Skoči na vsebino

F1 2009


Cartman

Priporočene objave

Letos nameravamo it na formulo. Varianti sta dve in sicer Madžarska (Hungaroring) ali pa Italija (Monza). Če je kdo že bil, naj pove katere karte oz. pozicije se najbolj splača kupiti! Se razumeme, da naj bodo cene v razumnem okvirju :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se razumeme, da naj bodo cene v razumnem okvirju :)

razumen okvir, glede na ceno, je TV okvir !

pa veliko užitkov kjerkoli boš že gledal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče koristen nasvet: Na Hungaroringu so "naravne" tribune... se pravi dirgališče je v luknji in zato vidiš več proge sploh če si na severnem (zgornjem) delu dirkališča. V monzi pa je proga v parku in vidiš samo kak dirkalik bliskne mimo......to govorim za najcenejše karte...če vzameš kako tribuno pa tudi v Monzi vidiš malo več..... Če pa si Ferrari fan pol pa tak nimaš za razmišlat kam it :) ......glede cen pa nimam pojma, ker sem bil kar nekaj leta nazaj tam :) ko še je šumi benettona vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nameravamo it na formulo. Varianti sta dve in sicer Madžarska (Hungaroring) ali pa Italija (Monza). Če je kdo že bil, naj pove katere karte oz. pozicije se najbolj splača kupiti! Se razumeme, da naj bodo cene v razumnem okvirju :)

kot je IBA povedal, monza ni prjazna za gledat. cene kart imaš tukaj, jaz sem gledal variante Rogia. Letos gremo po vsej verjetnosti na hungaroring. online vstopnice lahko kupiš tukej. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so meli taktiko? :unsure:

Ja so... taktiko tehnične okvare in vozniške napake :slap: Nobene spremembe od lani torej. :rolleyes:

BTW: Na Hungaroringu zna biti sredi poletja peklensko vroče... V Monzi septembra je bolj znosno.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo slučajno gledal danes Šport (ne pop IN) v oddaji 24kur in prispevek Mirsada Ališiča o nedeljski dirki?

BUUAAAAHAHAHAHAHAA :lol1: :lol1: :lol1:

Kreten si je za temo podrobne analize od vsega dogajanja na dirki izbral spolno in ljubezensko življenje zmagovalca Jensona Buttona... :slap:

Tako informativno me zanima, če še sploh kdo od rednih gledalcev formule 1 gleda dirko na pop tv :? :hmm: :grrr

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo slučajno gledal danes Šport (ne pop IN) v oddaji 24kur in prispevek Mirsada Ališiča o nedeljski dirki?

BUUAAAAHAHAHAHAHAA :lol1: :lol1: :lol1:

Kreten si je za temo podrobne analize od vsega dogajanja na dirki izbral spolno in ljubezensko življenje zmagovalca Jensona Buttona... :slap:

Tako informativno me zanima, če še sploh kdo od rednih gledalcev formule 1 gleda dirko na pop tv :? :hmm: :grrr

sem gledal in se nasmejal :))

zapomnil sem se nekaj malega: "button in njegova spremljevalka sta vstopila v prostor v boksih... velik 3x3m, kjer sta spodila ven mehanika.. notri je bilo dokaj temno.. vrnila sta se čez cca.15min.. imela sta nasmeške na obrazu" :) hahahahah!!

s kakšnim info. nas fila ališič :D živ norc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MFF1 = multi fuckerji formule ena !

Villeneuve si ga pred dirko na roko vrže, Button pa za take zadeve uporabi spremljevalko, ki odguli in zaguli, vsake toliko pa malce pospeši !

zgleda da so potem za volanom bolj cool ! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm nedelsko premiero prespal :headbang: sm dirko skinil s torrenta, BBCjev prenos. Primlo me je, da dirk v živo sploh nebi več gledal. Komentarji so pač kaj čm rečt? Vrhunski. Smiselni. Profesionalni. Predvsem pa povezani z dirko. Divje je videt kakšne resurse mečejo angleži v prenose F1. trije tekajo po boksih in majo vsak trenutek akterje pred mikrofonom. LUDO! Priporočam ogled, torrent je na mininovi, opozarjam pa, da bo od ogleda naprej vse ostalo bol blačna voda. . . . :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v nedeljo iskal kakšen torrent, pa še ni bil na voljo. Če bi lahko, bi takoj gledal v živo na BBCju, žal pa se je treba za gledanje v živo zadovoljiti s HTV. V nedeljo sem gledal tudi na RTL, pa me niso prepričali. Pa še reklam imajo isto kot na poop tv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP-u ne gledam prenosov, ker Mirsad Ališić tako bedno komentira :headbang: , da mi gre na kozlanje. Vedno gledam na HTV, kjer vsaj spremljajo dirko in ne govorijo nekih brezveznih stvari, kot na POP-u. Ko imajo pa reklame (so vsaj kratke), pa prestavim na avstrijski ali nemški program.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za BBc se dobi live stream, preko proxy strežnikov (nevem kaj to je, ampak po navodilih sm spreminjal nastavitve za firefox in je delalo!!!) hudič pa ni čisto live, je 15 minut zamika. :( Glede reklam so na HTv v prednosti, saj so nacionalna TV, ki ne živi od oglaševanja. . . jaz reklame sprejmem kot nujno zlo, ampak blesavi komentarji. . . pa komentatorji . . . tega pa nemorm . saj bi rad poslušal ampak. . . nemorem. . . .nemško neznam , italjani pa iomajo na kabelskem sistemu zamegljeno sliko :cry: u qurcu sm. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nimam teh problemov, Mirko me prav nič ne moti, v bistvu mi njegovi komentarji vsaj malo popestrijo ne ravno zanimivo novodobno f1, pa četudi so butasti in nimajo veze z dirkanjem :) Meni je čist kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za BBc se dobi live stream, preko proxy strežnikov (nevem kaj to je, ampak po navodilih sm spreminjal nastavitve za firefox in je delalo!!!) hudič pa ni čisto live, je 15 minut zamika. ...

