Skoči na vsebino

Kmetija


Priporočene objave

ja no to pa itak

jz sm glih vsake tolk uč vrgla če sm bla glih doma pa še to na vsake 14dni po malm da o petkih ne govorim nism enga dvoboja vidla

sam kolkr sm zadevo vidla sm navijala za Cirilo in sm kr vesela da je ženšča pobasala tist pok dnarja

Ne laž, gledala si vsak dan in si grizla nokte. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

!!! GO VALE !!!

Zdaj bom mogu še kmetijo začet gledat al kaj ? :SS:SS:SS

jao...

(vedu sem da ma baba jajca, samo cohones... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

:lol1:  eni še kr igrajo

 

a se bo kdo prjavu  ?

no dejmo no... da bo kak znan tle na MS ne sam neki levaki :blush:  da si najdem kake nove prjatle ... fensi pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Živim v vasi in jih imam okoli in okoli hiše in živim celo življenje ob njih....tistih tapravih.  :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Upam, da jim v optiji tud vleče Planet TV, ker če ne, bom bil čez vikend čist od sveta odrezan :grrr

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

ja no to pa itak

jz sm glih vsake tolk uč vrgla če sm bla glih doma pa še to na vsake 14dni po malm da o petkih ne govorim nism enga dvoboja vidla

sam kolkr sm zadevo vidla sm navijala za Cirilo in sm kr vesela da je ženšča pobasala tist pok dnarja

Je pobasala,sam je mogla men dat,drugače ne bi nič pobasala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kwa...

Taprav kmet sem jst, k' sem moral od svojega sedmega leta krave fotrat, pa kidat, pa konje štrglat, pa u hosto hodit drva sekat, pa....

Majkomilo, ampak je blo fajn!! Pa nobene kamere n'kjer. Samo fot'r me je kontroliral, da nisem kam ušel, k' sem bil bolj potepene sorte...!!! :O:P:quad:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kwa...

Taprav kmet sem jst, k' sem moral od svojega sedmega leta krave fotrat, pa kidat, pa konje štrglat, pa u hosto hodit drva sekat, pa....

Majkomilo, ampak je blo fajn!! Pa nobene kamere n'kjer. Samo fot'r me je kontroliral, da nisem kam ušel, k' sem bil bolj potepene sorte...!!! :O:P:quad:

Ja taprav kmet si :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pri stricu pomagal branati in seno basati. A sem en mičkeno kmeta....? Aja, pa mošt znam piti, pa grumpe na rženem kruhu jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!