Skoči na vsebino

Mesec preventive


Evelyn

Priporočene objave

Po radiu sem slišala reklamo, da na Petrolu v oktobru in novembru brezplačno 'pregledujejo' avtomobile. Nisem točno ujela za kaj gre. A je kdo kaj obveščen?

Po radiu so povedali tudi, da imajo več informacij na Petrolovih spletnih straneh.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

vse v službi preventive ! drive in šiša !

post-770-126295858382_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ven iz teme....

mene zanima če v avtu k nima odzadaj naslonjala za glavo ima varnostne pasove, če je treba biti pripet?

oz. če nisi, če te kaznujejo policisti....

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ven iz teme....

mene zanima če v avtu k nima odzadaj naslonjala za glavo ima varnostne pasove, če je treba biti pripet?

oz. če nisi, če te kaznujejo policisti....

Čim ima avto varnostne pasove neglede na naslonjala moraš biti pripet! :whistle:

Ps:in to že ca 20 let samo dosedaj niso bili tako picajzlasti!!!! :hmm:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja...ker kakšno leto nazaj je sam opozoru k smo se s fotrovim golfom pelal pa je biu tak primer...zdj pa takoj kazen...kr neki

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, bo jamranja, ko bodo začeli kaznovati uporabo telefonov med vožnjo....

Ne, ni kr neki. Ne. Misliš verjetno: ah, če se poškodujem, tako sebe poškodujem. Ja, zdravljenje pa gre iz skupne blagajne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se privežem v takoj ko vstopim v avto, pa če sam vozim al pa če ker drugi. vsak je sam zase odgovoren(kriv) če se pač ni prvezu pa da se je poškodoval nej pa še sam plačuje...

pa ne me narobe razumet... sm pač stvar je taka da nasploh so kazni previsoke oz. višje kot drugje v EU (mislim na bolj razvite države, kot se slovenija tudi gre). pač država mora od nekje lepo fajn služit, 1/3 denarja gre državi 2/3 pa policiji kolikor denarja tudi rabi. Če bi ble kazni manjše nebi dobila država toliko... mi moramo najprej v glavah porihtam, potem se bo šele kej spremenilo....

o tem se bi dalo še pa še...

slišal sem pa tudi da pri majhnih hitrosti je pas lahko "škodljiv"...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem pa tudi da pri majhnih hitrosti je pas lahko "škodljiv"...

LP

Tudi če avto začne goret, po karambolu in prvi, ki hoče pomagat nezna pasov odpet in vsi štirje ponesrečenci zgorijo, kot se je zgodilo v Švici, ko kmet ki je prvi prihitel pomagat ni znal v Jaguarju odpet varnostnih pasov dovolj hitro!!! :hmm:

Ps:danes, ko ima že skoraj vsak šofer in sovoznik po 3 varnostne vreče so gurtne res vprašljive? in kazen po osebi 150€ je zelooooo pretirana za naš povprečni dohodek!!! tako kot tudi vse ostale kazni vključno z cestnino in najdražjim gorivom v primerjavi z vsemi sosednimi državami(razen mogoče Italije)kjer se z gorivom plača cestna taxa kdor več vozi več plača za regionalne ceste :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, višina kazni za nepripenjanje... Človeku mora priti v zavest, da se pripne.

Sedeš v avto, daš kontakt, medtem ko se črpalka polni z bencinom se pripneš, vžgeš, prižgeš luči in gremo. Je tako komplicirano?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač država mora od nekje lepo fajn služit, 1/3 denarja gre državi 2/3 pa policiji kolikor denarja tudi rabi. Če bi ble kazni manjše nebi dobila država toliko...

Od kdaj pa je policija privat? In od kje ti ti smešni podatki?

Ps:danes, ko ima že skoraj vsak šofer in sovoznik po 3 varnostne vreče so gurtne res vprašljive? in kazen po osebi 150€ je zelooooo pretirana za naš povprečni dohodek!!! tako kot tudi vse ostale kazni vključno z cestnino in najdražjim gorivom v primerjavi z vsemi sosednimi državami(razen mogoče Italije)kjer se z gorivom plača cestna taxa kdor več vozi več plača za regionalne ceste :hmm:

Kakšne bedarije! Varnosne vreče so narejene tako, da te najbolje ščitijo, če si pripasan. V nasprotnem primeru je precejšnja verjetnost, da te ravno vreče ubijejo (kakorkoli se to najverjetneje prenekaterem sliši ohoho zabavno pa ni!)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, višina kazni za nepripenjanje... Človeku mora priti v zavest, da se pripne.

Sedeš v avto, daš kontakt, medtem ko se črpalka polni z bencinom se pripneš, vžgeš, prižgeš luči in gremo. Je tako komplicirano?

:worship: točno tako tudi sam delam, in to mi je tako močno prišlo v navado, da se v avtu pravzaprav ne morem voziti nepripet, pa če sedim spredaj ali pa zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi:

(p.s:prebrau v enem kafiču ob kavi že nekaj časa nazaj)

amm, lej ni nč privat...mogoče si že slišu da država namenja sredstva "svojim" ter jih tudi upravlja... sej to se že dolgo ve da se državni proračun z gorivom in kaznimi najbol polni...pač preprosto: reveži dajemo, bogati jemljejo.(če veš v čem je point).

pomoje en ki ma 500e plače bo teško dau 150e za pas, potem te pa še za kej kaznuje pa si kmalu na 500e toliko kolikor imajo nekateri plače. eden ki ima pa plačo 5000e bo pa brez problema dau tistih 500e za kazen, ga ne bo tako pri srcu bolelo.

hočem samo povedati da kazni so bizarne. najprej naj ceste porihtajo potem pa šele kazni pisat pa krivit prevelika hitrost itd. nesreč ni bistveno manj ali nič v primerjavi s tem kako so dvignili cene kazni izpred prejšnih let.

pa tudi kultura voznikov se bo morala spremeniti...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje en ki ma 500e plače bo teško dau 150e za pas,

Se bo pa tolk lažje pripasal... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bušiji so butasti, ampak imajo pa njihovi avti avtomatsko pripenjanje s pasovi. Ne vem, zakaj to ne bi bil standard pri vseh avtomobilih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!