Skoči na vsebino

Motoristke preštejmo se!


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
33

kok sm fajno cifro ujagala :P :wub:

Predlagam neki... :grim da vedno poveš kje ..kdaj boš na cesti..da se vsi umaknemo.. :eek: . :blush: :kva2:

Čestitam iskreno... :worship: :004 :winkiss:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam neki... :grim da vedno poveš kje ..kdaj boš na cesti..da se vsi umaknemo.. :eek: . :blush: :kva2:

Čestitam iskreno... :worship: :004 :winkiss:

o baba :naughty: a s ti mal žleht :P

bom potrobla :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33

kok sm fajno cifro ujagala :P :wub:

khm...zdej je pa že vsaka motoristka :unsure: ....pismo a to pomen da vsi k mamo rumeno knjišco...da smo...khm... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...zdej je pa že vsaka motoristka :unsure: ....pismo a to pomen da vsi k mamo rumeno knjišco...da smo...khm... :naughty:

kako rumeno knjižco :kva2: jaz je že nimam :whistle: a bi ti rad kero fasu al kuga? :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako rumeno knjižco :kva2: jaz je že nimam :whistle: a bi ti rad kero fasu al kuga? :krneki:

Hahahahahaha...me je tko strah...da sm se kr pod mizo skril....pa varnostnikom stvojo sliko pokazu...da sm na varnem.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahaha...me je tko strah...da sm se kr pod mizo skril....pa varnostnikom stvojo sliko pokazu...da sm na varnem.... :whistle:

:P sam da se nouš u glavo, k boš prehit pod mizo letu :D k varnostniki mojo sliko vidjo, bojo tko sami pod mizo zlezl .... :whistle: :naughty:

zdej pa pejt delat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk ko je dans lahk že vsaka kelnerca...je pol tud vsaka motoristka.... :rolleyes: :rolleyes:

:worship:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!