Skoči na vsebino

pretepeni kuža


Priporočene objave

jst si mislim da je ta tema čist brezveze. En bogi kužek jo je skupil ? Koga briga ? Mene ne !! Me ne gane več prav nič !! Kolko živalskih vrst izumira zaradi človeka pa nobenga nč ne briga !! Dej odpri raj to temo da se ljudje začnemo spraševat kam to pelje ne pa da v novicah en mulc ubije psa pol pa ceu pomp okoli tega psa. Koliko živali pobijeji naftne družbe ? Koliko živali pobijemo ko posegamo v naravo ? Dokler ne veš ne boli ne ? Tko da nehajte jokat zarad enga cucka in se mal zamislite. Rib je tut vedno manj pa boste jokali če bodo ribiči še par ton ven povlekli pa 3 tone mrtvih nazaj zmetali ? Pomoje da ne ker dokler ne bo pisalo v novicah se ne boste zganili.

ti!!! veš kaj ti bom jaz rekla!!! in pazi-smrklja ti bo to rekla: :evilgrin: THINK GLOBALY - ACT LOCALY!!! :evilgrin:

Vsako politiziranje kako izumirajo pa ne vem kaj vse (se strinjam z bistvom, da ne bo pomote).... je popolnoma brezveze, dokler se tut sam ne boš začel vozit s kolesom in pustil avto in tut motor lepo doma ter si v zimi bajto grel na 35 stopinj... ni tako preprosto začet pred svojim pragom pometat, a ne?

dajte no, začnite pri sebi... a ste v svojem življenju posadil kako drevo?? :winkiss:

zdaj pa se lahko kdor koli zapiči in mi ni mar... ker tokrat vem, da imam prav. in čeprav se ne vozim vedno s kolesom :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti!!! veš kaj ti bom jaz rekla!!! in pazi-smrklja ti bo to rekla: :evilgrin: THINK GLOBALY - ACT LOCALY!!! :evilgrin:

Vsako politiziranje kako izumirajo pa ne vem kaj vse (se strinjam z bistvom, da ne bo pomote).... je popolnoma brezveze, dokler se tut sam ne boš začel vozit s kolesom in pustil avto in tut motor lepo doma ter si v zimi bajto grel na 35 stopinj... ni tako preprosto začet pred svojim pragom pometat, a ne?

dajte no, začnite pri sebi... a ste v svojem življenju posadil kako drevo?? :winkiss:

zdaj pa se lahko kdor koli zapiči in mi ni mar... ker tokrat vem, da imam prav. in čeprav se ne vozim vedno s kolesom :trance_33_sleep:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti!!! veš kaj ti bom jaz rekla!!! in pazi-smrklja ti bo to rekla: :evilgrin: THINK GLOBALY - ACT LOCALY!!! :evilgrin:

Vsako politiziranje kako izumirajo pa ne vem kaj vse (se strinjam z bistvom, da ne bo pomote).... je popolnoma brezveze, dokler se tut sam ne boš začel vozit s kolesom in pustil avto in tut motor lepo doma ter si v zimi bajto grel na 35 stopinj... ni tako preprosto začet pred svojim pragom pometat, a ne?

dajte no, začnite pri sebi... a ste v svojem življenju posadil kako drevo?? :winkiss:

zdaj pa se lahko kdor koli zapiči in mi ni mar... ker tokrat vem, da imam prav. in čeprav se ne vozim vedno s kolesom :trance_33_sleep:

Tole okoli okolja je čist mimo :D Zdej pa kr naenkrat avti pa motorji onesnažujejo zrak :D lol. Ka pa mesno pridelovalna industrija ? Pa krave k veselo svoje pline vn spuščajo ? Kot sm že reku nas je preveč na svetu in prvo bomo mogli začet pri ljudeh. Zmanjšat število ljudi ! S tem naredimo skor vse :winkiss: Ampak če ste pičke ste pač pičke. Ti si nekako dojela bistvo sam ne čist. Uglavnem preveč nas je :P Pa če sm offtopic al pa ne ,ker tema je itak butasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak so le tak hitro pogruntal kdo vse je bil poleg tega psa ?

So nardili obdukcijo pa pobrali dnk. Verjetno ga je tudi spolno nadlegoval prej :whistle: Kruto ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne ker mislim,da vem kam leti in maš to zadnje kr prav!Najlažje po pokojnih pljuvat!Sam pač mislim,da si je to izmislila!

