Skoči na vsebino

KULTURNI CENTER PEKARNA (Maribor): VSEBINA ALI NEPREMIČNINA?


Noiser69

Priporočene objave

do tle nese tvoj intelekt. zato ostani tam, u pajzlih, pa še kej prnes s sabo, skrito u torbi. in u pekarno nit ne hodi. taki bedniki tam serejo po grmih. . .

ne tam taki bedniki nadrogirani ležijo v grmih na kupu igel, ne vem od kdaj dalje je grupno drogiranje kultura...no subkultura mogoče haha...sicer pa tak ko sem rekel, samo ker je poceni pir dam podpis za ne rušenje pekarne, drugač pa zarad mene če vas čist vse zrušijo z "kulturniki" vred se neom kaj dost sekiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja še SAMSARA, ki ima monopol kar se tiče čaganja, in zato nabija cene v višavo, zato se mi gremo najprej napit v pekarno ko je poceni, pol pa v samsaro prek ograje skočit in to je to... :OK: ..

če hodiš v pekarno pit in v samsaro čagirat potem si definitivno falil pomen pekarne. očitno si pač reven šminker ker drugače bi skoz v samsari čagiral pa ti finance ne dopuščajo :evilgrin:

aja, predlagam da si spremeniš nick v DeGeneris :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do tle nese tvoj intelekt. zato ostani tam, u pajzlih, pa še kej prnes s sabo, skrito u torbi. in u pekarno nit ne hodi. taki bedniki tam serejo po grmih. . .

A to, da hodiš v pekarno na pivo in potem ne greš v Samsaro, te pa avtomatsko dela za intelektualca??

Sicer pa je zanimivo brati poste nekaterih, ki tukaj nabijate o tem, kako je žalostno, da se vsi predajamo potrošništvu, ter da je prav zaradi tega žalostno, da mesto in država želi, da se takšni objekti odstranijo iz mesta.

A glej ga zlomka, ti isti osebki, ki v tej temi potrošništvo obsojajo, v drugih temah nakladajo o tem, zakaj je njihov motor najboljši, katera je najboljša znamka švic majice, kam je najbolje iti na dopust, koliko kilometrov je treba prevoziti, da si pravi motorist, ter sami zapravljajo denar za nepotrebne in moderne stvari....

Na noč čarovnic pa se spremenijo v intelektualce in se peš sprehodijo do pekarne, kjer lahko v smrdljivih in slabo osvetljenih prostorih , pobarvanih z zdravju škodljivimi barvami popijejo pivo, z nakupom katerega polnijo žepe največjega slovenskega tajkuna in sanjajo o tem, kako se na svojem novem motorju in z novim na mero sešitim kombinezonom znamke Dainesse peljejo na Stelvio.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla. aja provokatore bre pa danas nisem našel nobene igle i onih smeti tud ni blo več :closedeyes:

pa danes bom sel kakega unijona spit da nekomu zepe napolnim pa razmišljal bom kak je fajn da ne vozim 10 let starega japonca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja provokatore bre pa danas nisem našel nobene igle

Če greš v lekarno, ti gratis dajo nove igle. Ne uporabljaj rabljenih, ker se lahko marsičesa nalezeš. Ali si se ti že nalezel, pa ti je vseeno?

i onih smeti tud ni blo več :closedeyes:

Če si bil lačen, pa bi lahko šel v javno kuhinjo, imajo vsak dan svež golaž

pa razmišljal bom kak je fajn da ne vozim 10 let starega japonca

Si se zmotil za 4 leta. 14 let je star.

Je pa videl Dolomite in Toscano, za razliko od marsikaterega angleža, ki se vozi samo od kafiča do kafiča.

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš v lekarno, ti gratis dajo nove igle. Ne uporabljaj rabljenih, ker se lahko marsičesa nalezeš. Ali si se ti že nalezel, pa ti je vseeno?

Če si bil lačen, pa bi lahko šel v javno kuhinjo, imajo vsak dan svež golaž

Si se zmotil za 4 leta. 14 let je star.

Je pa videl Dolomite in Toscano, za razliko od marsikaterega angleža, ki se vozi samo od kafiča do kafiča.

se dobro da se ne morem norosti nalezti :whistle: :whistle:

ja lačen nisem nikoli ker sem mamin si tako da :closedeyes:

ja moj je tak mimogrede celo italijo videl :naughty: aja pa se v naslednjem letu tudi, nekdo bo pa kolarnco mogo počasi zamenjat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tam taki bedniki nadrogirani ležijo v grmih na kupu igel, ne vem od kdaj dalje je grupno drogiranje kultura...no subkultura mogoče haha...sicer pa tak ko sem rekel, samo ker je poceni pir dam podpis za ne rušenje pekarne, drugač pa zarad mene če vas čist vse zrušijo z "kulturniki" vred se neom kaj dost sekiral

ti si NEKULTURA. ti si degen. bednik k nima za pivo u navadmni kafani. Kaj je vzrok in kaj posledica nevem. a si cerebralni revež ker nimaš za burek, al nimaš za burek, ker si cerebralni revež? Če jez jem kej kar nebi smel, ne ležim, veš. se mi ne spi in ne sanja. ležite spite in kozlate tisti, k šparate.

A to, da hodiš v pekarno na pivo in potem ne greš v Samsaro, te pa avtomatsko dela za intelektualca??

Sicer pa je zanimivo brati poste nekaterih, ki tukaj nabijate o tem, kako je žalostno, da se vsi predajamo potrošništvu, ter da je prav zaradi tega žalostno, da mesto in država želi, da se takšni objekti odstranijo iz mesta.

