Skoči na vsebino

Iskanje zaposlitve, komentarji na zaslužek,...


klemens

Priporočene objave

Ta tema je nastala iz komentarjev Motosvetovcev iz druge teme - Kaj so naši člani po poklicu?

Gregs

student - zacetnik :shock:

_________________

Bolj nas boste jebal vec nas bo

Že tko nas je zadost, študentov namreč. Zakaj nas bi še j**** da bi nas blo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem se je že nekaj govorilo, ampak vse je raztreseno povsod naokrog... Vemo le to, da ni gostilničarja. Osebno me zanima tud, če imamo kakšnega policaja ali dohtarja?

No, OK, če ne boste zaklenili teme, bi kar jest začel:

GIMNAZIJEC (2. letnik)

dunker ktera gimnazija pa????

aja jest sm pa 2. letnik GIMJES

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

student - zacetnik :shock:

_________________

Bolj nas boste jebal vec nas bo

Že tko nas je zadost, študentov namreč. Zakaj nas bi še j**** da bi nas blo več :)

a zakaj? Ja zato da nas bo enkrat tolk da bomo lohk se mi njih jeb** :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, kako rodovitno temo sem naredil. :lol:

Nekdo me je vprašal, pa ne vem točno kdo, katera gimnazija sem. Hodim na gimnazijo Škofja Loka - narawoslowni oddelek. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vidim, da je tu gor kar nekaj članov, ki delajo na enem od področij IT. Zanimivo. Kaj pa kaki mehaniki.... a ti ne uporabljajo PCjev? Včasih so bili motorji domena zašmiranih, delavnih rok, danes (vsaj na tem forumu ne) pa temu ni tako? Res pa je, da je forum vezan na IT in zato je verjetnost, da so člani tako ali drugače povezani s IT zelo velika. Čudi me samo to, da je ostalih uporabnikov bolj malo. Samo mnenje in opazka, da ne bo kdo kaj narobe razumel.

.... kot je rekla ženica, ki pri nas čisti: "Vsako delo je častno". Že ve, saj jih ma že blizu 75.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima, naslednjo leto, september 2003, grem v Lj in me zanima, če kdo ve, kakšne se razmere za delo preko študenta, z navedenimi izkušnjami. Delam vse živo in kako bi lahko jst pršla kam delat preko študenta. Če kdo pozna ali pa dela bilo kej, če bi rabu kakšnega študenta oz. študentko naslednjo leto in naprej, se toplo priporočam!!

Lp

Dubi

Mislim, da ce imas voljo do dela, ga tudi dobis. Vsaj, ko sem bil se jaz student (cca 8-10 let nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem izredna študentka VPVŠ(policijska krajš) in še kar nekaj časa bom (večni študent), sm drgač delam pa preko študenta vse živo. Zdej sem že 10 mesecev tajnica, 5 let Fata (snažilka), pa še 2 šihta bom najbrž dobila, sm še sestat se moral z ljudmi. Dnar za motor.

Mene pa nekaj zanima, naslednjo leto, september 2003, grem v Lj in me zanima, če kdo ve, kakšne se razmere za delo preko študenta, z navedenimi izkušnjami. Delam vse živo in kako bi lahko jst pršla kam delat preko študenta. Če kdo pozna ali pa dela bilo kej, če bi rabu kakšnega študenta oz. študentko naslednjo leto in naprej, se toplo priporočam!!

Lp

Dubi

Glede na fax, ki ga delaš, pošlji prošnjo za študentsko delo na MNZ, probat ni greh. Če pa ti je vseeno kaj delaš, pa ni problema, je dost študentskih servisov in dovolj povpraševanja, plačana pa so dela zelo različno (mislim da največ dobiš za anketiranje in podobno). Ciljaj na večje in resnejše firme, manjši privatniki znajo zavlačevati s plačili, odvisno na kakšnega naletiš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej najraš bi delala v Compaq, ECS, Krka, Atlantis, SAP, Repro- MS, kot administrator, varnostnik, poštar... Tud policija je varianta, vojska, SOVA, ampak edino da preko študenta. Kle še najrajš, če ma kdo kake veze, da me not poturi. Drgač pa vem, da full iščejo kelnarje in računalničarje drugje. Urno postavka mora biti min. 700 SIT/h, drgač ne grem delat.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mučim v C++ SUN-e in WINDOWS-e, prav vseeno mi je kaj, glavno da je C++.

Je kaj somišljenikov gor ?

