Skoči na vsebino

Iskanje zaposlitve, komentarji na zaslužek,...


klemens

Priporočene objave

Chris, napacno predstavo si dobila. Kot cistilka sem v bloku, kjer zivim. tam dobim tocno na mesec 25.000,00 Sit, delam lahko kuker men pase, al bom delala 5h, al pa 1h, samo, da je enkrat na teden pocisceno. To je bit, men rata blok pospravt v 1,5h. Glede pa tisga 700 Sit/h, kje zdej delam je pa tako. Pred 5 mesci so dobil vsi visjo tarifo, men je ostala ista. Na zacetku sem mislila, da dobijo sm tisti, ki pridejo delat cez poletne pocitnice, potem sm tistim, ki imajo mocen veze, na koncu sm zvedla, da dobijo vsi, tko da je blo fer, da sm mal poklicala, kaj je zdaj to in sm dobila visjo tarifo. Glede Lj, sm se pa zdej trdno odlocila kaj bom (po temeljitem dolgem premisleku) in sem se nekaj odlocila, pa bom tisto pozrla, ceprav mi ne ugaja cist 100%, ampak 80%, sm nekje treba zacet. Kaksni so moji nameni, bodo pa ostali se pr men.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, AJA!!! Se opravicujem :oops: ... K nekej tazga majo placano nase cistilke v bloku... Sm pa pomislila, da isces tako zaposlitev na domu preko studentskega servisa (kjer so place res nesramno nizke...)..

Mas pa prov, da je nekje treba zacet... Jest sm zacela delat v McDonald'su. In ce nc druzga, sem dobila izkusnjo vec. Pa mi je odgovarjal sam to, da sm si sama lahko napisala urnik dela. Placa je bla zelo slaba (500sit/h), s tem, da smo prov garal; cesar si jest, kot stranka v Mcdon. nisem nikol predstavljala... No ja, neki denarja je blo... Pa od razkuzila razzrte roke tud.. :roll:

Pa ce bos v Lj. iskala sluzbo preko SS, se vpisi v cim vec servisov...

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka mora bit izobrazba pa kako je plačilo?

Po pravilih moraš imeti poklicno šolo, drgač se pa da vse zment! Plačilo je pa primerno delu! Velik delaš velika plača, oz primerna delu voznika! Kontaktiraj PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Če je kdo tukaj gor še dijak ali študent, ki bi preko počitnic potreboval delo preko študentskega servisa naj prebere naslednjih par vrstic, če pa ne naj pa gre v virtualno pivnico :D

Iščemo študenta ali dijaka s svojo veljavno študentsko napotnico za delo oz. pomoč v skladišču. Delo je od ponedeljka do petka od 7:00 - 15:00 ure. Ni fizično težko je pa dinamično na intervale.....

Več informacij na PM!

PS: takoj bi zaposlili enega študenta, ki bi bil pripravljen delati maj, junij, julij, avgust, september in morda tudi oktober...drugega bomo potrebovali občasno ob "špicah" in predvidoma september , oktober.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne najdem ene druge teme, kjer sem enkrat že iska programerja .... tokrat je nekaj podobnega:

Za delo v nekem podjetju v centru Ljubljane se išče programer z nekaj znanja admin.

Sodelovati bo moral z starim programerskim mačkom, pri projektih bo skrbel med drugim za frontende (imel bo tudi dizajnerje itd).

Če koga zanima, naj mi pošlje PM, pa ga ustrezno napotim. Spodaj je na hitro informativna shema potrebnega znanja, ki lahko služi kot skelet za njegov dopis (kaj zna in kaj ne itd.).

1. NE UPORABLJA "WYSIWYG" PROGRAMOV!

2. "Server Side Programming" - kaj?

3. "Client Side Programming" - kaj?

4. SQL programski jezik ( katero narečje? )

5. HTML/XHTML

6. DOM/XML/XSL/XSLT/DTD/Schema

7. CSS/vektorska in rastrska grafika

8. OOP

9. Boolean, hexadecimalni in binarni numerični sistem

10. REGEX ( sintaksa! )

11. ExIF ( praktična uporaba )

12. WEB SERVER administracija, LAN/WAN, TCP IP klase "B" in "C", poznavanje Web Service, npr. SOAP tehnologije

13. SSL/LDAP

14. DNS, DNS/Active Directory

15. HTTP/IPv4/IPv6

16. Poznavanje internetnih iskalnih mehanizmov in postopkov, optimizacija HTML strani

17. UNICODE

18. Uporaba W3 specifikacij in RFC dokumentacije

19. zaželjeno: Action Script ( Macromedia ) ali Pascal, poznavanje osnov zbirnika in optimizacije kode nasploh ( delo s timerjem, ipd )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!