Z vsemi drugimi tvojimi izjavami pa se ne strinjam!Ker mislim,da si vsako živo bitje zasluži humano smrt,ne pa mučenje!

Verjemi,da je veliko živali pametnejših,bolj prijaznih in manj zahrbtnih kot so nekateri ljudje!

Kot ti je bilo že napisano raje pojdi posadit kakšno drevo in razmisli kako je narava in življenje lepo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne ker mislim,da vem kam leti in maš to zadnje kr prav!Najlažje po mrtvih pljuvat!Sam pač mislim,da si je to izmislila!

Z vsemi drugimi tvojimi izjavami pa se ne strinjam!Ker mislim,da si vsako živo bitje zasluži humano smrt,ne pa mučenje!

Verjemi,da je veliko živali pametnejših,bolj prijaznih in manj zahrbtnih kot so nekateri ljudje!

Kot ti je bilo že napisano raje pojdi posadit kakšno drevo in razmisli kako je narava in življenje lepo!

jaz se zavedam kako je narava lepa in vse to. nekateri niso dojeli bistva kar je čist razumljivo. Hotu sm povedat da se preveč obremenjujete s tem :D Pač če na tv-ju tega nebi blo tut vi nebi jokali kako je kužek bogi ne ? Zakaj se meni ne smili ? Ker vem da ni biu edina žvau k je okusila človekov teror in da nekatere živali zaradi tega izumirajo. In kaj zdaj a bomo jokali na motosvetu kako je to hudo ? Pa pljuvali po postih k ih niti ne razumemo kaj šele da bi dojeli vsaj malo bistva v njih a ne dr.looney ? pač treba je zmanjšat populacijo človeka to je dejstvo. Sej to svetovne vlade že delajo sam da se nekateri tega ne zavedajo. Afganistan z opijem dost pripomore k temu da človek sam sebe uničuje in nimam čist nič proti :) Se pravi gnusi se mi človek, če vam je tko težkjo razbrat iz postov. Pa tko ste inteligenti pa rožce pa drevesa zasajate pa s kolesi se vozite. Vseeno se pol hvalite kolk km nardite na leto. Dr.looney, izpušni plini sploh niso problem. Če pa so mi pa dokaži da je temu tako. :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se zavedam kako je narava lepa in vse to. nekateri niso dojeli bistva kar je čist razumljivo. Hotu sm povedat da se preveč obremenjujete s tem :D Pač če na tv-ju tega nebi blo tut vi nebi jokali kako je kužek bogi ne ? Zakaj se meni ne smili ? Ker vem da ni biu edina žvau k je okusila človekov teror in da nekatere živali zaradi tega izumirajo. In kaj zdaj a bomo jokali na motosvetu kako je to hudo ? Pa pljuvali po postih k ih niti ne razumemo kaj šele da bi dojeli vsaj malo bistva v njih a ne dr.looney ? pač treba je zmanjšat populacijo človeka to je dejstvo. Sej to svetovne vlade že delajo sam da se nekateri tega ne zavedajo. Afganistan z opijem dost pripomore k temu da človek sam sebe uničuje in nimam čist nič proti :) Se pravi gnusi se mi človek, če vam je tko težkjo razbrat iz postov. Pa tko ste inteligenti pa rožce pa drevesa zasajate pa s kolesi se vozite. Vseeno se pol hvalite kolk km nardite na leto. Dr.looney, izpušni plini sploh niso problem. Če pa so mi pa dokaži da je temu tako. :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Prvič naj ti bo jasno, da se iz tvojih duhamornih postov ne da razbrati bistva, ker klamfaš kar nekaj v tri krasne.

Da se človek vpraša kako je kaj tvoje mentalno zdravje. Malo manj opojnih substanc pa bodo misli bolj bistre. :naughty:

Drugič sem lepo napisala, kaj in kako zato mi ne tule z nekimi izpušnimi plini.

To bi bilo zaenkrat vse, če te pa še kaj teži pa kar na dan z besedo. :P :P

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz samo upam, da ni (pre)več takih extremov...ko s te inteligence se kaj hitro izrodijo kaki hitlerji in podobno :unsure:

prav za v bushev kotel... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz samo upam, da ni (pre)več takih extremov...ko s te inteligence se kaj hitro izrodijo kaki hitlerji in podobno :unsure:

prav za v bushev kotel... :evilgrin:

Dej plašnice z batice pa bo boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje se je znašati nad šibkejšimi, človeček pa je že od nekdaj tako samovšečno superiorno bitje, da si lasti še kaj drugega, kot le pravico do mrcvarjenja živali ... :BUA: .

