Skoči na vsebino

AROGANCA IN OBJESTNOST na cestah


Miki Mauss

Priporočene objave

eh ko pridem na LJ obvoznico se sprostim, najbolj zanimiv del AC je del od lukovice do razcepa LJ obvoznice ker se tu zmeša vse, frustrirani okoličani LJ (ki jim frustracije povzroča da dejstvo niso ljubljančani :evilgrin: ), celjski podjetniki (BMW, AUDI, passat) in še hujše njihove žene (ljubica, hčerke), utrujeni prekmurci ki se vozijo že pol dneva in štajerci, ki že od celja dalje jebemo zgoraj omenjenim primerkom iz celjskega konca.

Potem pa pride pri domžalah na AC en frustridan domžalčan in hop iz vključevalnega pasa z 50 km/h direktno na levo špuro in pospešuje z 1.2 mašino proti 130 (do LJ mu glih rata). Vzadaj Celjan z 200 in gre po desni mimo če je plac drugače pa mu blenda da porabi za las vegas elektrike. štajerc bremza in jebe obema vse po spisku in panično gleda v špegl če se je prekmurec zbudil in opazil da bi moral bremzat.

tako ti je to ponavadi :whistle:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem, vi mate CE tablice in eni vozite tak, mogoče se le vključujete malenkost boljše kot domžalčani, se vidi da mate več izkušenj z pravimi celjani :evilgrin:

ti bom že dal domžalčane :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... CE tablice in eni vozite tak, mogoče ...

Mimo grede, ko smo že pri CE tablah. V zadnjih tednih sem se prepričal, da to res pomeni, da je za volanom CEpec.

Tudi CEpka, v primeru BMW-ja s 100 do 110km/h na prehitevalnem pasu, ki je spuščala naprej tovornakarje, da so se prehitevali. Po nekaj dolgih minutah tolerance dokajšnje kolone za njo, je doživela tisto, kar doživi vsaka, ki preveč nastavlja rit. Po skakanju do stropa kabine pa še enga sredinčeka.

Skratka, blo je fletn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa tudi slišat, da kranjčan, ki naredi tri hujše prometne prekrške za pokoro dobi celjsko tablico... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa tudi slišat, da kranjčan, ki naredi tri hujše prometne prekrške za pokoro dobi celjsko tablico... :naughty:

Basolutno drži! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne funflaj ! Jazbinšek je šenkal vsem ! no denar si v vsakem primeru moral imeti !

pa da se še spustim na tvoj naci nivo: boljše imet oreng pognojene froce in jih od zunaj in znotraj gnojit, kaj !?

mogoče je take Mikije res bolje na vagone spravit, kot jih na cesti srečevat ! :fredy:

Mačku na stopiš in zavcili..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mi slučajno poznamo???......pa kaj ma cvičkar tema tuki zravn mi prosim razloži......pa treba bo mčkn pazt kako pišeš oz. kaksne besede (pober se, pa take zadeve)

Joj, dečko, ti si res prosiš ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, dečko, ti si res prosiš ... :)

Kaj dečko, kaj sem jest prosiš???.......tole te nisem razumeu, če lohka razložiš prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dečko, kaj sem jest prosiš???.......tole te nisem razumeu, če lohka razložiš prosim

Nagayota jeziš ... sploh nea veš, kaki satan je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasavce na Trojanah si pa pozabil. Očitno smo mi tako kultivirani, da nas sploh ne opaziš, ko tam pred tuneli nekako poskušamo ujeti špuro z vami. :whistle:

:devil:Da te ne bom za ušesa. Zasavci nimamo CE tablic.

Vam bomo še Marijo zaprli... :lol1:

ti bom že dal domžalčane :angry:

Vi ste že kriza, če se že peš čez cesto spravljate... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačku na stopiš in zavcili..... :whistle:

:grrr

pojma nimaš !

čaki.... kam vas že Nagaya pošilja ?! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

pojma nimaš !

čaki.... kam vas že Nagaya pošilja ?! :fredy:

seveda nimam pojma. Zato pa potrebujem forum, da tako modre žabarje kot si ti in podobni vprašam za nasvet. Nagaya pošilja? hmmm na jogo? To ni nič slabega..... Sicer pa: a sam brez Nagaykota ne spraviš nič skupaj?

Dejstvo pa ostaja. Neko zelo kratko obdobje (mislim da kako leto ali dve) je ZVCP dopuščal po obvoznici prehitevanje tudi po desni (enakovredna prometna pasova za razliko od AC kjer je vozni in prehitevalni pas)....

No dejstvo je, da ste se potentneži iz LJ in okolice to zelo dobro navadili in navade kljub popravkom nečete opustiti, zato za veliko večino desni pas ne obstaja oziroma mislite da je za kolesarje.... pa saj bo. Ne sekiraj se. Bit žabar ni sramota. Je prej privilegij.

Zoki za precednika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejstvo je, da ste se potentneži iz LJ in okolice to zelo dobro navadili in navade kljub popravkom nečete opustiti, zato za veliko večino desni pas ne obstaja oziroma mislite da je za kolesarje.... pa saj bo. Ne sekiraj se. Bit žabar ni sramota. Je prej privilegij.

