Skoči na vsebino

prepis voza


Merida

Priporočene objave

Hej! Nej mi tu kdo pomaga. Namreč kupec me je nategno in mi ni vrnil novo sklenjenega zavarovanja za moj bivši avto. Kaj naredit???

Na zavarovalnici pravijo pojt na policijo, na policiji pravijo uredi s kupcem! ... Pa se jebi s šiptarjem in nj.kolegi...

Uglavnem - zanima me ali tablice pripadajo meni- tako da mu jih lahk sunem in si vzamem kar je mojga. Al lahk potem rečem na zavarovanju da sm zgubo prometno in tako odjavim voz?

Ajt - hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri, pri kateri zavarovalnici je ovi kurac zavaroval avto, potem idi na to zavarovalnico in jih lepo lepo lepo, na kolenih prosi, če ti lahko dajo številko njegove nove police, oziroma potrdilo, da je polica pri njih sklenjena. Potem pa gasa na svojo zavarovalnico, jim razloži situacijo in jih lepo lepo lepo, na kolenih prosi, naj bo to dovolj...

Meni je, z obilico muke seveda, uspelo. Ampak tistega logaškega idiota bom dobil, pa če je to zadnje... :angry:

Veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tistega logaškega idiota bom dobil, pa če je to zadnje... :angry:

Kar se mora, ni težko :whistle: .

@merida: ga najdeš in ga ponovno naučiš, kako se "oče naš moli" :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš kupoprodajno pogodbo greš z njo na svojo zavarovalnico in rečeš,da si izgubil polico iz pogodbe pa je razvidno,da nisi več lastnik!Na adriatiku sem sam imel tak problem.Vseeno pa so mi potem še pol leta pošiljali položnice.Po skoraj letu dni pa so mi poslali dopis naj jim sporočim številko računa,da mi nakažejo 15eu od zavarovanja!Ko sem jih poklical po enem mesecu pa neprijazni in sem jo nazmerjal ko psa!Pol pa je rekla ,da kao ni vedela,da so tolk časa oni mučkali!in so mi nakazali!Tablice so itak od vozila tako,da jih ti vrneš le,če odjaviš vozilo iz prometa!Če boš reku,da si zgubo tablice moraš rečt,da v tujini,ker drugače jih je treba preklicat pa neki problemi brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Nej mi tu kdo pomaga. Namreč kupec me je nategno in mi ni vrnil novo sklenjenega zavarovanja za moj bivši avto. Kaj naredit???

Na zavarovalnici pravijo pojt na policijo, na policiji pravijo uredi s kupcem! ... Pa se jebi s šiptarjem in nj.kolegi...

Uglavnem - zanima me ali tablice pripadajo meni- tako da mu jih lahk sunem in si vzamem kar je mojga. Al lahk potem rečem na zavarovanju da sm zgubo prometno in tako odjavim voz?

Ajt - hvala!

Šiptarju si prodal ? Njega ne boš naučil kozjih molitvic bo kvečjem on tebe :) oziroma njegovi bratkoti. Pa kaj prepisa nista naredila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je uradni prepis. Sm pa naredo neumno, da sm mu dal prometno ne da bi tip prej/hkrati zavaroval avto. Avta dosedaj še ni zavaroval ker ga ima baje pri mehaniku na popravilu ker je star in zanič (baje mapak možno, (Panda letnik 94)) ...se še odloča če ga bo sploh vozil.

Nima pa mojih original kuponov zavarovanja, tk da verjetno ne more uveljavit zavarovanj, če "karambolira" kakega brata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa,če imaš uraden prepis greš z njim na zavarovalnico in poveš.da si ga prodal temu kupcu in da si izgubil polico,da kupone maš tle in to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je uradni prepis. Sm pa naredo neumno, da sm mu dal prometno ne da bi tip prej/hkrati zavaroval avto. Avta dosedaj še ni zavaroval ker ga ima baje pri mehaniku na popravilu ker je star in zanič (baje mapak možno, (Panda letnik 94)) ...se še odloča če ga bo sploh vozil.

Nima pa mojih original kuponov zavarovanja, tk da verjetno ne more uveljavit zavarovanj, če "karambolira" kakega brata.

Dokler je avto na tebe zavarovan bo plačala tvoja zavarovalnica neglede ali ima kupone ali ne tudi on bo rekel kupone sem izgubil.Sicer pa,če prodajaš Šiptarju je malo slabše kot,če prodajaš Brajdiču to bi moral vedeti.Zato si za vedno zapomni PO TOČI ZVONIT JE PREPOZNO !!!! in ničkolikokrat je bilo že napisano,ko prodajaš ali kupuješ VEDNO vse uredi po predpisih in NE na LEPO BESEDO ali LEPE OČI !!!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuponi sploh niso važni (nove police zavarovanja so brez kuponov), važna je številka police. Šipci so zviti, bo naredil nameren kreš, pa s pajdaši pokasiral iz ''tvojega'' zavarovanja. Pojdi na policijo, naj naredijo zapisnik kjer bo datum prijave, povej kot si tu napisal. In upaj, da še niso naredili tega.

Vsaka šola nekaj stane, vsi smo se že kdaj opekli.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!