo panični kako je to mogoče saj so namreč vozili počasi. Rezultat je da naslednjič tam kjer je 90 vozijo 60. Je pa nekaj res. Večina ljudi ne pozna pravil in ne vedo da se za križiščem itd omejitev prekine. Namreč moj predlog bi bil da bi na cestah kjer velja splošna omejite 90 in se prekine z omejitvijo 70 ter zopet razveljavi po križišču tam postavili znak da je omejitev zopet 90.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa po pravici povedano grejo teli vozniki ki non stp vozijo 70 na k...c. Zanimivo je da vozijo skoz 70. Tam kjer je 90 in potem nadajujejo 70 tudi tam kjer je 50. Potem jih ustavi policaj in ratajo panični kako je to mogoče saj so namreč vozili počasi. Rezultat je da naslednjič tam kjer je 90 vozijo 60. Je pa nekaj res. Večina ljudi ne pozna pravil in ne vedo da se za križiščem itd omejitev prekine. Namreč moj predlog bi bil da bi na cestah kjer velja splošna omejite 90 in se prekine z omejitvijo 70 ter zopet razveljavi po križišču tam postavili znak da je omejitev zopet 90.

Za sanjače ne pomaga :) Tak morš bit ko mashina k je popoln v vseh pogledih. tak vzoren državljan! in če bi nas blo več takih na cestah bi vse vozili 70 in se nam ne bi nikamor mudilo. Ubistvu zakaj ne bi vsi vozili traktorjev ? Zakaj imamo avte k šibajo 200 ? zakaj nimamo traktorjev k je za naše ceste in take sanjače več kot prehitro vozilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulture na naših cestah praktično niti ni. nula.

1000km do berlina in 1000km nazaj, niti ene krizne situacije, če pa se pelješ iz enga konca slovenije pa do drugega (400km), pa če te ne zbije tovornjak k iz desnega na levi pas zavije kr brez žmigavca, pol te pa ubijejo živci sami.

res da v nemčiji ni omejitve na avtocestah, saj jih tudi pri nas nebi blo če nebi blo tolko frajerjev na cesti.

eni se bunijo za ceste. ja kaj bi te radi da se sploh nebi popravljale? saj pa so rekli da nebojo popravlali med sezono zato pa pač zdaj morejo. človk ponudi jogurt pa bi se vzela cela kuhna... je pa res da bi te ceste lahko malo bol intenzivno flikali. :krneki:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulture na naših cestah praktično niti ni. nula.

1000km do berlina in 1000km nazaj, niti ene krizne situacije, če pa se pelješ iz enga konca slovenije pa do drugega (400km), pa če te ne zbije tovornjak k iz desnega na levi pas zavije kr brez žmigavca, pol te pa ubijejo živci sami.

res da v nemčiji ni omejitve na avtocestah, saj jih tudi pri nas nebi blo če nebi blo tolko frajerjev na cesti.

eni se bunijo za ceste. ja kaj bi te radi da se sploh nebi popravljale? saj pa so rekli da nebojo popravlali med sezono zato pa pač zdaj morejo. človk ponudi jogurt pa bi se vzela cela kuhna... je pa res da bi te ceste lahko malo bol intenzivno flikali. :krneki:

Naj se nekaj naučijo od europe pa naj popravljajo ceste tudi ponoči k je manj prometa. Se ti ne zdi da bi se ceste hitrej popravile ? Pa še takrat ko nekaj delajo ih 10 u luft gleda, trije pa lopate vihtijo. Treba bosance zaposlit k so pridni ne pa tele šipce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nečesa ne razumem, zakaj ljudje ko vidijo znak omejitev 90km/h mislijo, da morajo vozit 90km/h.......znak je postavljen kot najvišja dovoljena hitrost in ne kot obvezna hitrost...

osebno se z avtom peljem cca 10-20 % pod omejitvijo hitrosti....nekako imam čas opazovati okolico, poslušati svojo najljubšo glasbo, pogovarjati se po telefonu (prostoročno seveda), hkrati mi pa ni treba paziti na radarje......nekako človek začne uživati v vožnji z avtomobilom, ko odpiše vse skrbi in se sprosti.