In vse, kar je bilo napisano do sedaj je tako zalo tipično za reagiranje različnih ljudi z zelo različnimi pogledi na zadevo, da je ravno zaradi tega zanimivo.

A nekaj ne štima. Prehitro postane predvidljivo in nasilno.

Nasilje pa rodi nasilje. Četudi je le verbalno.

Ko pa začnejo še mokri za ušesi pametovati in bljuvati življenjske modrosti, podkrepljene z bogatimi izkušnjami dveh ali treh let, fantazirati in bluziti o tem, da je treba zazreti se vase ter saditi drevesa, da bo življenje kaj vredno, opletati s primerjavami, ki so neumestne ... takrat pa zaključim s prebiranjem teme.

Ob tolikšnem možganskem potencialu človek še v depresijo zapade ... :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje se je znašati nad šibkejšimi, človeček pa je že od nekdaj tako samovšečno superiorno bitje, da si lasti še kaj drugega, kot le pravico do mrcvarjenja živali ... :BUA: .

In vse, kar je bilo napisano do sedaj je tako zalo tipično za reagiranje različnih ljudi z zelo različnimi pogledi na zadevo, da je ravno zaradi tega zanimivo.

A nekaj ne štima. Prehitro postane predvidljivo in nasilno.

Nasilje pa rodi nasilje. Četudi je le verbalno.

Ko pa začnejo še mokri za ušesi pametovati in bljuvati življenjske modrosti, podkrepljene z bogatimi izkušnjami dveh ali treh let, fantazirati in bluziti o tem, da je treba zazreti se vase ter saditi drevesa, da bo življenje kaj vredno, opletati s primerjavami, ki so neumestne ... takrat pa zaključim s prebiranjem teme.

Ob tolikšnem možganskem potencialu človek še v depresijo zapade ... :slap: .

Muti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje se je znašati nad šibkejšimi, človeček pa je že od nekdaj tako samovšečno superiorno bitje, da si lasti še kaj drugega, kot le pravico do mrcvarjenja živali ... :BUA: .

In vse, kar je bilo napisano do sedaj je tako zalo tipično za reagiranje različnih ljudi z zelo različnimi pogledi na zadevo, da je ravno zaradi tega zanimivo.

A nekaj ne štima. Prehitro postane predvidljivo in nasilno.

Nasilje pa rodi nasilje. Četudi je le verbalno.

Ko pa začnejo še mokri za ušesi pametovati in bljuvati življenjske modrosti, podkrepljene z bogatimi izkušnjami dveh ali treh let, fantazirati in bluziti o tem, da je treba zazreti se vase ter saditi drevesa, da bo življenje kaj vredno, opletati s primerjavami, ki so neumestne ... takrat pa zaključim s prebiranjem teme.

Ob tolikšnem možganskem potencialu človek še v depresijo zapade ... :slap: .

Bravo :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res .... najbolj, da mladički iščemo modrost v knjigah, pa slikanju... potem bo bolš, sigurno :winkiss:

grem kar v knjižnico, da bom do svojega petdesetega kaj vedla.... :grim

če se pa kak pretep spet zgodi, pa hitro povejte! da bomo lahko verbalno nasilni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ,to je človeška narava,v vseh nas je ostalo delček killerja, to je cena ki smo jo morali plačati za naš razvoj.Pomislili bi da je v današnjem času kaj boljš, ne ga srat!že za ljudi nas boli k.....c.Ko vsak dan jeste meso , kaj pa te krave,kure pujsi...mislite da so pocrkale od starosti pa jih boste pač pojedli .Poglejte kaj se dogaja vklavnicah!hja tu so starši nekaj zajebali ,froci delajo to kar so videli in se naučili doma,Včasih smo ubijali da smo lahko jedli,danes pa je to šport ,užitek al pa celo biznis.NAŠO DRUŽBO LAHKO SODIMO PO TEM KAKO DELA S SVOJIMI ŽIVALMI !!!!!Potem pa le razrpravljajte o tem,ali pa naredite kaj za to,eh ko jebe živali,lažje je proč gledati.Pa lepo se imejte in se ne sekirajte, živali tak ne čutijo ničesa!Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje se je znašati nad šibkejšimi, človeček pa je že od nekdaj tako samovšečno superiorno bitje, da si lasti še kaj drugega, kot le pravico do mrcvarjenja živali ... :BUA: .

In vse, kar je bilo napisano do sedaj je tako zalo tipično za reagiranje različnih ljudi z zelo različnimi pogledi na zadevo, da je ravno zaradi tega zanimivo.

