Skoči na vsebino

Rabim bioenergetika


Priporočene objave

99% jih je navadnih šarlatanov,mazačev in kvazi bioenergetikov,ki imajo samo en isti imenovalec.....SLUŽITI NA RAČUN NAIVNIH LJUDI!!!!!!!

Pošlji pm RONI.....za tistega tipa se upam trditi,da ni zaslužkar!!!!!!!!!!!!!!Preverjeno in potrjeno z moje strani........nebi na dolgo in široko,zakaj,pa kako,pa kje.......

Torej.....cifra je dosegljiva pri RONI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% jih je navadnih šarlatanov,mazačev in kvazi bioenergetikov,ki imajo samo en isti imenovalec.....SLUŽITI NA RAČUN NAIVNIH LJUDI!!!!!!!

Pošlji pm RONI.....za tistega tipa se upam trditi,da ni zaslužkar!!!!!!!!!!!!!!Preverjeno in potrjeno z moje strani........nebi na dolgo in široko,zakaj,pa kako,pa kje.......

Torej.....cifra je dosegljiva pri RONI!!!

No a ni tako, da je že sama dejavnost, nekje na meji okultnih vednosti ali drugače povedano :

kako se ovce strižejo

:twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji pm RONI.....za tistega tipa se upam trditi,da ni zaslužkar!!!!!!!!!!!!!!Preverjeno in potrjeno z moje strani........nebi na dolgo in široko,zakaj,pa kako,pa kje.......

Torej.....cifra je dosegljiva pri RONI!!!

Hvala ti za informacijo :B-fly: . Roni sem že poslala pm in čakam na odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dada, jaz bi ti priporočal očeta bioenergetikov v Sloveniji, žal je pokojni že 13-14 let, je pa oče vsem tem sedanjim, ki se ukvarjajo na podobne načine zdravljenja in merjenja. Pri nas doma mu nismo nič verjeli, ker je bilo pač naše mišljenje tako in od strica tudi malo drugačno. Lahko ti samo povem, da je pomembno, če je kaka vodna žila pod bajto ali kaki drugi izvor vode, ker ti so res negativni pojavi.

Naravna metoda:

Kjer rada leži mačka - je slabi prostor

kjer rad leži pes - je zelo dober prostor

V prostoru, ker so zelo radi pajki - tudi zelo dober prostor

Kaj se tiče mačk, ne morem več veliko zatrjevati, ker nimamo doma več mačk, ki bi cele dneve poležavale v bajti.

Pesa pa imamo dva in ta pa vedno ležita na določenem mestu v dnevni sobi, pa imata dokaj veliko prostora, saj je dnevna soba velika kar 8×8 mertov in najraje je stari pes na enem mestu in mladi na drugem mestu, tudi zuna na dvorišču je podobna situacija, kakor tudi v hlevu (ne pri kravah ampak pod parno, kje je krma in stela, se tudi zadržujeta na določenih lokacijah). Ker sem doma na hribu, kjer je ilovnata zemlja s plastmi laporja imamo veliko podzemnih žil z vodo, kjer so res negativne posledice kar občutne.

Mlajši brat, tudi zagrižem motorist (lastnik motorja) je v maldosti imel posteljo, katero je sekala vodna žila in je vedno spla v zvitem položaju. Tako da smo sanirali sobo oz. smo posteljo, in to tako da smo dali rogozo spleteno pod posteljo (to je ona ratlina, ki raste v močvirnatih krajih, ki ima dolge ravne liste in ko odcveti ima na vrhu klobaso semen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naravna metoda je HUDO dobra! Primer: imam sobo 3x4 metra, tak da nimam ne vem kolko možnosti kam dat posteljo oz. kje spat. Ko je bla postalja pri oknu sem cele noči preležal v njej in gledal TV, spanje je blo katastrofalno. K nam je na prezentacijo prišel bienergetik, ki je ugotovil da je to daleč najslabši prostor v stanovanju. Zdaj sem sem premaknil računalniško mizico...in zato motosvetam noč in dan :roll: :lol: Spanje pa je (ko je :lol: ) dosti boljše. Aja, mačka pa zdaj spi skoz na mojem stolu, ki je pred računalnikom (ko mene ni na njem)! Ampak nekaj mi pa ni jasno - ko je na stolu mačka spi, ko sem na stolu jaz, ne morem spat oz. na mene deluje 100% obratno?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nekaj mi pa ni jasno - ko je na stolu mačka spi, ko sem na stolu jaz, ne morem spat oz. na mene deluje 100% obratno?!

Saj je logično, ker mačka ljubi prostor, kjer so za človeka negativni tokovi. Star pregovor pravi, da nikoli ne postavi postelje tja, kjer leži mačka, tam kjer leži pes, pa ga spodi in si tja postavi posteljo. Ampak kljub temu je potrebno imeti nekoga, ki ti pride zmerit tokove. Rekel si, da vam je nekdo meril hišo. Ali imaš morda njegov naslov ali telefon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer rada leži mačka - je slabi prostor

kjer rad leži pes - je zelo dober prostor

Jst mam en problem - Pes in mačka se imata zelo rada. Ponavadi maček leži na psu. Kok naj zdej vem, kje je v redu in kje ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer rada leži mačka - je slabi prostor  

kjer rad leži pes - je zelo dober prostor

Jst mam en problem - Pes in mačka se imata zelo rada. Ponavadi maček leži na psu. Kok naj zdej vem, kje je v redu in kje ni?

ž

Čist enostavno.

Ne smeš se na psa vležt.

Pod njim je zelo ugodno.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa vzameš klobaso in ga popelješ na hodnik in hitro zapreš vrata za njim. deluje, je preizkušeno.

mhm........ampak samo takrat,ko je lacna. :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vas je tu veliko in več glav več ve, bi lepo prosila, če mi lahko kdo priporoči kakšnega bioenergetika, ki bi prišel izmerit hišo.

V naprej hvala  

Dada

Dada!

Že dolgo se ukvarjam s tem, ker se dobro počutje ljudi tiče tudi moje službe. Kaj več pa pošlji PM, pa se dogovoriva.

Cena ni takšna kakor ti pravijo, dovolj je dobra kavica in piškotek!

--------------------------------------------------------------------------------

Uživaj danes, jutri te morda ne bo več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo vas pe :lol: :lol: s!!

uuuuuuuu....poznavalec. :P :twisted: :lol: :wink: :lol:

Ice al misliš pse al sevanje? Ne spoznam se ne na eno ne na drugo!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!