Skoči na vsebino

AROGANCA IN OBJESTNOST na cestah


Miki Mauss

Priporočene objave

ko sem pa na motorju, mi gre pa to skrajno na živce !! v riti ti vozi, morš žlajfat pa te podre :headbang: :headbang:

Kaki butl - kaj ti na motoru žlajfaš? :evilgrin:

Junci, pelte se z vlakom, da vas ne bodo motile vse stare mame, ki si še upajo za volan!

Ma tut na vlaku bi jih motle stare mame - ker se ne znajo "hitro z vlakom pelat" :D

totalno razočaranje, zgleda danes ni bilo na cesti pravih voznikov :cry:

Jaz tudi, zjutarj ob 7h štart iz Las Lenarta ... okoli 9h prispel v San Ljubljano ... vmes pa tankat, scat ... kafe ... en in edini zastojček pri Celju ... v par minutah smo bli mimo ...

Pa sem gledal, če bom ki Mikija srečal, da ga malo poživciramo :P Je par es, da smo bli z šprickanglo opl korso :D

PS: tak da škoda, danes res nisem mel neke objektivne priložnosti, da bi koga na gobec nastiskal skozi šipo ... sem pa zato enega kripla na pumpi zbrcal, kaj pa zadržuje vrsto ljudi, ki hočejo notri it plačat! :P

(joke, saj ga nism zbrcal, samo čvrgo sn mu dau)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpis in štempl pod tole :worship:

Kje ste zdej razni Fritzi s svizci in Trdonje? Očitno nekterih postov ne upate minirat....

Ampak na MS je že od nekdaj tko.

Ja, že na veke vekov :winkiss: Tvoja primerjava z agresivnostjo in "pravično" mejo je naravnost bolana in je bilo treba nekaj napisati. Za idiotsko in agresivno obnašanje na cesti ter ogrožanje lastnega in tujega življenja ni opravičila. Res je, da se marsikdo tako obnaša vendar ne iščite opravičilo za to, ker ga ni.

Bi pa lahko ti pokazal s svojim primerom kakšno boljšo varianto agresije, da ne bomo ostali samo na teoriji (če pretepeš hrvaškega carinika ali kakšnega našega politika npr. dam kapo dol, se opravičim in bom tiho), ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem zadevo, se debata vztrajno vrti okoli tega, kdo više markira kandelaber. Al kaj?

u mater kak si pa ti zadel bistvo !! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem zadevo, se debata vztrajno vrti okoli tega, kdo više markira kandelaber. Al kaj?

Edini recept za preprečitev markiranja pri živalih je kastracija. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, že na veke vekov :winkiss: Tvoja primerjava z agresivnostjo in "pravično" mejo je naravnost bolana in je bilo treba nekaj napisati. Za idiotsko in agresivno obnašanje na cesti ter ogrožanje lastnega in tujega življenja ni opravičila. Res je, da se marsikdo tako obnaša vendar ne iščite opravičilo za to, ker ga ni.

Bi pa lahko ti pokazal s svojim primerom kakšno boljšo varianto agresije, da ne bomo ostali samo na teoriji (če pretepeš hrvaškega carinika ali kakšnega našega politika npr. dam kapo dol, se opravičim in bom tiho), ok?

Torej hitro utihni ker imam še 16 mesecev pogojne za napad na HR carinika leta 2004 na Dragonji.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, banda!

zdej me kak teden ne bo (družbeno koristno delo zaradi pretepa carinika), pa vas prosim, da ne zaidete s teme. Tukaj predvsem računam na HHV, Nagajkota, Mehkonjo in Fritza. Aja pa tud kak modelatol z rdečim znakom in rumenim krogom je žaželjen.

Ne me razočarat, da bo imelo smisel nadaljevat ko se vrnem.

Ajde.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, že na veke vekov :winkiss: Tvoja primerjava z agresivnostjo in "pravično" mejo je naravnost bolana in je bilo treba nekaj napisati. Za idiotsko in agresivno obnašanje na cesti ter ogrožanje lastnega in tujega življenja ni opravičila. Res je, da se marsikdo tako obnaša vendar ne iščite opravičilo za to, ker ga ni.

Bi pa lahko ti pokazal s svojim primerom kakšno boljšo varianto agresije, da ne bomo ostali samo na teoriji (če pretepeš hrvaškega carinika ali kakšnega našega politika npr. dam kapo dol, se opravičim in bom tiho), ok?

Si ravno potrdil..... ME zanima, zakaj se ne spraviš na osebke KI SO ZAČELI ŽALIT, č se vrnem k tvoji prvotni pripombi. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem začela brat, ampak te solate se mi ne da v celoti prebirat :whistle:

spet so vsi bolj papeški od papeža pa umirjeni, pa cool . po treh postih pa vsi kar pozabijo na pomirjenosti..vdih in počasi izdih.

kako tipično.