A nekaj ne štima. Prehitro postane predvidljivo in nasilno.

Nasilje pa rodi nasilje. Četudi je le verbalno.

Ko pa začnejo še mokri za ušesi pametovati in bljuvati življenjske modrosti, podkrepljene z bogatimi izkušnjami dveh ali treh let, fantazirati in bluziti o tem, da je treba zazreti se vase ter saditi drevesa, da bo življenje kaj vredno, opletati s primerjavami, ki so neumestne ... takrat pa zaključim s prebiranjem teme.

Ob tolikšnem možganskem potencialu človek še v depresijo zapade ... :slap: .

Samo delno se strinjam s tabo in to prvi del tvojega sestavka.

Kje pa piše da moraš biti star kot Peca da imaš vse življenske modrosti, mladi ljudje imajo nekaj kar z leti izgubiš in to je volja in želja po spreminjanju sveta.Starejši pa življenske izkušnje, če to dvoje združimo dobimo lahko precej dobrih stvari.

A kaj ko ti kasneje v življenju postane prioriteta lastno udobje in te po domače povedano boli k*** za vse ostalo.In kar hitro pozabimo da smo bili sami tudi mladi( no jaz še nisem stara kot Peca :), ampak vseeno).

Glede nasilja v družbi je pa takole mladež je treba zaposlit pa če tudi samo s sajenjem dreves. Da potrošijo energijo za nekaj koristnega in ne bodo imeli časa za neumnosti takega tipa kot je nasilje.

Ljubezen do živali se začne vzgajati že prav kmalu. A kaj ko danes "moderne" mamice hočejo svoje otroke sterilno čiste, nobenih živali pri hiši ipd..., ko pa jo kupijo jo pa kupijo zato ker ja mali sitnaril in da bo mir pri hiši bomo pa kupili nekaj.

In namesto, da bi jih naučili skrbeti za malo živalico sami opravljajo delo namesto njih in ko jim skrb za žival presede, potem pa ubogo žival, tresk bum na cesto.

Takole nekaj malega za mlet...... :winkiss:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj da ker naslov da ju3 ko grem k frizeru v ms da mu razbijem vse kar se da.

cenim živali bolj kot takšne gnile ljudi. :angry: :angry:

:yes:

Se strinjam.

Marsikdaj je to zelo res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo delno se strinjam s tabo in to prvi del tvojega sestavka.

Kje pa piše da moraš biti star kot Peca da imaš vse življenske modrosti, mladi ljudje imajo nekaj kar z leti izgubiš in to je volja in želja po spreminjanju sveta.Starejši pa življenske izkušnje, če to dvoje združimo dobimo lahko precej dobrih stvari.

A kaj ko ti kasneje v življenju postane prioriteta lastno udobje in te po domače povedano boli k*** za vse ostalo.In kar hitro pozabimo da smo bili sami tudi mladi( no jaz še nisem stara kot Peca :) , ampak vseeno).

Glede nasilja v družbi je pa takole mladež je treba zaposlit pa če tudi samo s sajenjem dreves. Da potrošijo energijo za nekaj koristnega in ne bodo imeli časa za neumnosti takega tipa kot je nasilje.

Ljubezen do živali se začne vzgajati že prav kmalu. A kaj ko danes "moderne" mamice hočejo svoje otroke sterilno čiste, nobenih živali pri hiši ipd..., ko pa jo kupijo jo pa kupijo zato ker ja mali sitnaril in da bo mir pri hiši bomo pa kupili nekaj.

In namesto, da bi jih naučili skrbeti za malo živalico sami opravljajo delo namesto njih in ko jim skrb za žival presede, potem pa ubogo žival, trDesk bum na cesto.

Takole nekaj malega za mlet...... :winkiss:

trance_19_hmm.gif

dr.looney :alien1:

Dober odgovor,želel sem kakršnekoli reakcije,če razumeš agresijo in njen izvor potem najdeš rešitev,mogoče si jo doživela(upam da ne) jo zavračaš ,vendar imam občutek da je ne razumeš, velik del agresije je priučen !

se čitamo. smajliji se delajo norca iz mene nikol jih ne prilepim tam ko hočem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko začnem pri tebi? Mislim, šus v glavo pa to? Imaš posebno čast, da te je avtomat izmed sedmih miljard fuknu na prvo mesto....

:lol1: Pa jaz te teme še nisem videl. :kva1:

GRUNF - car!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!