Skoči na vsebino

pretepeni kuža


VS800

Priporočene objave

Bo že dobil odškodnino ... sploh sedaj.

Kolk sem zadnjič nekje prebral.Mu je sodnica rekla,da mu tak nič ni kaj bi pa rad,če ima že dva otroka po tem :headbang::BUA: Ji je povedal,da je tretji na poti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk se vam psički smilijo. Kaj pa gospod Meglič, katerega so skoraj raztrgali in se mu velecenjeni Baričević niti opravičil ni kaj šele, da bi mu imel namen plačati odškodnino ?

Ne branim Baričeviča, malce racionalnosti v debati bi bilo pa koristno.

Namreč - se ti zdi, da ljudje odškodnine kdaj prostovoljno plačajo? Odškodnino običajno določijo sodišča, ali pa se jo izpogaja prej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mailih že kroži fotka trupla.

Zgleda, da so psi temeljito opravili. closedeyes.gif

Tut jest bi rad vidu , če so temeljito opravil svoje delotrance_33_sleep.gif ....lahko pošlješ mail?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradna verzija je da jo je kap( z štrikom okrog vrata :trance_33_sleep: ).......

Tako kot Carradine-a? V omari?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne branim Baričeviča, malce racionalnosti v debati bi bilo pa koristno.

Namreč - se ti zdi, da ljudje odškodnine kdaj prostovoljno plačajo? Odškodnino običajno določijo sodišča, ali pa se jo izpogaja prej ...

Ampak: če si "ugleden in spoštovan" in kaj jaz vem, kaj vse se je govorilo, da je, se za napad svojega psa vsaj OPRAVIČIŠ.

Če nisi tega sposoben, potem si zame navadno arogantno govno - in kaj vse prihaja na dan me poblazneli psi sploh ne čudijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak: če si "ugleden in spoštovan" in kaj jaz vem, kaj vse se je govorilo, da je, se za napad svojega psa vsaj OPRAVIČIŠ.

Če nisi tega sposoben, potem si zame navadno arogantno govno - in kaj vse prihaja na dan me poblazneli psi sploh ne čudijo...

Seveda imamo svoja mnenja o tem, tudi jaz nimam rad ljudi, ki se ne opravičijo, ko nardijo pizdarijo. A po drugi strani - a bi se moral? Vsak po svoje hendla sranje, ko ga povzroči ... in zato imamo sodišča - ta dosodijo pač odškodnino itd ... Saj veš - v določenih primerih je opravičilo lahko smatrano kot poskus "ureditve zadeve brez odškodnine" ... Odškodnino pa tudi verjetno malokdo, kot sem rekel, plača samoiniciativno. Tudi ti ne plačaš prometnih prekrškov samoiniciativno, brez da bi ti jih policaji najprej napisali, right?

(PS: tudi sam ne odobravam Baričevičevega postopanja, ampak vsak ima pravico, da hendla po svoje, če pa ga mi vlačimo po zobeh, je pa to naš problem in ne njegov ... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk debate se vije že skoraj 2 tedna o tem možu!!!!!!

A se je kdo vprašau kako je z možem ki so ga psi napali na ulici,pa še sedaj ni nič rešeno-HALLLLOOOO.

Kar je iskau to je dobiu,za vsako rit je palca,pa tud za njega se je najdla-tko pač je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj veliko piše v forumu. ''še bo zanimivo'' pod čvek. Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imamo svoja mnenja o tem, tudi jaz nimam rad ljudi, ki se ne opravičijo, ko nardijo pizdarijo. A po drugi strani - a bi se moral? Vsak po svoje hendla sranje, ko ga povzroči ... in zato imamo sodišča - ta dosodijo pač odškodnino itd ... Saj veš - v določenih primerih je opravičilo lahko smatrano kot poskus "ureditve zadeve brez odškodnine" ... Odškodnino pa tudi verjetno malokdo, kot sem rekel, plača samoiniciativno. Tudi ti ne plačaš prometnih prekrškov samoiniciativno, brez da bi ti jih policaji najprej napisali, right?

(PS: tudi sam ne odobravam Baričevičevega postopanja, ampak vsak ima pravico, da hendla po svoje, če pa ga mi vlačimo po zobeh, je pa to naš problem in ne njegov ... ).