15 minut zamika bi z lahkoto preživel, samo da slika in ton lepo tečeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal in se nasmejal :))

zapomnil sem se nekaj malega: "button in njegova spremljevalka sta vstopila v prostor v boksih... velik 3x3m, kjer sta spodila ven mehanika.. notri je bilo dokaj temno.. vrnila sta se čez cca.15min.. imela sta nasmeške na obrazu" :) hahahahah!!

s kakšnim info. nas fila ališič :D živ norc.

15 minut??????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Dečko naj se gre zdravit......pred prezgodnjo ejakulacijo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
15 minut zamika bi z lahkoto preživel, samo da slika in ton lepo tečeta.

na tejle strani se dobi link, objavljen bo v soboto. . . včasih tud mozile ni treba štelat, ker zdownloadaš nek player. . . . probaj. . .

drugače pa se mi zdi tole poceni :hmm:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bernie je nam Evropejcem naredil veliko uslugo in Malezijce prisilil v kasnejši start dirke. Tako bodo kvalifikacije in dirka ta vikend ob 11:00 dopoldan. :slap:

Meni osebno je štart ob 7:00 ali najkasneje ob 8:00 idealen, saj potem ostane cel dan. Bo pač potrebno dirko posnet in jo bom lahko gledal zvečer, po celodnevnem furanju z motorjem in obisku "policijske izkušnje kot nasvet", kar tudi ne bo tako slabo, kajne ;)

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bernie je nam Evropejcem naredil veliko uslugo in Malezijce prisilil v kasnejši start dirke. Tako bodo kvalifikacije in dirka ta vikend ob 11:00 dopoldan. :slap:

Meni osebno je štart ob 7:00 ali najkasneje ob 8:00 idealen, saj potem ostane cel dan. Bo pač potrebno dirko posnet in jo bom lahko gledal zvečer, po celodnevnem furanju z motorjem in obisku "policijske izkušnje kot nasvet", kar tudi ne bo tako slabo, kajne ;)

men gre tud u nos, de je avstralska tolk zamaknjena. sred noči je blo bl fajn. smo meli filing de smo bl zagreti fani hehehe. če ne boš live gledal, u pondelk skini s torrenta bbcjev prenos. . ker se splača. res. jaz sm čist navdušen nad ažurnostjo, kako majo vse pod kontrolo, dirko, kaj dogaja v boksih. . . neverjetno ekskluzivne informacije. . . .ludo. . out of this world.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql :) Nimam nič proti Hamiltonu, samo Trulli si je pač zaslužil tole 3. mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da williams letos misli resno. Vedno so sestavili zelo konkurenčno mehaniko, to so potrjevale dobre vožnje na high-downforce pistah jebala jih je aerodinamika. letos so jim pravila naredila uslugo. . . super. stari je ziher vesel.

1. Nico Rosberg Germany Williams-Toyota 1m 36.260s

2. Kazuki Nakajima Japan Williams-Toyota 1m 36.305s

3. Jenson Button Britain Brawn-Mercedes 1m 36.430s

4. Rubens Barrichello Brazil Brawn-Mercedes 1m 36.487s

5. Felipe Massa Brazil Ferrari-Ferrari 1m 36.561s

6. Kimi Raikkonen Finland Ferrari-Ferrari 1m 36.646s

7. Lewis Hamilton Britain McLaren-Mercedes 1m 36.699s

8. Mark Webber Australia Red Bull-Renault 1m 36.703s

9. Sebastian Vettel Germany Red Bull-Renault 1m 36.747s

10. Timo Glock Germany Toyota-Toyota 1m 36.980s

11. Jarno Trulli Italy Toyota-Toyota 1m 36.982s

12. Giancarlo Fisichella Italy Force India-Mercedes 1m 37.025s

13. Robert Kubica Poland BMW Sauber 1m 37.039s

14. Nelson Piquet Jr Brazil Renault-Renault 1m 37.199s

15. Adrian Sutil Germany Force India-Mercedes 1m 37.241s

16. Fernando Alonso Spain Renault-Renault 1m 37.395s

17. Sebastien Buemi Switzerland Toro Rosso-Ferrari 1m 37.634s

18. Nick Heidfeld Germany BMW Sauber 1m 37.640s

19. Sebastien Bourdais France Toro Rosso-Ferrari 1m 38.022s

20. Heikki Kovalainen Finland McLaren-Mercedes 1m 38.483s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!