Skoči na vsebino

pretepeni kuža


Priporočene objave

- da naj bi ta oškodovanec takrat skakal nekaj s fotoaparatom okoli avta, medtem, ko je Roterjeva pse v avto basala, in jih fotkal češ "kako so lepi" kljub temu, da mu je rekla "idi bek" (oziroma "pojdi stran, ne nas gnjavit" po domače)?

Mašinca pa si ti tak čisto normalen?Čist tak resno se mi dozdeva,da imaš tudi ti neka čudnja nagnjenja oziroma,da neki prekrivaš.Al pa si res le tako nenormalen...

V eni temi obsojaš očeta,ki je primazal klofuto pedofilu-zagovarjaš pedofilizem :? ,v drugi si za pedrajse,zdaj zagovarjaš kot kaže spolnega manijaka,hrati pa obsojaš človeka,ki je fotografiral pse,da tega ne bi smel početi in,da so ga lahko pogrizli... :SS

Se pravi po tvoji pameti..oče ne sme primazati klofute "človeku"ki mu otipava hčer.Psi pa lahko pogrizejo človeka,ker jih fotografira.

Kolk slišim si velik človek...škoda,da le volumensko....

Lep večer še naprej :D

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinca pa si ti tak čisto normalen?Čist tak resno se mi dozdeva,da imaš tudi ti neka čudnja nagnjenja oziroma,da neki prekrivaš.Al pa si res le tako nenormalen... V eni temi obsojaš očeta,ki je primazal klofuto pedofilu-zagovarjaš pedofilizem :? ,v drugi si za pedrajse,zdaj zagovarjaš kot kaže spolnega manijaka,hrati pa obsojaš človeka,ki je fotografiral pse,da tega ne bi smel početi in,da so ga lahko pogrizli... :SSSe pravi po tvoji pameti..oče ne sme primazati klofute "človeku"ki mu otipava hčer.Psi pa lahko pogrizejo človeka,ker jih fotografira.

Za domačo preberi za seboj in preštej vsa napačna sklepanja, ki si jih uporabil za to, da me malo popljuvaš.

Če ti ne gre, lahko v tej temi prosiš za pomoč, pa ti bo morda kdo pomagal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!