Skoči na vsebino

F1 2009


Cartman

Priporočene objave

Na partisu so povzetki sezon od 1970-2008,če koga zanima :OK:

. . . če mi jih kdo da na DVD-eje . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej gre še kar hitr,še kakšen dan pa bo dol :OK:

Pliz šerajte naprej, de bom meu "hitro" dol. Hvala v naprej.

@portofolio: 53GB ti raj na disku pošlem kot na dvdje pečm. . tega je fuul. cca 13DVDjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@portofolio: 53GB ti raj na disku pošlem kot na dvdje pečm. . tega je fuul. cca 13DVDjev.

Bom ne glede na kaj, prenesel na DVD-je, ker trenutno nimam prostora, ne na disku na compu in ne v prenosnem HD-ju :BUA: .

Ja vem, da je tud ful enga BV dela. Ni panike, ko zamenjam tipkalni stroj bo šlo tudi k men prek optike .) . Thx B) PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pušneš 28 miljard, se zdi, meni oddaljenemu opazovalcu, 10 mio res nepomemben strošek. Tako da banke to nebo rešlo, williamsa pa, upam, nebo pokopalo. Sir Williams je bil prvi možak, ki je cigaretne sponzorje zavestno skenslal, predno je prišlo do prepovedi oglaševanja, škoda, da ga usoda tako tepe. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Do zmage rdečih! :D

ma kurac. pomoje bo Brown naredu Wolfa. zmagal prvo dirko. letos bo pestro, se mi zdi pa blesavo, da bo prvak tisti z največ zmagami. fuzbalerju Filipu to zdej ne pomaga. lani bi blo meni to pravilo fuuul všeč hehe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o prvaku z največ zmagami je totalna bedarija!!

Sicer sem jaz drugače popolnoma za to, da se zmagam da neko večjo težo. Ker zmaga mora bit ovrednotena in pomenit nekaj! Ampak ne na tak način kot so naredili sedaj! Daleč najboljša rešitev bi bila, da se uvede stari način točkovanja. Torej zmaga deset pik, 2. mesto šest, 3. štiri in tako naprej.. Zmagovalec bi bil nagrajen za svoj dosežek, ne bi pa moglo prit do situacije, ko nek drikač npr. skozi pretirano vozi na nož in mu npr. 5x rata zmagat 15x pa odstopi ker se je zaletel nekam.. Medtem ko je njegov tekmec, ki je naslov zgubil, zmagal 4x in bil 16x drugi. Govorim hipotetično..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj že čakam da vidim kako bodo razdeljene moči. Upam da so karte vsaj malo pomešane :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

f1 sucks, hamilton sucks. edino kaj je, je to, da je gej namesto obična pederčina. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

f1 sucks, hamilton sucks. edino kaj je, je to, da je gej namesto obična pederčina. :alien1:

Tale:

TTO-001681.jpg

verjetno misli drugače... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z zmagami so zaj***. Že sistem medalj bi bil boljši, nov sistem točkovanja pa še najbolj. To je tako, če F1 despotsko vodita 70 let stara penzionista.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj zares. danes sem malo preletel ta nova pravila oz. novosti, ki prihajajo in moram reci, da si dopuscam moznost, da bom mogoce celo pogledal kaksno dirko. bomo videli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale:

verjetno misli drugače... :P

kdo pa tale je? :unsure:

Sir Williams pravi, da bo Brawn GP v nedeljo zbežal, na stav nicah je najvišje button,?!?!?!?! baričelo pa je nad avtom navdušen kot otrok

"I've been waiting for this car for such a long time," he said. "In a way I have waited for it since I joined Honda, to have a car that can give me that good feeling.

"Every race last year I went in to win. It was a tough time. But now the car is competitive and although the team changed name, we've learned a lot from the mistakes we made last year."

res pa sm zadovoljen, de je FIA obdržala lanski sistem točkovanja/odločanja o zmagovalcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!