Skoči na vsebino

Yamaha Tzr 50


Tzr50

Priporočene objave

Prvo vsem skupaj lep pozdrav, sem nov na forumu! :worship:

Vem da je verjetno podobna tema že bila odprta zato me prosim ne napast... v krompirjevih počitnicah sem se odločil da bom šel delati izpit H kategorije ( moped 50cca).

Že kar nekaj časa se zanimam za nakup motorja. Nekako mi je najbolj všeč Yamaha tzr 50, tudi prijatelji so mi rekli da je boljša od Aprilie Rs 50 ( ne vem če to drži). Zanima me, kje bi lahko kupu rabljeno lepotico saj je nova predraga. Kot sem opazil je ponudba na slovenskem trgu zelo slaba, na voljo je samo nekaj par Tzr'k pa še te so "overpriced". Če poznate kakšno stran/oglase kjer bi prodajali prosim povejte. Ker bom kupil rabljeno, najverjetneje ne bo šla samo 45 km/h kot bi v principu morala :naughty: . Zanima me kako se rešiš tehničnega pregleda, nekje sem slišal da ti vozilo lahko tudi odvzamejo če presega standarde... Druga stvar ki me zanima je zvok. Ali je možno da se dobi nekak "auspuh" ki duši zvok motorja in se tako sliši kot bi bilo več kot samo 50cca :blush: . Lastniki mopedov/skuterjev zanima me tudi kje se v bistvu vozite po cesti ( po pravilih ob robu) ampak sem vidu dosti ljudi da tega ne upoštevajo. In še zadnje, kaj vse vsebuje zdravniški pregled pri izpitu ( vid, sluh, ravnotežje, kri, urin? ). Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.

Lp, Tzr50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to že nekje piše zato malo poglej nazaj pa za zdravstveni pregled ni nč takega sm vpraša te če vidiš i če čuješ to je to :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kaj se ljudje vse ne spomnejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kaj se ljudje vse ne spomnejo :lol1:

Koci bo spet v akciji :whistle: ..... uglavnem kup tzrko bo čis ql....ih maš na avtonetu kr dost za eno jz vem odlično....am potem če te nebojo na radar dubl nebojo nikakor igotovil da je blokiran pa tut tisto glede zadušenga avspuha al kakor kol sej nemore policaj vedt kak je original štima drgač pa rečš da si dau eno luknco u filtr....na zdravniškem pregledu si za 10 min fertik... krvi pa urina pr men niso preverl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, temo si mel čisto na vrhu, pa si šel odpret novo......zdaj vidim zakaj te skrbi glede zdravniškega, očitno si slep, piši v temo o tzr 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahaha :D Temule sm se pa nasmejal "Ali je možno da se dobi nekak "auspuh" ki duši zvok motorja in se tako sliši kot bi bilo več kot samo 50cca blush.gif . Lastniki mopedov/skuterjev zanima me tudi kje se v bistvu vozite po cesti ( po pravilih ob robu) ampak sem vidu dosti ljudi da tega ne upoštevajo."... Fante ne vozi se čisto ob robu, ker te bodo avtomobili prehitevali kakor se bo pojavila najmanjša luknja v prometu in ponavadi te prehitevajo na centimetre, vzemi si prostor na cesti. Še posebej v gužvi se je priporočljivo bolj ob sredinski črti vozit, če kdo iz nasprotne smeri zavija preko tvojega vozišča, da te pravočasno opazi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!