Skoči na vsebino

CPI Aragon 2008


spyker

Priporočene objave

Imam sicer Oliverja, samo najbrz imata enak agregat. Namesto originala imam gor 70ccm S6 Sport Pro cilinder z Leovince ZX in Multivar variatorjem. Gre lepo 80km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilinder kit je bil okoli 110 eur, Leovince ZX me je stal 40k SIT pri prodajalcu CPIjev (poglej cene v online trgovinah, so dalec bolj ugodne), Multivar je bil okoli 60-65 eurov. Zamenjal sem tudi vplinjac (Dellorto 17.5 PHVA), vendar bi OK prisel skozi tudi z originalnim, z vecjo dizo. Vplinjac me je stal 60 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

zanima me, kateri kit 70ccm je za cpi aragona in ali je kit dovolj za hitrost 80km/h?

Drugač bi mogl bit dovol da das vn blokade pa en sportn avzpuh gor :whistle: za hitrosti okol 80km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač bi mogl bit dovol da das vn blokade pa en sportn avzpuh gor :whistle: za hitrosti okol 80km/h

LP!

valjčke je potrebno nujno menjat ane, že zaradi stalnega pospeška?...me pa zanima, kakšna je poraba, ko menjaš izpuh pa večje dize na frigazeru?..drugač je prostornina rezervoarja 8 litrov...6l na 100 km? Na servisu so mi rekli, da mi za 300 evrov zrihtajo, da bo šel 100 km/h..neke vzmeti bodo menjali, izpuh, valjčke..se splača za to končno hitrost tolk denarja zapravit?

Hvala za odgovore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!