Skoči na vsebino

Svetovna finančna/gospodarska kriza - nove vrednote pa so?


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

heh, sem paše tista:

trdo delo te lahko bogato poplača na dolgi rok...lenoba te poplača takoj... :lol:

Vprašaj kako šivilijo. Tisti v gostilni so jo precej bolje odnesli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, saj se strinjam, da je treba poprijeti za delo. Tudi meni npr. ni bilo z rožicami postlano, študiral sem ob delu ob dveh delavskih plačah in mojih spočetka študentskih, nato pa stalnih zaslužkih. Da se vse. Če je volja.

Strinjam se, da je dosti "jamranja ob pivu". Vsekakor pa se danes kot očka npr. 13-letne hčere sprašujem, kaka prihodnost jo pa čaka... Če gledam skozi svoje oči, so možnosti vedno manjše. Ampak, da se res bolj ali manj vse. Kot bi rekel kolega: vprašanje volje, časa in denarja. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se, da je dosti "jamranja ob pivu". Vsekakor pa se danes kot očka npr. 13-letne hčere sprašujem, kaka prihodnost jo pa čaka... Če gledam skozi svoje oči, so možnosti vedno manjše.

Bodi brez skrbi. Podobno so se in se o svojih naslednikih sprašujejo vse generacije. Naši starši so se spraševali za nas, njihovi starši zanje, mi se za svoje otroke in naši se bodo za svoje. :) Ampak kot vidiš, smo čisto kos zadevam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar tole berem, me je kar groza. Pa še vse je res. Saj bi kaj napisal, vendar v tej hudi uri kahko le vzkliknem : živela proletarska revolucija, dol z diktaturo kapitala in zakwa se mi je led stajal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na vprašanje, ali ve kaj o vzrokih za Sanaderjev odstop in ali je med njimi tudi zlom javnih financ na Hrvaškem, je Janša odgovoril, da je Hrvaška "sedaj relativno bolj zadolžena kot Slovenija, kratkoročno pa padec njihove gospodarske rasti ali pa proračunski primanjkljaj, kolikor vem, ni višji od slovenskega". "Če so oni pred bankrotom, bi morali biti tudi mi," sklepa Janša.

pa kaj je ta obramboslovec totalno zblaznel, al pa se je odločil pa bo povedal koliko smo se v njegovem mandadtu dejansko zadolžili !!!!! če poslušaš Mastankovo kratko a sladko, ki gre takole: "Lahko seveda gledam nazaj in rečem, bili smo naivni, bili smo neumni, bili smo premalo kritični do konceptov, s katerimi smo delali, in do oseb, za katere smo se zavzemali: Šešelj, Šeks, Janša ... Kakšna družba!" se mora človek GLOBOKO zamisliti !!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!