Skoči na vsebino

Pomoc pri nakupu


Robinho10

Priporočene objave

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kpil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno.Ker pa prej nisem imel nobenega motorja razen APN6-ke me zanima kaj mi prporocate.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš verjetno malo več mogel povedat. kok si visok, kaj bi delal z mopedom itd.

zaj jaz nebom preveč pametoval ker se ne spoznam na to tui ne nekaj.

če ti je važno da je cena zlo nizka pol je kar najbolše tomosa vzet (enduro model), vendar pa vrjetno nebo dosti užitkov ob dirkanju.

pol maš še yamaho xt, katera ti bo ustrezala če si bolj majhn, neke brutalne moči ni, je pa že malo dražje.

pol maš pa še 2taktne mašine kot so husqvarne npr. wr, wre modeli ki so pa pravi enduroji z veliko močjo, glede na konkurenco (odprte 30hp+).

ne govorim iz svojih izkušenj, še nikoli se nisem peljal z kerim kolim od naštetih.

poglej še malo druge teme, v supermoto temah boš lahko našel tudi kaj koristnega..)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Odlocil sem se da bom kpil motor in sicer 125ccm.Najraje bi imel enduro za zmerno ceno.Ker pa prej nisem imel nobenega motorja razen APN6-ke me zanima kaj mi prporocate.

lp

Dej to rajš koperej semle

ker drugače ti bojo zbrisal temo.

P.S. Priporočam CH Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!