A glej ga zlomka, ti isti osebki, ki v tej temi potrošništvo obsojajo, v drugih temah nakladajo o tem, zakaj je njihov motor najboljši, katera je najboljša znamka švic majice, kam je najbolje iti na dopust, koliko kilometrov je treba prevoziti, da si pravi motorist, ter sami zapravljajo denar za nepotrebne in moderne stvari....

Na noč čarovnic pa se spremenijo v intelektualce in se peš sprehodijo do pekarne, kjer lahko v smrdljivih in slabo osvetljenih prostorih , pobarvanih z zdravju škodljivimi barvami popijejo pivo, z nakupom katerega polnijo žepe največjega slovenskega tajkuna in sanjajo o tem, kako se na svojem novem motorju in z novim na mero sešitim kombinezonom znamke Dainesse peljejo na Stelvio.....

jez mam do pekarne skor 150km. peš je dolga. Dainese ma 10 let, ni kombinezon. ko pijem pivo, je to izključno heineken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to, da hodiš v pekarno na pivo in potem ne greš v Samsaro, te pa avtomatsko dela za intelektualca??

Sicer pa je zanimivo brati poste nekaterih, ki tukaj nabijate o tem, kako je žalostno, da se vsi predajamo potrošništvu, ter da je prav zaradi tega žalostno, da mesto in država želi, da se takšni objekti odstranijo iz mesta.

A glej ga zlomka, ti isti osebki, ki v tej temi potrošništvo obsojajo, v drugih temah nakladajo o tem, zakaj je njihov motor najboljši, katera je najboljša znamka švic majice, kam je najbolje iti na dopust, koliko kilometrov je treba prevoziti, da si pravi motorist, ter sami zapravljajo denar za nepotrebne in moderne stvari....

Na noč čarovnic pa se spremenijo v intelektualce in se peš sprehodijo do pekarne, kjer lahko v smrdljivih in slabo osvetljenih prostorih , pobarvanih z zdravju škodljivimi barvami popijejo pivo, z nakupom katerega polnijo žepe največjega slovenskega tajkuna in sanjajo o tem, kako se na svojem novem motorju in z novim na mero sešitim kombinezonom znamke Dainesse peljejo na Stelvio.....

Dobro povedano! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je vse slovensko pivo flaširan glavobol :beer2: al pa sm jez mimoza občutljiva. . .

Laško je pa res ... Union je nekak za zdržat, tudi naslednji dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško je pa res ... Union je nekak za zdržat, tudi naslednji dan.

Pri enormnih količinah, ki jih mi požlempamo, ni drug dan nobeno za zdržat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hodiš v pekarno pit in v samsaro čagirat potem si definitivno falil pomen pekarne. očitno si pač reven šminker ker drugače bi skoz v samsari čagiral pa ti finance ne dopuščajo :evilgrin:

aja, predlagam da si spremeniš nick v DeGeneris :whistle:

samsara mi je anti hodim pa občasno tja zato ker so dobre pičke, v pekarni so itak same zadrogirane darkerke...

ti si NEKULTURA. ti si degen. bednik k nima za pivo u navadmni kafani. Kaj je vzrok in kaj posledica nevem. a si cerebralni revež ker nimaš za burek, al nimaš za burek, ker si cerebralni revež? Če jez jem kej kar nebi smel, ne ležim, veš. se mi ne spi in ne sanja. ležite spite in kozlate tisti, k šparate.

jez mam do pekarne skor 150km. peš je dolga. Dainese ma 10 let, ni kombinezon. ko pijem pivo, je to izključno heineken.

1. ti si pa zategjen pofu*** debi*** kur** od ofce ki hoče bit kulturen medtem ko se drogira

2. jaz šparam tam kjer ni kakih resnih posledic zarad mojga šparanja, in pir je čist isti v pekarni kot pa samsari le da je pol cenejši ne vem zakaj se potem ne bi smel v pekarni napit, ne pa ti ko imaš 10 let star dainese ki povrhu niti kombinezon ni, samo da lahko v najbolj dragem kafiču piješ hajniken ha

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samsara mi je anti hodim pa občasno tja zato ker so dobre pičke, v pekarni so itak same zadrogirane darkerke...

1. ti si pa zategjen pofu*** debi*** kur** od ofce ki hoče bit kulturen medtem ko se drogira

2. jaz šparam tam kjer ni kakih resnih posledic zarad mojga šparanja, in pir je čist isti v pekarni kot pa samsari le da je pol cenejši ne vem zakaj se potem ne bi smel v pekarni napit, ne pa ti ko imaš 10 let star dainese ki povrhu niti kombinezon ni, samo da lahko v najbolj dragem kafiču piješ hajniken ha

tolk mlad, pa tako zabit. sam še slabš bo. :(

Ps: treba je ločit med šparanjem in ne-imetjem.

Tomkruz gre na golf. al pa u Ciproša pu kak star automagazin. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pir je čist isti v pekarni kot pa samsari le da je pol cenejši

Pri lidlu je še cenejši, pa še uvožen, ki je itaq boljši od vseh naših piv

če verjameš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je vse slovensko pivo flaširan glavobol :beer2: al pa sm jez mimoza občutljiva. . .

...te ti še pa ni nobedn reko da je pir samo za prave dede... :evilgrin:

...če te pa drugi dan glava boli, te je pa ziher keri tresno, glede na to kake sekaš... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te veš to? :? :P

Nimam za Zlatoroga pa pri Lidlu kupujem pivo.

Ko pa niti za Lidlovega nimam, pa pri Hoferju.

Ko pa je taka sila, da si niti Hoferja ne morem kupiti, pa grem k fotru po kvinton ali gamaj....

saj si hotel, da to napišem, kajne??

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Tvojo? Ja, smo ja... :whistle:

smo? kaj sam več ne sfolgaš? prokleti alkohol.... :yea1:

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!