Skoči na vsebino

pretepeni kuža


VS800

Priporočene objave

Pare kvare :) Mulc je sam hotu it za vikend vn :whistle: Tastar je pa šparal denar ker veterinari so dragi :closedeyes: Dobrodošli v EU !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pare kvare :) Mulc je sam hotu it za vikend vn :whistle: Tastar je pa šparal denar ker veterinari so dragi :closedeyes: Dobrodošli v EU !!

Kar kol sta že mela u glau......tapru noge pa roke polomt....pol pa en teden s kolam po glau toučt :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar kol sta že mela u glau......tapru noge pa roke polomt....pol pa en teden s kolam po glau toučt :closedeyes:

No sej si isti. Ti bi se tudi k nasilju zatekal :nono: Ubistvu je večina ljudi takšnih. Smo samo ljudje ki bi se pobili med sabo če nebi blo zakonov. Po eni strani bi to blo kul ker nas je že 7 miljard. Se redimo kot podgane :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da ima Bog dolgo šibo ... vsak mora enkrat poravnat račune - če ne danes, pa jutri, drugo leto, čez deset let ali pa v naslednji reinkarnaciji ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej si isti. Ti bi se tudi k nasilju zatekal :nono: Ubistvu je večina ljudi takšnih. Smo samo ljudje ki bi se pobili med sabo če nebi blo zakonov. Po eni strani bi to blo kul ker nas je že 7 miljard. Se redimo kot podgane :topic:

Lahko začnem pri tebi? Mislim, šus v glavo pa to? Imaš posebno čast, da te je avtomat izmed sedmih miljard fuknu na prvo mesto....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si prfuknjen si pač prfuknjen in mislim,da ni kaj dodat!Bo pa lepa šola,če se bosta za leto vsedla,čeprav mislim da jima kako leto več in kako humanitarno delo po tem času ne bi škodilo.

Bodo pa menda tud na Vošnjakovi poskrbeli,da jima ne bo preveč prijetno not :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da ima Bog dolgo šibo ... vsak mora enkrat poravnat račune - če ne danes, pa jutri, drugo leto, čez deset let ali pa v naslednji reinkarnaciji ... :evilgrin:

..v naslednji reinkarnaciji bo na svet prišel kod pes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si prfuknjen si pač prfuknjen in mislim,da ni kaj dodat!Bo pa lepa šola,če se bosta za leto vsedla,čeprav mislim da jima kako leto več in kako humanitarno delo po tem času ne bi škodilo.

Bodo pa menda tud na Vošnjakovi poskrbeli,da jima ne bo preveč prijetno not :naughty: :evilgrin:

Dej ne nažigaj :D Sedet bosta šla zarad psa :lol1: Kaj si ti resn ? Folk dila drogo pa sedijo 1 leto. Torej za pretepanje psa mogoče kak psihiater in to bo to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej si isti. Ti bi se tudi k nasilju zatekal :nono: Ubistvu je večina ljudi takšnih. Smo samo ljudje ki bi se pobili med sabo če nebi blo zakonov. Po eni strani bi to blo kul ker nas je že 7 miljard. Se redimo kot podgane :topic:

nisem isti.....kle bi se k nasilju zateku da bi se nad tega človeka spravu......ne pa na bogo živau...druzga takim itak ne pomaga k da isto bčutjo na sebi , pa še to nepomaga, bi se pa sam bolš počutu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko začnem pri tebi? Mislim, šus v glavo pa to? Imaš posebno čast, da te je avtomat izmed sedmih miljard fuknu na prvo mesto....

Aja ti si en izmed takih k bi se redil ko šiptarji do onemoglosti :) Kaj čakaš ? povečaj nataliteto sloveniji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ti si en izmed takih k bi se redil ko šiptarji do onemoglosti :) Kaj čakaš ? povečaj nataliteto sloveniji :D

hja nisi si pravega zbral :whistle: :whistle:

v tvoje dobro odnehaj predno ne bo prepozno :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja nisi si pravega zbral :whistle: :whistle:

v tvoje dobro odnehaj predno ne bo prepozno :winkiss:

Kaj pa bo, če se kurac skriva za nikom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ti si en izmed takih k bi se redil ko šiptarji do onemoglosti :) Kaj čakaš ? povečaj nataliteto sloveniji :D

Pa kje sti zdej najdu ene šiptarje pa te zadeve ...a nis dojeu kuga sm hotu s to temo povedat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se vrača, vse se plača...

sem raje napisala v slo.jeziku, da ne bo spet kakšnih nesporazumov :whistle:

drugače pa rajši ne bi napisala mojega komentarja... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bo, če se kurac skriva za nikom...

