Skoči na vsebino

Omejevalnik obratov


pkoco

Priporočene objave

Rabim omejevalnik obratov za aprilio sx 50 če mogoče gdo ve kje se da nabavit kolk bi stalo pa kak se montira prosim opište tema najverjetneje že obstaja ampak vseeno mi prosim odgovorite :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim omejevalnik obratov za aprilio sx 50 če mogoče gdo ve kje se da nabavit kolk bi stalo pa kak se montira prosim opište tema najverjetneje že obstaja ampak vseeno mi prosim odgovorite :worship: :worship: :worship:

Poglej na cilinder.si, tm sm vidu da majo ene par omejevalnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim omejevalnik obratov za aprilio sx 50 če mogoče gdo ve kje se da nabavit kolk bi stalo pa kak se montira prosim opište tema najverjetneje že obstaja ampak vseeno mi prosim odgovorite :worship: :worship: :worship:

Saj nima veze kerega kupiš, ti samo kupi enega.

En kabl gre na maso drugi pa na cdi, od leve proti desni 3 kabel.

BTW: Ti omejevalci so čista brezveznost, ko nastaviš na željene obrate ti samo trokira itd.. Sem ga mel ga niti enkrat nisem rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nima veze kerega kupiš, ti samo kupi enega.

En kabl gre na maso drugi pa na cdi, od leve proti desni 3 kabel.

BTW: Ti omejevalci so čista brezveznost, ko nastaviš na željene obrate ti samo trokira itd.. Sem ga mel ga niti enkrat nisem rabil.

kje se pa kupi omejevalec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kar dosti zakomplicirano je baje, bolje da si kupiš omejevalec na mehansko stikalo pa boš lažje zvezal vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jz sm mal razmišlu pa a bi se dal ta omejevalc lepo pač prklot pa ga bom nekam skril sam sm mislu da bi cvikov kable pa prklopu jih na en dodaten mejhn stikal k bi ga spelu do balance nekam in bi tko omejevalc hitr prklopu ab se dal al je že zravn kšn tak stikal?

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to a ma kdo mogoče slikan kako to zgleda k se prklop če se komu da nej prlep kšno slikco pls tnx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za priklop nimaš kaj zaribat, ti piše vse v navodilih. Drugače pa črn kabel na maso, rdeč mensezdi da je pa na CDI enoto. Maš pa stikalo že zraven ja, sam boljše da ga zamenjaš ker ni nekam priročen. Edino če ga boš imel na takšnem mesti ko boš lahko to preklopil. Za na balanco pa samo podaljšaj kabel pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em jz sm nabavu zx-a :worship: :worship: :worship: dobu valčke vzmeti za sklopko pač vse sm kup še omejevalc sam navodil ni ........wtf? a alhko kdo kej mal bl nazorno opiše oz. prlep kšno slikco kako se to natačn prklop na cdi enota na maso znam xD pls!

Tnx za odg.! Rok :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!