Skoči na vsebino

Brca v rit za tisto/tistega


RAF

Priporočene objave

a si ti mal osamljen????

nism :P ... a me km vabiš :whistle:

za mausa k si je ni že dolgo dal ;)

najlažje je starčke brcat :glare: ... najbolj da se kr uležem, da me ščeulaš :P

si bom kr sam eno brco dal... da danes čiprej mine :whistle:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na... TUP!

Bo vredu? Al bi še eno gratis?

.)

Je zlo pomagala, tnx :grim, se za jutr spet priporočam, bo treba spet it :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

za cel oddelek projektantov pri gorenju, ki so bili tako zelo bistri, da so sprojektiral reže za ventilacijo na vrhu mikrovalovke, da v primeru če kaj po njej poliješ, res za zihr čist vse direktno vanjo steče! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

P.S.: ima kdo kkšno pametno idejo kako 2 deci mleka iz službene mikrovalovke ven spravit? slap.gif

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cel oddelek projektantov pri gorenju, ki so bili tako zelo bistri, da so sprojektiral reže za ventilacijo na vrhu mikrovalovke, da v primeru če kaj po njej poliješ, res za zihr čist vse direktno vanjo steče! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

P.S.: ima kdo kkšno pametno idejo kako 2 deci mleka iz službene mikrovalovke ven spravit? slap.gif

rečeš da je ena druga bjonda za to kriva :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cel oddelek projektantov pri gorenju, ki so bili tako zelo bistri, da so sprojektiral reže za ventilacijo na vrhu mikrovalovke, da v primeru če kaj po njej poliješ, res za zihr čist vse direktno vanjo steče! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

P.S.: ima kdo kkšno pametno idejo kako 2 deci mleka iz službene mikrovalovke ven spravit? :slap:

Domina, sm res, tebe je sm za iz kuhne oz stran od kuhinjskih strojčkov za spravt :slap: :grim

PS: okol jo obrn, pa bo vn stekl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cel oddelek projektantov pri gorenju, ki so bili tako zelo bistri, da so sprojektiral reže za ventilacijo na vrhu mikrovalovke, da v primeru če kaj po njej poliješ, res za zihr čist vse direktno vanjo steče! headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

P.S.: ima kdo kkšno pametno idejo kako 2 deci mleka iz službene mikrovalovke ven spravit? slap.gif

poiščeš račun mlajši od dveh let , zliješ ostalo mleko po pečici,odklopiš iz štroma in neseš zamenjat na garancijo preden se mleko skisa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečeš da je ena druga bjonda za to kriva biggrin.gif

a da bi? evilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gif

Domina, sm res, tebe je sm za iz kuhne oz stran od kuhinjskih strojčkov za spravt slap.gifgrim.gif

PS: okol jo obrn, pa bo vn stekl trance_21_laughing1.gif

ej... pazi se me!!! evilgrin.gif

jst nism še nobenga mikserja uničla whistle.gif

PS: sej sm jo... in je vn tekl... kr v curku slap.gif

poiščeš račun mlajši od dveh let , zliješ ostalo mleko po pečici,odklopiš iz štroma in neseš zamenjat na garancijo preden se mleko skisa..

ni računa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!