Zarad mene se tut na OMW lahko dobimo :D Pa tut tam ne bo nč :lol1: Zakaj pa bi sploh blo ? A sm kej tazga naredu ? Al ste sam vi seljaci pa ne dojamete bistva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje sti zdej najdu ene šiptarje pa te zadeve ...a nis dojeu kuga sm hotu s to temo povedat :headbang:

jst si mislim da je ta tema čist brezveze. En bogi kužek jo je skupil ? Koga briga ? Mene ne !! Me ne gane več prav nič !! Kolko živalskih vrst izumira zaradi človeka pa nobenga nč ne briga !! Dej odpri raj to temo da se ljudje začnemo spraševat kam to pelje ne pa da v novicah en mulc ubije psa pol pa ceu pomp okoli tega psa. Koliko živali pobijeji naftne družbe ? Koliko živali pobijemo ko posegamo v naravo ? Dokler ne veš ne boli ne ? Tko da nehajte jokat zarad enga cucka in se mal zamislite. Rib je tut vedno manj pa boste jokali če bodo ribiči še par ton ven povlekli pa 3 tone mrtvih nazaj zmetali ? Pomoje da ne ker dokler ne bo pisalo v novicah se ne boste zganili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si mislim da je ta tema čist brezveze. En bogi kužek jo je skupil ? Koga briga ? Mene ne !! Me ne gane več prav nič !! Kolko živalskih vrst izumira zaradi človeka pa nobenga nč ne briga !! Dej odpri raj to temo da se ljudje začnemo spraševat kam to pelje ne pa da v novicah en mulc ubije psa pol pa ceu pomp okoli tega psa. Koliko živali pobijeji naftne družbe ? Koliko živali pobijemo ko posegamo v naravo ? Dokler ne veš ne boli ne ? Tko da nehajte jokat zarad enga cucka in se mal zamislite. Rib je tut vedno manj pa boste jokali če bodo ribiči še par ton ven povlekli pa 3 tone mrtvih nazaj zmetali ? Pomoje da ne ker dokler ne bo pisalo v novicah se ne boste zganili.

Tebi pa že res škodi, kaj pa kej dohtarji pravijo si že za med ljudi. :evilgrin:

p040.gif

No pa pustimo tvoje mentalno zdravje ob strani. Poanta ni v tem da je umrl en kuža, ampak se obsoja samo dejanje.

In kdor je sposoben to naredi na tako krut način je PSIHOPAT.In je potrebnen psihiatrične obravnave, če to ne bi obrodilo sadov pa eliminacija nevarnega osebka iz okolja. Tako je moje mnenje. Tako bi jaz postopala še v kakšnih drugih primerih .

A kaj, ko svetu vlada kapital, je to le utopija.

Vsem pa v razmislek, ne nabavljate si živali če ne morete skbeti za njih ali pa zato ker je danes modna muha imeti psa s pedigrejem.

Tudi tule na motosvet v temi domači ljubljenčki imam čedalje bolj občutek da se kar tekmuje , ko pa človek kaj konkretnega vpraša pa vse tiho je bilo. Kot da se bolne živali kar odstrani in nabavi nov boljši model. :closedeyes: :unsure:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem samo naslov teme prebrala in niti nisem upala odpret prve strani, ker se bojim, da me bo zgrozila slika pretepanega uboščeta... jaz enostavno ne morem dojeti, zakaj se ljudje spuščajo na tak nivo...

zakaj moraš pretepsti pa izmaličiti eno bogo žival? če imajo eni take potrebe, zakaj se ne mučijo sami in si delajo zmaličenja na lastni koži??????

take ljudi bi jaz vse po vrsti dala na goli otok in naj celo življenje prenašajo kamenje iz enega kupa na drugega...pri litru vode in pol kile kruha na dan

v bistvu sploh ne vem, če lahko take stvore klasificiram kot ljudi....če so sploh vredni da se gibajo po tej nemarni zemlji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!