Skoči na vsebino

Čudni zvoki


Deki1

Priporočene objave

Imam še eno težavo .In sicer,na apriliji sr 50 minarelijev motor oz.Suzuki imam problem da mi motor pod določenimi obrati čudno ropota.In sicer kot da bi neke vibracije prišle od nekod pod polnim gasom ali pa pod malimi obrati pa ne.Mašina ima nov kit malosi 70 nov vario nov jermen kevlar tako da mi nbi jasno kaj bi lahko bilo.Motor gre odlično okoli 115 samo ima ta grd eeeeeekast zvok.Ve gdo kaj o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še eno težavo .In sicer,na apriliji sr 50 minarelijev motor oz.Suzuki imam problem da mi motor pod določenimi obrati čudno ropota.In sicer kot da bi neke vibracije prišle od nekod pod polnim gasom ali pa pod malimi obrati pa ne.Mašina ima nov kit malosi 70 nov vario nov jermen kevlar tako da mi nbi jasno kaj bi lahko bilo.Motor gre odlično okoli 115 samo ima ta grd eeeeeekast zvok.Ve gdo kaj o tem??

Malo poglej pa pozategni šraufe :whistle: sploh na avspuhu :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že vse 100 krat prtegnil pa je isto.Pod polnim gasom in pod štangasom vse ok.pod malo gasa pa kar neki eeeekkka.Če pa se peljem in skozi do fula dajem gas in popuščam je pa ok.Samo je zoprno bom še malo študiral.Pumpa vodna mi je malo sumljiva samo nemorem določit od kje prihaja ta grd zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Valjčke poglej da niso že znucani in ti ne dajo na določene trenutke obrate ki bi jih moralo dati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!