Tistemu ki dan današnji vsaj enkrat film ne strga na cesti, se po mojem osebnem mnenju vozi po vplivom opojnih substanc.

(malo za šalo malo zares..da mi umirjeni in sprošneni ljudje ne skočite takoj za vrat).

takole bom povzela svojo pot do službe in nazaj približno 30 km vse skupaj. 5 dni v tednu ne preveč prometna cesta,

človek lahko dobesedno znori, ljudje ne poznajo smerokazov, so barvno slepi ne poznajo rdeče barve, varnostna razdalja - kaj je že to?, da je treba pri zeleni tako spelajti ne pa občudovati okolico al pa iskati prestavo.

pospeševanje iz križišča -nimajo pojma, avteki pa z mašinami čez 2 jurja.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ravno potrdil..... ME zanima, zakaj se ne spraviš na osebke KI SO ZAČELI ŽALIT, č se vrnem k tvoji prvotni pripombi. :evilgrin:

Zato, ker nobeden ni napisal takšne neumnosti, ker imajo povečini prav in ker se, upam, znaš tudi sam braniti. Zdaj sam še čakam, če si to sposoben brez tega da poživiniš ;)

A za napad na Hrvaškem si dobil pogojno v Slo? :grrr :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, banda!

zdej me kak teden ne bo (družbeno koristno delo zaradi pretepa carinika), pa vas prosim, da ne zaidete s teme. Tukaj predvsem računam na HHV, Nagajkota, Mehkonjo in Fritza. Aja pa tud kak modelatol z rdečim znakom in rumenim krogom je žaželjen.

Ne me razočarat, da bo imelo smisel nadaljevat ko se vrnem.

Ajde.

:glare: ajoooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez da tvoje opažanje deda in babice prenašam na mlajšo populacijo s telefonom, čikom ali curakelnom v ustih, me napeljuješ na sledeče misli:

Potrebno bi bilo postaviti omejitev najnižje dovoljene hotrosti. Npr. 110km/h na ridah povsod brez izjeme. Kaj pa če bi namesto te težavne naloge enostavno ukinili šoferje in v avte montirali robote, ki bi peljali točno po programirani liniji z največjo možno hitrostjo. In če razpredam naprej, najdem za vas rešitev;

Junci, pelte se z vlakom, da vas ne bodo motile vse stare mame, ki si še upajo za volan!

Pri vseh bedakih, ki so na cesti bi bilo to dostikrat najboljše. Mame upajo že za volan ampak nismo več leta 1934. ko je na vsake par dni prišel po cesti kakšen avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh bedakih, ki so na cesti ...

... je naravnost čudovito, da smo se prav tu, na motosvetu, zbrali sami virtuozi. B)

(BTW, koga naj žicam za motosvet nalepke, majčke, gatke... ? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej hitro utihni ker imam še 16 mesecev pogojne za napad na HR carinika leta 2004 na Dragonji.....

aaajaaaa, zato si tak popadljiv ... ker te agresija od znotraj žveči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej hitro utihni ker imam še 16 mesecev pogojne za napad na HR carinika leta 2004 na Dragonji.....

hm, morda si pa le JOŠKO JORAS..Bori se za svojo zemljo :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, morda si pa le JOŠKO JORAS..Bori se za svojo zemljo :krneki: :krneki:

Daj pusti joškota k edino veselje k ga ma v lajfu je da po sodiščih hodi in se tožari. Bogi nima pojma da ne bo nikoli nič dosegel :D Zato pa ima podobnika da se prevrača čez ograje in mu daje upanja da bo dobil novo fasado ter daljinca za ograjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še mal dodal...

Regionalne ceste, so polne zaspanetov, ki se vozijo pod omejitvo izven naselja, da ne bo pomote.

So pa na isti distanci kot dirkaci v WTCC (10cm odbijac odbijač) pol, ko je šansa koga prehitiš in se je pac treba malo podrenjat začnejo pa se sinhrono blendat.

Pa dobr kaj komu zdej ni jasn, sej varnostna razdalja ni samo zato da se ne zalimas v sprednjega, ampak tudi za to da lahko normalno prehitevaš.

Sam se najdem v skupini malce :whistle: prehitrih voznikov(spet izven naselja) ampak vedno spremljam tudi promet za mano in ko vidim, da se hoče kdo

rinit naprej vedno spustim gas da nastane dovolj prostora za prehitevanje, če me razpizdi ga bom že kasneje kje na varnem prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj kle na motosvetu so to usi taki carji, pa tko usi use obvladajo, da to njim nau noben problem :krneki:

Popravljeno . Popravil fastgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak B) . si fouš?

komi čakam, da te arogantno in objestno prehitim čez polno črto v ovinku. sej ne bo dolgo trajalo bejbi. 2-3 sekunde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!