Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Orange

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kva zdej banda, a ste dons kej pomolil glave iz svojih oklepov, drugač se zadnja guma enmal zavrti na alsfaltu, sam se da peljat, danes je blo prou luštn :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes samo do službe in nazaj, je bilo pa zato včeraj konkretno več kilometrov. V SLO je bilo topleje kot v A. Jodlarji so se pa tudi s ketne strgali :evilgrin: , od meje do Gradca (Luis) in nazaj so trikrat merili in nobenkrat izmerili :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes samo do službe in nazaj, je bilo pa zato včeraj konkretno več kilometrov. V SLO je bilo topleje kot v A. Jodlarji so se pa tudi s ketne strgali :evilgrin: , od meje do Gradca (Luis) in nazaj so trikrat merili in nobenkrat izmerili :yea1: .

LP Robert

Sva šla po tej poti...pa nisva zapazila nobenih polcajev... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva šla po tej poti...pa nisva zapazila nobenih polcajev... :P

Če gremo nazaj proti domu, so bili že v Gradcu na 30 coni, ki ni bila daljša od 200m. Čudim se, da me niso sneli, ker sem imel kakšnih 50 noter, zaviral sem pa na polno :wallbash: . Sta samo gledali teti v uniformah in nič reagirali. Nato so bili še v enem naselju in zdnja strelska zaseda malo pred mejo na popolnoma ravnem delu ceste. Dobro, da so bili avtomobili pred menoj, drugače bi lahko malo napolnil njihov proračun :evilgrin: .

Pri nas pa nisem videl nobenih inkasantov :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo nazaj proti domu, so bili že v Gradcu na 30 coni, ki ni bila daljša od 200m. Čudim se, da me niso sneli, ker sem imel kakšnih 50 noter, zaviral sem pa na polno :wallbash: . Sta samo gledali teti v uniformah in nič reagirali. Nato so bili še v enem naselju in zdnja strelska zaseda malo pred mejo na popolnoma ravnem delu ceste. Dobro, da so bili avtomobili pred menoj, drugače bi lahko malo napolnil njihov proračun :evilgrin: .

Pri nas pa nisem videl nobenih inkasantov :yea1: .

LP Robert

aha aha...Sva se bl po avtocesti vozila...kjer sva sam naletela na eno kontrolo vinjet, predn sva pa šla na avtocesto sva pa še kolebala al jo kupt al ne, pol sva jo pa je nism nalepu in sm mogu ustavt mal pred kontrolo in jo nalept. Me je pol polcaj takoj vn potegnu pa sam preveru dokumente pa spustu :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nazaj so trikrat merili in nobenkrat izmerili :yea1: .

LP Robert

ti si kvizkota za letošnjo sezono že uporabil ...... joke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si kvizkota za letošnjo sezono že uporabil ...... joke :naughty:

Imam še kakšnega jokerja v rokavu, da imam mir pred modrimi, hehe :naughty: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA KWA :P ... ste se kj vozil :? ... js sm ene par krogov okol Ljubljane pokolenčku :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA KWA :P ... ste se kj vozil :? ... js sm ene par krogov okol Ljubljane pokolenčku :lol:

...... misliš po garaži, to pa ni okoli Lj., to bolje deluje, par krogov po ljubljanskem podzemlju ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA KWA :P ... ste se kj vozil :? ... js sm ene par krogov okol Ljubljane pokolenčku :lol:

si se ustavu kje na kavi ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... misliš po garaži, to pa ni okoli Lj., to bolje deluje, par krogov po ljubljanskem podzemlju ... :evilgrin:

ne ne... iz podzemlja smo kr na površje se zapelala :P

si se ustavu kje na kavi ? :D

sm sm ... in v Postojni in na Kalu :P ... pa tud po Ljubljani sem se ustaulu in kufetku :lol:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beeeeeela sneeeeeeeeežinka kiiii paadaaa :whistle:

Si mislil: Debeeeeeeela snaaaaaaaaaaažilka, ki paadaaaa.... :P

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beeeeeela sneeeeeeeeežinka kiiii paadaaa :whistle:

a si se mau zajebo :P ... jebela snežka neeeeeeeeeeee padaaaaaaaaaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se mau zajebo :P ... jebela snežka neeeeeeeeeeee padaaaaaaaaaa :P

jaz sem se zajebo , ti si pa srečen :doze: . ko kej zajebem so vsi zadovoljni - vključno z mano :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!