Skoči na vsebino

izbera 125 cestaka??


peAk

Priporočene objave

zdravo!! sm nou u forumu in bi vs rd neki uprasou :rolleyes: stvar je p taka zdej enkat hmal (recmo d) bom 16 pa pac nardim izpit za 125 A1 p bi vs rd uprasou kaj se bul splaca kupt kasco cagiva mito 7speed al kasno aprilio rs?? hvala za odgovore

LP denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam aprilio rs125 2007 letnik če iščeš slučajno :D. Pomoje je to najbolša 125-ka kar so jih kdaj naredli. Nena gre slabo, bremze so dobre pa še leži v ovinkih bolše ko kak 600 al pa 1000. Pošlji mi pm če rabiš kake slike :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm meu napisanu sm tu je u hecu lu napisanu (in je odmakjeno ) zaenkat se nism dubu se kasnga pamtnga odgovora :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilija gre bol po u uvinkih....cagiva pa bl spizdi....pa aprilija je mal lepš ublike..to je pa to an....pa za aprilijo lazi dubis ksn pooblascen servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol pravs d se aprilia bul drzi oz pele po ovinkih? ja za mito pa ze nasplosnu praujo d gre bul ku aprilia oz d je najhitrejsa v skupini 125ccm cestnih motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam aprilio rs125 2007 letnik če iščeš slučajno :D . Pomoje je to najbolša 125-ka kar so jih kdaj naredli. Nena gre slabo, bremze so dobre pa še leži v ovinkih bolše ko kak 600 al pa 1000. Pošlji mi pm če rabiš kake slike :D .

bolše k 600 al pa 1000,,,,,,hahahahah :lol1: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam aprilio rs125 2007 letnik če iščeš slučajno :D. Pomoje je to najbolša 125-ka kar so jih kdaj naredli. Nena gre slabo, bremze so dobre pa še leži v ovinkih bolše ko kak 600 al pa 1000. Pošlji mi pm če rabiš kake slike :D.

haha ta je bla res mal smesna***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!