Skoči na vsebino

Učitelji


Miki Mauss

Priporočene objave

Jap .. "eh, nič kaj takega me ne zanima ... angleško mi gre dobro ... okej, bom pa šla za učitlco angleščine" (angleščina=matematika=fizika=kemija ...poljubno)

:rolleyes:

Šla?

A šel pa se ne dogaja? :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne da razpravljat ker še vedno mislim da je v učiteljskem cehu 20-30% učiteljev ki si zaslužijo magari 3000 € neto in 70-80% takih ki bi jim iz usmiljenja dal 500€ ker so navadne lenobe, nesposobne delati kjerkoli drugje kjer je res pritisk pa še frustrirane z "po njihovo" slabo plačo in potem to prenašajo še na otroke. no če bi ocenjeval vse moje učitelje od OŠ do faksa bi bilo to razmerje 98% nesposobnih lenob in 2% super učiteljev.

1000-1100€ je resničen podatek za učitelje športne vzgoje, biologije in glasbe, je pa kot se spomnim tudi med učitelji kar nekaj razlik glede na to koliko ur imajo in dodatne dejavnosti.

mi pa ni jasno če si noben ni znal preračunat nič da jih je virant tako nategnil????

ma mi je vseeno, ko pa gledam kolege v gospodarstvu kako delajo od 7 do 16 ali več in še doma za nekaj čez 1000€ potem nevem če je ravno prosveta tako slabo plačana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo mashina; ni hudič, da ti nekaj od naštetega ni šlo toliko dobro, da ne bi mogel opravljati sanjskega poklica...... :naughty: :whistle:

jaz že drugje opravljam "prevzgojno funkcijo" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no če bi ocenjeval vse moje učitelje od OŠ do faksa bi bilo to razmerje 98% nesposobnih lenob in 2% super učiteljev.

In rezultat?

:rolleyes: :whistle: ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In rezultat?

:rolleyes: :whistle: ... :P

95% lenih učencev, 5% (2% + 3%tistih ki kljub nesposobnosti učiteljev splavajo) pridnih učencev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In rezultat?

:rolleyes: :whistle: ... :P

šolo sem sovražil, lenuhi so me zabasali z brezveznim delom zato ni bilo časa za kako stvar ki bi me zanimala. predvsem pa sta bila tista 2% pedagoga in sta nekaj vedela o stvareh ki sta jih učila, ostalo pa frustrirane babe, ki so se ob moji veličini bale za svojo avtoriteto in jo poskušale z nepedagoškimi metodami utrditi pa so klaverno propadle. :whistle:

škoda da šele toliko let po koncu šole ugotoviš da so določene zadeve zanimive ampak so tu jih učitli z neprimernim pristopom (neznanjem) zagabili v štartu.

najbolj pa se mi smilijo (NE RES :evilgrin: ) nesposobni učitelji ki so prilezli čez pedagoško in sedaj učijo predmet na nivoju znanja ki so ga dobili. z količino informacij ki so na voljo jih bo vsak mulc povozil v znanju če si bo le še kaj dodatno ob strogi šolski snovi pogledal ker ga bo mogoče zanimalo. prvi so učitelji računalništva, ki jih mularija naseka po celi črti, pa razne zgodovine, geografije, tudi matematike itd. mularija je pametna in hitro vidi če kdo ne obvlada in blefira :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk slabi pa spet niso naši učitelji, no. :wacko:

pa saj niso bogovi, da bi mogli vse vedet in znat. :evilgrin:

učni načrt je predpisan, učitelj se ga mora držat, seveda so pa v vsakem razredu otroci, ki želijo in zmorejo več in tudi taki, ki jim je že ta snov pretežka.

vse več je učiteljev, ki prilagajajo težavnostno stopnjo znanja otrokom...ni pa vse odvisno od učitelja, veliko vlogo v uspešnost otrok imajo starši...mnogi žal hodijo v šolo namesto svojih princev. :headbang: delajo naloge, seminarske itd...svojim otrokom pa veliko škodo.

že zgled je veliko, če starši tko slabo mislijo o učiteljih svojih otrok, če njihovo znanje dajejo v nulo, tudi otrok ne bo drugače razmišljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da šele toliko let po koncu šole ugotoviš da so določene zadeve zanimive ampak so tu jih učitli z neprimernim pristopom (neznanjem) zagabili v štartu.

kaj ti tui nisi hoto k pevskemu zboru hodit? :D

jaz pa nisn smeu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste kar hecni - sploh tisti ki pljuvate k se tok zlo spoznate na vse. Ampak takih je tko al tko povsod poln forum - samo tisto kar sami znajo je sveto. Pa nč hudga. Samo na glas razmišljam.