na avtocesti pa nastavim tempomat na 120km/h pa lepo počasi....je ceneje pa tudi bolj šparovno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nečesa ne razumem, zakaj ljudje ko vidijo znak omejitev 90km/h mislijo, da morajo vozit 90km/h.......znak je postavljen kot najvišja dovoljena hitrost in ne kot obvezna hitrost...

osebno se z avtom peljem cca 10-20 % pod omejitvijo hitrosti....nekako imam čas opazovati okolico, poslušati svojo najljubšo glasbo, pogovarjati se po telefonu (prostoročno seveda), hkrati mi pa ni treba paziti na radarje......nekako človek začne uživati v vožnji z avtomobilom, ko odpiše vse skrbi in se sprosti.

na avtocesti pa nastavim tempomat na 120km/h pa lepo počasi....je ceneje pa tudi bolj šparovno.

Mogoče zato, ker marsikje lahko varno pelješ tudi čez 90 km/h, si na cesti zaradi službe, se ti mudi na sestanek na katerega zamujaš, ker se ti je prejšnji nepredvideno zavlekel in si rad točen; rad bi prišel čimprej domov, ker si lačen,.....? Takrat pa je razlika med tvojo turistično vožnjo in mojo hitrejšo varno vožnjo tudi cca 40 km. Razlika med menoj in drugimi je ta, da ne blendam, trobim, kažem prstek in kaj je še nadutih variant, ampak prehitim ko lahko in si mislim svoje.

Takrat, ko pa imam čas in enako uživam v vožnji ob dobri glasbi, pa sem bolj pozoren na promet in marsikdaj z desnim blinkerjem pomagam pri prehitevanju hitrejšim.

Dobro pa bi bilo omeniti tudi, da je mnogo voznikov cenenih vozil, ki z velikim veseljem in namerno zajebavajo na cesti. Pri prazni desni špuri bo z velikim veseljem vozil po prehitevalnem pasu - sam. In če ga čez čas, ko to ugotoviš, prehitiš po desni, se spremeni v ventilator - tak krili z rokami in ti kaže vse mogoče.... Po Mazziniju bi rekel, da svojo jezo, ker nima "pravega avta", stresa svojo jezo na svojo okolico.... Revčki na duhu!

Ja, Mazzini pa je trofil žebljico na glavico!!!!

Še vedno pa imam raje na cesti cincarja, kot pa idiota, ki piči puno bulo skozi tunel pri polnem desnem pasu, ali vozi slalom po avtocesti brez blinkerjev,...

Pa strpno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nečesa ne razumem, zakaj ljudje ko vidijo znak omejitev 90km/h mislijo, da morajo vozit 90km/h.......znak je postavljen kot najvišja dovoljena hitrost in ne kot obvezna hitrost...

osebno se z avtom peljem cca 10-20 % pod omejitvijo hitrosti....nekako imam čas opazovati okolico, poslušati svojo najljubšo glasbo, pogovarjati se po telefonu (prostoročno seveda), hkrati mi pa ni treba paziti na radarje......nekako človek začne uživati v vožnji z avtomobilom, ko odpiše vse skrbi in se sprosti.

na avtocesti pa nastavim tempomat na 120km/h pa lepo počasi....je ceneje pa tudi bolj šparovno.

