Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Orange

Priporočene objave

Dans ne...Smo se učer ganjal...Casper a si biu ti dans ob ene 7:40 na dolenjki čez rudnik letu?? :?:whistle:

:yes: na šiht...sm spet kako pizdarijo naredu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čis prazen(street illigal) akrapo, drgač pa, zvok je dobr samo v malo višjih obratih, vse ostalo je pa k da bi koza po plehu scala....Zato se spravljam v nakup Yoshimure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niiceeee, jst bi si tud yoshimuro sam k so drgai pa en vem iz kje bi g naroču...+homologacija ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo! A vam je včeraj kaj led tolkel po motorjih? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po motorjih ne, ker so v garaži, sem pa stal na balkonu, in v slabi volji gledal kako mi luknja avto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel avto v garaži, motor pa v službi na prostem, ker so kolesarnico zasedli kadilci. Nihče pa ni bil toliko, da bi kakšen karton vrgel čez motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor pa ja nisi pričakoval, da ti ga bo kdo pokril.....Sej veš, da nas ne marajo....Žal ampak takle mamo ne....

Dan toteki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bi ga, samo sem prepozno poklical v službo. Moped je bil na Celovški jaz pa v Pržanu in nisem mogel nič narediti. Danes ga bom pa pod stopnice spravil, hehe. Potem naj pa tolče kolikor hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je v garaži, avto pa zunaj.Nit pogledat nisem še šel , kolk lukn mam.Padl je par velikosti orehov, sam upam da je acto zgrešl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še en info za Lj. sekcijo, če je meu kdo namen it na Zav. Triglav(Verovškova), zarad včerajšnje toče, naj ne hodi, ker je gužva do onemoglosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še en info za Lj. sekcijo, če je meu kdo namen it na Zav. Triglav(Verovškova), zarad včerajšnje toče, naj ne hodi, ker je gužva do onemoglosti....

Nš avto je za Bežigradom mal dubl, 6 lukenj reku fotr da se nit ne splača za tista jajca...Mu tanov več pomeni... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro, na žalost ne več sončno....

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bo do enih spucalo, da bom lahko šel z mopedom v službo. Zvečer tudi če bom moker ne bo hudo, samo, da se bom peljal, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne, da ti ne prvoščm, sam ne bo se spucal, jz sm tut dons šou z avtom in spet ugotoviu zakaj se raj vozim z motorjem na šiht....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ob konicah na ljubljanskih cestah nepremičnine. Saj, ko sem v službi mi je vseeno kje sem, samo z avtom mi je pa zoprno stati v koloni in gledat uro ko se premika prehitro, meni se pa mudi. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je blo pr men dons, mudil se mi je k sm mal zaspau, pol sm se pa od rudnika do verovškove vozu 1h, in skor znoru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je blo pr men dons, mudil se mi je k sm mal zaspau, pol sm se pa od rudnika do verovškove vozu 1h, in skor znoru....

Jaz včasih iz centra do slovenja avta rabim pol ure ali več. Z mopedom 10 min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!