Morm pa pohvalt Mutiko..... :worship:

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste kar hecni - sploh tisti ki pljuvate k se tok zlo spoznate na vse. Ampak takih je tko al tko povsod poln forum - samo tisto kar sami znajo je sveto. Pa nč hudga. Samo na glas razmišljam.

Morm pa pohvalt Mutiko..... :worship:

Dvakrat ugibam:

- Tvoja žena je učiteljica?

- Tekst, katerega si objavil na začetku, je delo tvoje žene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj v Sloveniji je porihtano vse, samo plače učiteljev so veliiiko premajhne. Pa ne me jebat, a recimo voznik tovornjaka, je pa preplačan? Zdravnikovo delo precenjeno, delavec za trakom tako ne rabi drugega kot kos kruha, trgovka je tako lahko po nedeljah v trgovini,...

Vsi imamo premajhne plače, ne le učitelji. In to zaradi požrešne politike, ki iz leta v leto ustvarja večje razlike. Da bi pa stopili skupaj, pa ne. Ovce smo, kaj naj rečem... Ovce so zakon, obstaja en grafit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj v Sloveniji je porihtano vse, samo plače učiteljev so veliiiko premajhne. Pa ne me jebat, a recimo voznik tovornjaka, je pa preplačan? Zdravnikovo delo precenjeno, delavec za trakom tako ne rabi drugega kot kos kruha, trgovka je tako lahko po nedeljah v trgovini,...

Vsi imamo premajhne plače, ne le učitelji. In to zaradi požrešne politike, ki iz leta v leto ustvarja večje razlike. Da bi pa stopili skupaj, pa ne. Ovce smo, kaj naj rečem... Ovce so zakon, obstaja en grafit.

Smo pač ovce ki jih lahko vsak strže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj v Sloveniji je porihtano vse, samo plače učiteljev so veliiiko premajhne. Pa ne me jebat, a recimo voznik tovornjaka, je pa preplačan? Zdravnikovo delo precenjeno, delavec za trakom tako ne rabi drugega kot kos kruha, trgovka je tako lahko po nedeljah v trgovini,...

Vsi imamo premajhne plače, ne le učitelji. In to zaradi požrešne politike, ki iz leta v leto ustvarja večje razlike. Da bi pa stopili skupaj, pa ne. Ovce smo, kaj naj rečem... Ovce so zakon, obstaja en grafit.

A to misliš učitelje v javnih osnovnih in srednjih šolah, ali zasebne učitelje golfa? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....jih bo vsak mulc povozil....prvi so učiteljice računalništva

Mi smo meli v srednji šoli ful fino, mlado učiteljico računalništva. Sploh na maturantskem se je krasno izkazala za povozit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo meli v srednji šoli ful fino, mlado učiteljico računalništva. Sploh na maturantskem se je krasno izkazala za povozit... :whistle:

Sereš........a si jo pikno? Ma sereš..... :evilgrin: :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šolo sem sovražil, lenuhi so me zabasali z brezveznim delom zato ni bilo časa za kako stvar ki bi me zanimala. predvsem pa sta bila tista 2% pedagoga in sta nekaj vedela o stvareh ki sta jih učila, ostalo pa frustrirane babe, ki so se ob moji veličini bale za svojo avtoriteto in jo poskušale z nepedagoškimi metodami utrditi pa so klaverno propadle. :whistle:

Ja, saj ... sem kar pričakovala takšen rezultat.

Pervy the mighty!

Vsi imamo premajhne plače, ne le učitelji. In to zaradi požrešne politike, ki iz leta v leto ustvarja večje razlike. Da bi pa stopili skupaj, pa ne. Ovce smo, kaj naj rečem...

Za zamislit se.

Pa se mi zdi, da v Sloveniji kaj takega sploh ni možno, saj bi se po prvem navdušenju najbrž razdelili v število frakcij na n-to potenco.

Sereš........a si jo pikno? Ma sereš..... :evilgrin: :whistle:

Grunf, o čem drugem tudi kdaj razmišljaš? :xx: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf, o čem drugem tudi kdaj razmišljaš? :xx: :P

Ne. :devil:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sereš........a si jo pikno? Ma sereš..... :evilgrin: :whistle:

Mislim da je tam okoli tvojega letnika. Tak da ravno v pravih letih... :evilgrin: Takrat seveda.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat ugibam:

- Tvoja žena je učiteljica?

- Tekst, katerega si objavil na začetku, je delo tvoje žene?

dvakrat ne. tekst sem dobil po mailu oziroma link na nek casopis ki ga je objavil, pa ne vem kater - lahko da vecer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj Vapo ne prodajaj zažganih burekov ! :rolleyes:

A zaj me maš pa že za Bosanca al kaj???!!! :angry: Pa jebemumater, kam gre ta svet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!