Skoči na vsebino

Dokumentarci


Majesty

Priporočene objave

jaz sem zasledil še 3 različne serije od istega tipa, ki so se vrtele po Discoveryju in Travel Channel:

1. Riding Highway 1 (tura po kaliforniji po obali)

2. tura po Rute 66 (ne vem točno naslova serije)

3. tura po vzhodni evropi - Poljska, Češka, Slovaška, mogoče še kaj - fural pa je MZ.ja (ne vem naslova)

probaj pogledat še na amazon (npr search: motorcycle documentary) ali pa spremljaj spored od Travel in Discoveryja, ker se oddaje ponavljajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem bil na predavanju Šeruge. V nasprotju s filmi in potopisi se je bolj ukvarjal z razlogi za svoj stil potovanja. Vmes pa je faktografsko predstavljal nekatere svoje fotke in pojasnjeval potovanja.

Zanimivo, predvsem zaradi njegovega "filozofskega" vložka. Bistveno drugače od klasičnih potopisnih predavanj.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem bil na predavanju Šeruge.

Sigurno zanimivo sto na uro!

Mogoče bi bilo uporabno odpreti tudi temo "Napovednik potopisnih predavanj" če ni že, kjer bi lahko najavili napovedana moto-potopisna pedavanja... Jaz osebno bi se z veseljem udeležil kakega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno zanimivo sto na uro!

Mogoče bi bilo uporabno odpreti tudi temo "Napovednik potopisnih predavanj" če ni že, kjer bi lahko najavili napovedana moto-potopisna pedavanja... Jaz osebno bi se z veseljem udeležil kakega...

Žal je bilo tole v zasebnem krogu. Ne vem, če Zvone sploh še kaj predava, posebej glede na njegov prikaz zadnjič...

To ni kritika, ampak pohvala pristopu

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Riding Solo to the Top of the World mi deluje kar zanimiv dokumentarec, glede na trailer, pa kritike,ocene na spletu so zelo pozitivne. Če ga morda kdo ima, bi se priporocal za izposojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!