Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Orange

Priporočene objave

po Dunajski se voz :whistle: ... ti bom kamen fuknu, če boš dražu :evilgrin: , ker morm bit u službi :closedeyes:

hechec.. ti privoščim :beer2:

Hehe sm šov mal do rid...ah ja mene pa šiht čaka ob 17h :headbang: me boste pa vi dražl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............. :krneki: .....jutri na obalo na :kava: ....kdo zraven ..žabarji..aka..zmajčeki...!!......bom tud jest mal caffe racerja ..špilu :P .!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............. :krneki: .....jutri na obalo na :kava: ....kdo zraven ..žabarji..aka..zmajčeki...!!......bom tud jest mal caffe racerja ..špilu :P .!!

Matr mate cajta a noben nč ne dela :headbang: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, čas je, da se malo 'postrojimo', preštejemo, eden drugemu zganjamo fovšijo, obračunamo, česar nismo mogli obračunat preko foruma itd :naughty:

Predlagam, da izberemo datum, še pred prvomajskimi prazniki, in se na ta dan ob določeni uri v čimvečjem številu zberemo nekje na drink.

Predlagajte primeren prostor. Tromostovje žal odpade. Old Twina tudi baje ni več. Old London Pub je sicer super izbira, imajo odlično pivo, ampak tisto ni Ljubljana :naughty:

Torej - iščemo lokal, kjer imajo dobro pivo, prijeten, ne preveč fancy ambient, dovolj prostora za motorje zunaj, pa da se ne bodo glih 'usrali' motoristov ...

Glasujte (in predlagajte) zdaj :-)

PS: škoda, da ni kakega ACE Caffeja v Ljubljani :lol:

Moj predlog - SREDA, 22. april, ob 17h ... lokacija bi lahk bla Zlata ladjica v centru, ki je na robu pešcone in ima zraven neposredno tudi parking prav za motorje (ampak ne za 50, pač pa za ene 10 ... no, bomo že preživeli).

Če ima kdo boljši predlog ? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lokal mora imeti vsaj toliko prostora, da se lahko po zadnjem pripeljem :whistle:

dobro jutro sončna Ljubljana :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'mashina'

Ok, čas je, da se malo 'postrojimo', preštejemo...Moj predlog - SREDA, 22. april, ob 17h ... lokacija bi lahk bla Zlata ladjica v centru, ki je na robu pešcone in ima zraven neposredno tudi parking prav za motorje (ampak ne za 50, pač pa za ene 10 ... no, bomo že preživeli)

Če ma kdo boljši predlog, ga bo predlagal v bližnji prihodnosti. Zaenkrat velja sreda 22.4./17h/Zlata ladica! Pa pridte! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo boljši predlog, ga bo predlagal v bližnji prihodnosti. Zaenkrat velja sreda 22.4./17h/Zlata ladica! Pa pridte! :)

Ploščad pred Svetilnikom v Zupančičevi jami. Se lahko parkira brez problema več kot 10 motorjev. :whistle: Pa še pivo ni samo Union al pa Laško. :naughty:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........fočak.... :winkiss: ... :krneki:

....v nedeljo ...usekamo eno hitro furo v neznano :P ..........še kdo zraven??Zbor pred horse burger-tivoli..!!ura 09:00..!!

---------drugač pa zlata (kaj že)...vsako sredo ob 17:00.. :unsure: !!AJD MOŽE..!!

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

attachment=144453:Jamaika.pdf]

Ploščad pred Svetilnikom v Zupančičevi jami. Se lahko parkira brez problema več kot 10 motorjev. :whistle: Pa še pivo ni samo Union al pa Laško. :naughty:

Tezka bo me ni v LJ se opravicujem :worship:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj gostilna maček al kaj je tm pr podhodu Ajdovščina, je ploščad spredaj tko da je dost placa za parkerat motorje... :naughty: Pa še u centru je tko, da lahka tud pozerate...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si prisoten?

mam slabš orientacijo razvito, pa mi je treba mal pomagat, ..... no, če si tok prjazen. :)

Tukaj. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

:naughty:

Kako ste kaj, prijatelji, v tem krasnem, sončnem vremenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo boljši predlog, ga bo predlagal v bližnji prihodnosti. Zaenkrat velja sreda 22.4./17h/Zlata ladica! Pa pridte! :)

Ja, za dans naj bo kar tole, potem pa se bomo naprej menili, če bo kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za dans naj bo kar tole, potem pa se bomo naprej menili, če bo kaj.

.......glej ,da boš poročal kolko vas je bilo.. :krneki: ..!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......glej ,da boš poročal kolko vas je bilo.. :krneki: ..!!!

Aja, zadn moment sem se spomnil, da smo zmenjeni drug tedn šele :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!