Kot coder ne, moram pa skrbet za Sune in se se malo privajam nanje (privajanje izgleda tako, da gor namontiram en kup GNU programov ki sem jih vajen iz linuxa :twisted: :twisted: :lol: ), opravka imam pa tam z aplikacijami za javo, se pravi poleg SDK se Tomcati, visibroker, ... java company :wink:

No ... ce imas kako uporabno dokumentacijo za Sune, najraje v obliki kake spletne strani (pa ne mi s docs.sun.com ker zadevo poznam :D :D) -> poslji PM, ce si developer v tem okolju imas ziher kaj uporabnega :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ... ce imas kako uporabno dokumentacijo za Sune, najraje v obliki kake spletne strani (pa ne mi s docs.sun.com ker zadevo poznam :D :D) -> poslji PM, ce si developer v tem okolju imas ziher kaj uporabnega :D :wink:

Hm bolj prisegam na knjige. W. Richard Stevens je vsaj za mene tu največji car. Poglej malo na Amazon.com, kaj vse je napisal.

S samo sistemsko administracijo pa ne počnem prav dosti, za to imam v teamu SysAdmine, ki so tovrstni guruji.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot coder ne, moram pa skrbet za Sune in se se malo privajam nanje (privajanje izgleda tako, da gor namontiram en kup GNU programov ki sem jih vajen iz linuxa :twisted: :twisted: :lol: ), opravka imam pa tam z aplikacijami za javo, se pravi poleg SDK se Tomcati, visibroker, ... java company :wink:

Kaj, o cem vidva to? A je to marsovscina?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urno postavka mora biti min. 700 SIT/h, drgač ne grem delat.

Lp

Dubi

Si pa pocen ... :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1400, pa ne grem striptis plesat. Ni dnarja, da grem striptis plesat. Tadej jst teb plačam trojno, če greš striptis zaplesat.

Da je 700 Sit/h pocen. :shock: zdej mam 645 SIT/h, ne vem kje se to cifro dobil in je full dober plačano v Novem mestu.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1400, pa ne grem striptis plesat. Ni dnarja, da grem striptis plesat. Tadej jst teb plačam trojno, če greš striptis zaplesat.

Da je 700 Sit/h pocen. :shock: zdej mam 645 SIT/h, ne vem kje se to cifro dobil in je full dober plačano v Novem mestu.

Lp

Dubi

Ja pocen si!

Jz ko grem kam kej delat pod 1000 na uro ne grem delat! Za striptis se pa strinjam! Nej gre Tadej ga plesat pa mu placamo tut trojno-vec ne kr ni vreden :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pa nekaj rečt, kot čistilka pa dobim tolk dnarja. :roll: 4 x na mesec oz. 1 x na teden, po 1,5h, dobim 25.000,00 SIT. To pomeni, da na 1,5h dobim 6.250,00 SIT ali pa na eno ciscenje (1 x pomest, 1 x pomit). To ti je majka. Še nekatere redno zaposlene snažilke, ne dobijo neto tuk. Matr se splača bit "Fata":

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buljš ko nič. Zdej dobim, iz tega šihta 8h na dan, pa cca. 100.000,00SIT, včasih več, včasih manj. Še nadure si nabiram, kuker si le da. Kdor z majnhim ni zadovoljen, velkega vreden ni.

LP

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buljš ko nič. Zdej dobim, iz tega šihta 8h na dan, pa cca. 100.000,00SIT, včasih več, včasih manj. Še nadure si nabiram, kuker si le da. Kdor z majnhim ni zadovoljen, velkega vreden ni.

LP

Dubi

Verjem, v LJ je študentsko delo precej boljše plačano kot v NM. saj ne vem, kaj je vzrok, mislim, da dol pr nas ni neke ponudbe del in je preveč povpraševanja. pol pa se preseravajo, tako kot Krka, pa ti za delo ponudijo plačan prevoz in malco - govorim za delo v pisarnah, pa tud tistim, ko pridejo za trak, ni kaj boljše (vsaj lani je blo še tako, mogoče pa je letos kaj boljše). V LJ je 700 med nižjimi postavkami za študentsko delo, če delaš pa kako strokovno delo, pa naraste takoj na 1000 do 1300 SIT na uro, da ne govorim kolko dobijo računalničarji in programerji :shock: :shock: za nekatere sploh ni slabo to študentsko življenje 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem delal najprej turnus, sem mel 42ur tedensko, zdaj pa delam vsak dan (pon-pet) pa mam 46ur/teden. Plača slabša ko pr turnusu (ni nedelj, ni nočnih)...ur pa itak priznajo samo 189, ostalo gre v tri dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!