Zoki za precednika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In zdaj moraš žalit in pljuvat?

Kmetavz ... (ja, mam se za žabarja in ja, ni mi všeč tak odnos).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda nimam pojma. Zato pa potrebujem forum, da tako modre žabarje kot si ti in podobni vprašam za nasvet. Nagaya pošilja? hmmm na jogo? To ni nič slabega..... Sicer pa: a sam brez Nagaykota ne spraviš nič skupaj?

Dejstvo pa ostaja. Neko zelo kratko obdobje (mislim da kako leto ali dve) je ZVCP dopuščal po obvoznici prehitevanje tudi po desni (enakovredna prometna pasova za razliko od AC kjer je vozni in prehitevalni pas)....

Jaz sem živel v prepričanju, da je temu še vedno tako - razen na avtocesti bi prometni pasovi naj bili enakovredni.

Kdaj pa se je to spremenilo in kateri člen ZVCP bi to bil?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak vam je fajn,mate vsaj kaj dogajanja na avtocesti. Jaz se vsak dan vozim v sluzbo v Graz in se recimo na vsakih par mesecev najde eden, mogoce dva osebka, ki vozita za ritjo, mogoce se kak poblenda...to pa je ze visek vsega. Ostali cajt se pa dolgocasim ;) :whistle:

Se frajerji z porschi,maseratiji lepo 'cincajo' odazadaj, ce mi slucajno pridejo za rit ko sem na prehitevalnem pasu, pa se to se pelje odzadaj z lepo varnostono razdaljo. Je vec dogajanja od pesniskega rondoja do krizisca pri carinarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekadenca.

Družbe in vsega ostalega. Seveda se odraža tudi in predvsem na cestah.

:evilgrin:

Psihologi so že zdavnaj dokazali, da človek, ko sede v svoj avto, v tistem malem, udobnem in pred zunanjimi vplivi varnem prostorčku postane natanko tisto, kar v resnici je. Prave poteze osebnosti planejo na dan s takšno intenzivnostjo, da jih nobena provida ne ustavi.

Avtomobilist v svojem malem svetu = car! Nepremagljiv. Nedotakljiv.

Zato vsak, njemu podoben osebek, ki malo preveč postrani pogleda v to majhno in samooklicano carstvo, v delčku sekunde postane sovražni element.

Torej, treba ga je popljuvati, izriniti, scvreti.

Ja, ja, tako se imamo.

Strpnost, kam so te izgnali?

Ampak, vem pa tudi to, da razen blontnih obstajajo tudi črne, rjave, rdeče in sive krave.

Pa tudi kravjeki ... :whistle: :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, vem pa tudi to, da razen blontnih obstajajo tudi črne, rjave, rdeče in sive krave.

Pa tudi kravjeki ... :whistle: :P !

You said it. Vse to je eno govedo na cesti :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ce dovolite, da se vrnemo k temi..... :evilgrin:

Ena reštev je torej da imam vsaj dve toni črne pločevine in xenon.....

kaka druga, bolj kultivirana?

helikopter.

Kak vam je fajn,mate vsaj kaj dogajanja na avtocesti. Jaz se vsak dan vozim v sluzbo v Graz in se recimo na vsakih par mesecev najde eden, mogoce dva osebka, ki vozita za ritjo, mogoce se kak poblenda...to pa je ze visek vsega. Ostali cajt se pa dolgocasim ;) :whistle:

Se frajerji z porschi,maseratiji lepo 'cincajo' odazadaj, ce mi slucajno pridejo za rit ko sem na prehitevalnem pasu, pa se to se pelje odzadaj z lepo varnostono razdaljo. Je vec dogajanja od pesniskega rondoja do krizisca pri carinarnici.

za razliko v sloveniji provida tukaj (aut) dela. in kasira.

BTW imajo dva "nova". A4 limo, nekako srebrno-rjav (je to sploh mozno ?) s tdi napisom zadaj in V70 T5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejstvo je, da ste se potentneži iz LJ in okolice to zelo dobro navadili in navade kljub popravkom nečete opustiti, zato za veliko večino desni pas ne obstaja oziroma mislite da je za kolesarje.... pa saj bo. Ne sekiraj se. Bit žabar ni sramota. Je prej privilegij.

Prav imaš......zato se vedno vozim s pištolo na sovoznikovem sedežu......in če se leda..........planem po "štajercu".....in mu grozim vsaj pol ure!!!!!!!

Bogi bogi, provincijalc, ki se pelje v Ljubljano!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da je kultura voznje v sloveniji na tleh. totalno. primerjava: AC graz-spielfeld, pri 130 vse normalno. od sentilja proti LJ stala. vsem se odpuli (yep, meni tudi, se moram prilagajati razmeram na cesti). edini nacin prezivetja: biti hitrejsi kot ostali.

sem enkrat "za stos" probal iz CE do sentilja voziti 130. VSI so me prehitevali. zaradi blendanja sem porjavel v obraz. pa so napram tujcem se prizanesljivi. :slap:

kazni imate lahko astronomske, ce nobeden ne kontrolira je stanje kakrsno je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kazni imate lahko astronomske, ce nobeden ne kontrolira je stanje kakrsno je.

Le kdo bi lahko bil zato kriv :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!