Če bi se moral opravičiti? Normalen človek, ki mu je mar za druge ljudi bi se. Spodoblo bi se. Mora pa se baje samo umret. :closedeyes:

V čem bi pa bil problem, če bi bilo opravičilo smatrano kot poskus "ureditve brez odškodnine" ? Ali želi napadeni odškodnino je njegova stvar, na katero pa bi zagotovo vplival pristop lastnika psov. Če ne bi našla dogovora pa je še vedno čas, da se zadeve urejajo na sodišču.

Seveda pa je njegova pravica, da se mu jebe za vse ostale zemljane. :closedeyes: Čeprav to ne gre preveč skupaj z njegovim delom, ki ga je opravljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa je njegova pravica, da se mu jebe za vse ostale zemljane. :closedeyes: Čeprav to ne gre preveč skupaj z njegovim delom, ki ga je opravljal.

Kaj naj rečemo - "So whot!" ;)

Mislim - pejte na grob pa mu rečite "moral bi se opravičiti, vidiš, kaj te je doletelo, ker se nisi ..."

med novinarji pa že krožijo zgodbice, da naj bi nekdo pse "prevzgojil tako, da so ga napadli" ... mašta bez granica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anči, če bi vsaj malo prebrala, bi videla, da je tudi o tem tekla debata.

Sam par postov je treba prebrat.

To menda ni tak problem, ali kako? :trance_33_sleep:

A ne smem svoje povedat?????

Sem brala vse,tko da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kolk debate se vije že skoraj 2 tedna o tem možu!!!!!!

A se je kdo vprašau kako je z možem ki so ga psi napali na ulici,pa še sedaj ni nič rešeno-HALLLLOOOO.

Kar je iskau to je dobiu,za vsako rit je palca,pa tud za njega se je najdla-tko pač je :?

Anči, če bi vsaj malo prebrala, bi videla, da je tudi o tem tekla debata.

Sam par postov je treba prebrat.

Mimogrede - ko obe o tem glih govorita, a sta vidve tudi prebrali kje to, kar sem jaz na enem od forumov zasledil (pa ne vem, če je res) - da naj bi ta oškodovanec takrat skakal nekaj s fotoaparatom okoli avta, medtem, ko je Roterjeva pse v avto basala, in jih fotkal češ "kako so lepi" kljub temu, da mu je rekla "idi bek" (oziroma "pojdi stran, ne nas gnjavit" po domače)?

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - ko obe o tem glih govorita, a sta vidve tudi prebrali kje to, kar sem jaz na enem od forumov zasledil (pa ne vem, če je res) - da naj bi ta oškodovanec takrat skakal nekaj s fotoaparatom okoli avta, medtem, ko je Roterjeva pse v avto basala, in jih fotkal češ "kako so lepi" kljub temu, da mu je rekla "idi bek" (oziroma "pojdi stran, ne nas gnjavit" po domače)?

Ja in, če je to res, a je prepovedano ? A zdaj te pa lahko psi in njihov "gospodar"za kazen ker si jih fotkal in ogovarjal zgrizejo do smrti ? Zgleda da si to samo ti prebral wink.gif

P.S. zdaj pa začni spet mal jokcat o črednem nagonu tako kot je v tvoji navadi winkiss.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, da mu je rekla "idi bek" (oziroma "pojdi stran, ne nas gnjavit" po domače)?

Glede na to, da je bila (baje) ZR pristna severozahodna Slovenka, je kvečjemu rekla "auš šu stran, ejga". (če je uporabila vljudno verzijo :naughty: ).

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nad kom sedaj bolj jadikujete nad lastnikom katerega so morali psi jebat, al nad psi ki so morali biti dobri jebači ! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in, če je to res, a je prepovedano ? A zdaj te pa lahko psi in njihov "gospodar"za kazen ker si jih fotkal in ogovarjal zgrizejo do smrti ? Zgleda da si to samo ti prebral

Ne, ampak tisti, ki vam je toliko do "celovitega poročanja", se dajte informirat tudi o tem dejstvu ... aja, saj res - to vas ne zanima, saj vam trenutno dela čredni krvoločni nagon ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je bila (baje) ZR pristna severozahodna Slovenka, je kvečjemu rekla "auš šu stran, ejga". (če je uporabila vljudno verzijo :naughty: ).

ma saj to sem karikiral, pač bojda dejstvo, da naj bi un sam rinil v cucke ... jebiga, ni mogu vedet, da so zajeba ... nadrkani .. ups, ne najdem pravega izraza ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!