če ti po slovenskih autocestah uspe prevozit več k 10 minut na tempomat 120km/h, pol se ziher ne voziš okrog ljubljane al pa po primorskem koncu autoceste. . . jez bi se tud vozu 130-140 po števcu, ampak to enostavno ne gre. al moram prehitevat s slabih 150, al pa vozt 90 med kamjoni.

glede razgledovanja po okolici pa nevem kaj naj si mislim.. res ne. Recimo da razumem zmatranega poljaka, da se razgleduje po jadranski magistrali, in vozi 60. recimo. nevem pa kaj bi biilo lepega za videt med pivko in jelšanami recimo, al pa med divačo in kozino, kozino in ilirsko bistrico. . . cesta ipak ni namenjena panoramskim razgledovanjem, ampak vožnji. je pa lepo kdaj mal pogledat okrog. . se strinjam.ampak ko vozimo, pa dejmo vozit. na cesti nismo sami, in če ti števc kaže 70, zna bit da se premikaš z dobrih 60, kar pa je zelo počasi, če moraš nekam pridet. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kako se kultura obnašanja odraža v tej dotični temi, poglejte se malo, poglejte te zmerljivke, kmetavz, žabar, celjan, ja pizdarija pa kaj vam je :unsure: in taki nestrpneži na egotripu kot ste popizdevate na tej revščini od ceste, ki jo ...

Tole je pa posteno napisano :OK:

Miki, sorry, ti si pobudnik te debate, ampak glede na to kako hitro se te da zdrazit in kako hitro se spustis na nivo zaljenja...

Vsaj za polovico, ki pocnejo pizdarije po cesti, se mi zdi da so po karakterju taki...

Ne recem, ce te ima kdo namen skoraj ubiti na cesti, ce je pa problem v parih km prepocasnosti in podobnih zadevah, je pa najbolje, da "zvizgas" dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka vi hodite na šiht al na piknik vsak dan mal naravo gledat :wacko: svašta, ka zveš vsak dan. Pa ni čudno, da je tolk norcev, ki ga konstantno 70km/h kruzajo naokoli in nas 90karje mečejo v koš agnorantnežev, ki norijo in si ne vzamejo časa za naravo, za prekrasno radijsko postajo.....dajte no, v tujini grejo v avto zato da kam pridejo, ne pa malo naravo pogledat - ja res je lepo v Sloveniji, vsak dan poezija, bravo!

Naj se nekaj naučijo od europe pa naj popravljajo ceste tudi ponoči k je manj prometa. Se ti ne zdi da bi se ceste hitrej popravile ? Pa še takrat ko nekaj delajo ih 10 u luft gleda, trije pa lopate vihtijo. Treba bosance zaposlit k so pridni ne pa tele šipce.

malo off topic sam smeh fali :)

Zakaj delavec DARSA dobi pištolo preden gre na šiht? Zato da se lahko obrani polža, ki mu med slonejnem na lopati do vrha pripleza! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sanjače ne pomaga :) Tak morš bit ko mashina k je popoln v vseh pogledih. tak vzoren državljan! in če bi nas blo več takih na cestah bi vse vozili 70 in se nam ne bi nikamor mudilo. Ubistvu zakaj ne bi vsi vozili traktorjev ? Zakaj imamo avte k šibajo 200 ? zakaj nimamo traktorjev k je za naše ceste in take sanjače več kot prehitro vozilo :D

Ne želi si, da bi jaz bil vzor za državljane ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker marsikje lahko varno pelješ tudi čez 90 km/h, si na cesti zaradi službe, se ti mudi na sestanek na katerega zamujaš, ker se ti je prejšnji nepredvideno zavlekel in si rad točen; rad bi prišel čimprej domov, ker si lačen,.....? Takrat pa je razlika med tvojo turistično vožnjo in mojo hitrejšo varno vožnjo tudi cca 40 km. Razlika med menoj in drugimi je ta, da ne blendam, trobim, kažem prstek in kaj je še nadutih variant, ampak prehitim ko lahko in si mislim svoje.

In ne pizdakaš po forumih? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka vi hodite na šiht al na piknik vsak dan mal naravo gledat :wacko: svašta, ka zveš vsak dan. Pa ni čudno, da je tolk norcev, ki ga konstantno 70km/h kruzajo naokoli in nas 90karje mečejo v koš agnorantnežev, ki norijo in si ne vzamejo časa za naravo, za prekrasno radijsko postajo....

Pa stari ,a si na cesti tut taka živčna razvalina? Vdihni ... izdiiihni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!