Skoči na vsebino

rabim pomoč pri nakupu bata


mulej

Priporočene objave

Lep pozdrav

imam yamaho yz80,letnik 92',original mera cilindra je 46mm,ta cilinder pa ima vprešano pušo 47.5mm,ista mera kot yz85,in me zanima če paše bat od yz85 v to mašino(višina sornika,višina bata in mesto kanalov)zdej nevem kater bat je biu prej notr,nikjer ni napisane firme je pa pohn enah cifr,sm se že pozanimou in mi te številke ne pomagajo nič.

Prosim za nasvete,Lp Mulej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

imam yamaho yz80,letnik 92',original mera cilindra je 46mm,ta cilinder pa ima vprešano pušo 47.5mm,ista mera kot yz85,in me zanima če paše bat od yz85 v to mašino(višina sornika,višina bata in mesto kanalov)zdej nevem kater bat je biu prej notr,nikjer ni napisane firme je pa pohn enah cifr,sm se že pozanimou in mi te številke ne pomagajo nič.

Prosim za nasvete,Lp Mulej

Odvisno. Če obstaja yz85 letnik 92 sm skor sigurn da ima isti bat, ker do danes se je tehnologija že preveč spremenila da bi bli cilindri/bati enaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno. Če obstaja yz85 letnik 92 sm skor sigurn da ima isti bat, ker do danes se je tehnologija že preveč spremenila da bi bli cilindri/bati enaki...

ne obstaja,to j problem...yz85 delajo od leta 2002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!