Skoči na vsebino

Kmetija


Priporočene objave

ja sej ČIKO se je tut prijavil, sam sem očitno predobr poznavalec narave pa me niso vzel, ker bi pokazal kako se na kmetih res žiivii

Saj je bistvo v tem, da vzamejo same tepce, ki krave še videli niso.... kokoš samo na TV, mleko pride iz Merkatorja, ne iz krave itd itd. Pa enga jim ruknejo noter, ki se mal spozna, da ne pocrkajo v enem tednu. Folk pred TV se pa smeji ali pa zgraža, kako so mehkužni, leni, (ne)pametni, zakompleksani itd itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ČIKO se je tut prijavil, sam sem očitno predobr poznavalec narave pa me niso vzel, ker bi pokazal kako se na kmetih res žiivii

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mogoce kdo ve kje to kej semajo gremo mal na obisk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

nism vedu kje vprašat, pa tudi drugje še nism zasledu... mogoče kdo ve naslov te pesmi: kmetija ???

je nek ansambel ki to izvaja, pa ne pridem do podatkov...

metr se ne znajdeš......

odpri gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogle.......alpa mulo........

pa odtipkej "kmetija soundtrack" pa boš najdu ceu kou zadetkou :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mogoce kdo ve kje to kej semajo gremo mal na obisk

nad žirovskimi divjimi svinjami, letošnjega sončnega poletja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmetija je čist fajn ob dougočasnih jesenskih večerih... no bolš že kot kkšn top shop, druzga itak ni na anteni... :krneki:

Kaj pa kakšna knjiga ... ? :hmm: :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšna knjiga ... ? :hmm: :mellow:

knjiga, kniga, knjiga... kaj je že to??? sei res, an ni to tista zadeva ki smo meli v osnovni šoli pri bralnem krožku? mal se še spomnm sm celih 14dni na krožek hodu... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle bla v pasingu čez dnevno mim tv-ja pa sm mal uč vrgla na ekran..... :slap: :slap: pa kje najdejo tok bolan folk; en star fotr k neki pametuje u iber, pa ena mat, pa en kup nekih fensišmensi frajlic pa tipčkov.....n morš verjet :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle bla v pasingu čez dnevno mim tv-ja pa sm mal uč vrgla na ekran..... :slap: :slap: pa kje najdejo tok bolan folk; en star fotr k neki pametuje u iber, pa ena mat, pa en kup nekih fensišmensi frajlic pa tipčkov.....n morš verjet :BUA: .

ne boš verjela, sploh jih ne iščejo, se kar sami javjo. :lol:

5 minut slave, kupček evrčkov, pa je marsikdo pripravljen špilat klovna :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

knjiga, kniga, knjiga... kaj je že to??? sei res, an ni to tista zadeva ki smo meli v osnovni šoli pri bralnem krožku? mal se še spomnm sm celih 14dni na krožek hodu... :krneki:

zato pa zdej kmetijo gledaš.......... :rolleyes:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ČIKO se je tut prijavil, sam sem očitno predobr poznavalec narave pa me niso vzel, ker bi pokazal kako se na kmetih res žiivii

Se mogoče res bojijo, da ne bi kdo uličarjem svinjske polovice na mizo vrgel.......

Zyklon B zahefta enkrat za vselej... :naughty:

vseskupaj zastarano.

VX je zakon. Ena kapljica na kožo in čez dve sekundi si bivši.......

ne boš verjela, sploh jih ne iščejo, se kar sami javjo. :lol:

5 minut slave, kupček evrčkov, pa je marsikdo pripravljen špilat klovna :wacko:

Tole o slavi evrčkih je vprašanje......

Verjetno ti od ficka kar nekaj vzame država, potem ko si prišel ven, pa si majmun, ki si ga podajajo od ene veselice do druge.

Se spomnim Mišota iz Bara, ki je za 80 € stregel na vsaki gasilski veselici......

Res lepa slava in še lepši denar....

Če bi jaz na kmetiji kako svinjo na pol presekal, bi se lahko pojavil v mesnici in tam šnicle stregel za 12 € na dan. Na koncu pa bi mi še kakšno govejo kost za juho s sabo dali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tale Goran pa je model sam nabija in pametuje dela pa skoraj manj kot rus!Obadva sta v pizdi!Prej je blo boljš,ko so se kregali!Jo sej zdaj se bodo pa s temi.Itak sta prfuknjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Goran pa je model sam nabija in pametuje dela pa skoraj manj kot rus!Obadva sta v pizdi!Prej je blo boljš,ko so se kregali!Jo sej zdaj se bodo pa s temi.Itak sta prfuknjena

ja prej je bilo ful boljše :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Goran pa je model sam nabija in pametuje dela pa skoraj manj kot rus!Obadva sta v pizdi!Prej je blo boljš,ko so se kregali!Jo sej zdaj se bodo pa s temi.Itak sta prfuknjena

Ne mi rečt, da ti to redno spremljaš.......

Zanimivo, kajne?

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K še kr kmetvajo :eek: , sm misla so se že naveličal al pa pobil med sabo s kakimi vilami :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar zgleda tako da ležim v postelji,na krilu laptop in surfam odzadaj pa tv!A ti so se tolk kregali da je prav smešno in zanimivo kak folk glumi!Je pa to drugi tak šov v življenju,ki ga kao gledam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!