Skoči na vsebino

AROGANCA IN OBJESTNOST na cestah


Miki Mauss

Priporočene objave

In potem? To mogoče?: av-2720.jpg

In kaj ima bogi vragec s tem?

Al se vsi radi vozite brez varnostne razdalje in vam res ne gre na jetra ko se ti en nalima na rit?

Aja da ne bo pomote, govorim o voznji avtomobila.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še na to ne pozabt

Ja neboste vrjel, ampak tud to sm že dozivel...

Da mi je nasproti vozeci pokazal z obema rokama fakiče, pred tem je se poblendal.

In to pri normalnen prehitevanju čez prekinjeno črto.

No ja nima veze.

Itak se da vsakega spravocirat na cesti da ti poblenda pohupa itd.

Treba je pa vseeno pazit na varnost vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri aroganci ino objestnosti, naj opozorim še na neumnost in nerodnost. Vse skupaj je namreč predvčerajšnjim lepo prezentiral po Tivolski in Tržaški vozeč model. Sedeč na Buellu s samo desnim kovčkom, v katerem je očitno imel vsaj žakelj cementa glede na to kako je motovilil amo tamo. Oblečen v brezrokavnik firme ki ima nekaj opraviti s protivlomnimi vrati in nizkih čevljih se je pozvižgal na semaforje in vse ostale. Čudilo me je, da je kljub vsej nerodnosti in neumnosti preživel tista dva kilometra, ko sem ga imel čast opazovati.

Želel bi si, da ko se bo zlimal po tleh, tega ne stori pred mano, kakor je že kazalo, ker je tako hudičevo zoprno prati tisto kri iz avspuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri aroganci ino objestnosti, naj opozorim še na neumnost in nerodnost. Vse skupaj je namreč predvčerajšnjim lepo prezentiral po Tivolski in Tržaški vozeč model. Sedeč na Buellu s samo desnim kovčkom, v katerem je očitno imel vsaj žakelj cementa glede na to kako je motovilil amo tamo. Oblečen v brezrokavnik firme ki ima nekaj opraviti s protivlomnimi vrati in nizkih čevljih se je pozvižgal na semaforje in vse ostale. Čudilo me je, da je kljub vsej nerodnosti in neumnosti preživel tista dva kilometra, ko sem ga imel čast opazovati.

Želel bi si, da ko se bo zlimal po tleh, tega ne stori pred mano, kakor je že kazalo, ker je tako hudičevo zoprno prati tisto kri iz avspuha.

mogoce so mu pa zavore odpovedale ali pa ni dosegel do tal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača, ljuba moja Nagajka.........otepač mu je pršo med špice........pravijo......oziroma.....strici so mi povedali..........da to kar konkretno boli!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača, ljuba moja Nagajka.........otepač mu je pršo med špice........pravijo......oziroma.....strici so mi povedali..........da to kar konkretno boli!!!!! :evilgrin:

ne klimbra. če bi bilo to kar ti praviš res, bi se prekleto hitro ustavil. Pa se ni, vsaj tako pise stric HHV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu bi slo prej za zeljo po samomutilacij, ker bi mu ga odtrgalo, če se ne bi ustavil.

tko da, bodi resen..ne se zajebavat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah.......lepotička draga.......to bi bilo možno.....samo ob predpostavki, da ima......."dolgega".

Pi.Es..........strici so mi povedali......da so lastniki Bjulov......tisti, ki rabijo podalšek!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja neboste vrjel, ampak tud to sm že dozivel...

Da mi je nasproti vozeci pokazal z obema rokama fakiče, pred tem je se poblendal.

Te si si že zaslužo, čuj :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te si si že zaslužo, čuj :-)

Recmo, da sm zasluzu(vsaj en je tko mislu)

Ampak s cem je vozu :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje se neznajo obnašat na cesti to vemo že vsi..ko je zelena obvezno čakanje 30ih sekund da spelješ,nevem za koga pol pa gresta še 2. cez oranžno pa trije čez rdeco pol se pa centr zabaše...Ni kurceve dinamike!!!o 70 letnih gospeh in gospodih sploh nebom govoru...(najnevarnejši udeleženci v prometu) vsaj za moje pojeme :rolleyes:

Avtomobilisti so nam fovš k se mi z motorji mim gužve zapelemo pol nas pa s čiki cilajo, pluvajo, zaperajo int. sicer če mi kdo zapre pot ni panike samo gang dol pa s kolenom odtrgam špegu...sej ne da sm kdaj to naredu :evilgrin: ali pa da se to sme :whistle:

No varno vožno vsem čez zimski čas, motor sm že pospravu pa komaj čakam aprila da ga zapelm vn po sončnih cestah.

Motoristi smo bolši vozniki tudi v avtu ker uporabljamo špegle!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No varno vožno vsem čez zimski čas, motor sm že pospravu pa komaj čakam aprila da ga zapelm vn po sončnih cestah.

Kaj pa poziraš samo na soncu. Z motorjem se lahko po Ljubljani voziš do prvih resnih temperatur pod ničlo. In ne vem kje ti srečaš toliko agresivnosti in vsega ostalega, ker se sam čez celo Ljubljano prav lepo odpeljem, brez nekih hudih težav. Kjer se da mimo, greš mimo, kjer se ne da, počakaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Z motorjem se lahko po Ljubljani voziš do prvih resnih temperatur pod ničlo. In ne vem kje ti srečaš toliko agresivnosti in vsega ostalega, ker se sam čez celo Ljubljano prav lepo odpeljem, brez nekih hudih težav. Kjer se da mimo, greš mimo, kjer se ne da, počakaš.

Podpišem. le da za moj primer ob vsakodnevnih vožnjah na šiht in nazaj v prometnih konicah le en lepotni popravek.

Največ težav in nevarnosti predstavljajo brezobzirni motoristi in skuteraši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Motoristi smo bolši vozniki tudi v avtu ker uporabljamo špegle!!!! ...

:lol1: Ne me smejat. Ob idejah, da ne rabijo ne žmigavcev ne ogledal in ob dejstvu, da večina motoristov itak opazuje samo cesto pred seboj, ker so prepričani, da so najhitrejši in seveda najboljši.

Dej reč mam, naj ti gre žgance kuhat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje se neznajo obnašat na cesti to vemo že vsi..ko je zelena obvezno čakanje 30ih sekund da spelješ,nevem za koga pol pa gresta še 2. cez oranžno pa trije čez rdeco pol se pa centr zabaše...Ni kurceve dinamike!!!o 70 letnih gospeh in gospodih sploh nebom govoru...(najnevarnejši udeleženci v prometu) vsaj za moje pojeme :rolleyes:

Motoristi smo bolši vozniki tudi v avtu ker uporabljamo špegle!!!!

:yes:

Seveda! Da bo še bolj zelena ... :rolleyes: !

Hm, ... vsi bomo enkrat 70 let stari.

Me zelo zanima, kako bomo vozili takrat ... in kako bomo prepričani, da smo še vedno najboljši vozniki.

Pa bodo mlajši o nas govorili, da smo za v hladilnico ali še bolj ziher, kar za odstrel.

No ja, jaz bom že kmalu tam ... bom takrat povedala, če sem sama vase zaverovana! :P :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga mutika, ko bom jst 70 let star bo avto/motor vozil sam in se bom lahko posvetil kazanju jezika HHV-ju, on pa bo v miru meril z rešpetinom naokoli. pa bomo tako zadostili še aroganci na cesti :closedeyes:

vse skup je malo brezobzirnega heca :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!