Skoči na vsebino

Tomos automatic a3ml


flexer

Priporočene objave

LP,iMam tomos automatic a3ml,ampak mi noče zmenjati v drugo.Mislim da je problem v tem da dobiva preveč benzina in premalo kisika,kako naredim da bo s5 normalno deloval?Če gdo ve odgovor,PROSIM PIŠI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,iMam tomos automatic a3ml,ampak mi noče zmenjati v drugo.Mislim da je problem v tem da dobiva preveč benzina in premalo kisika,kako naredim da bo s5 normalno deloval?Če gdo ve odgovor,PROSIM PIŠI!

Sklopka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zamenja v drugo,ampak zelo zelo teško,in tudi ko zmenja nima moči čsito nič.kaj je to?

sklopka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite da ne?

ker ima nekaj doma brušen cilinder in fergazer,tam kjer se zašraufata skupaj..

Pa sem mislil da ger preveč benzina noter pa premal zraka.

Delal je vse normalno,potem mso menjali bat,in zdaj kar na lepem noče več tako delat..Sem zamenjal olje v menjalniku,ampak nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v prvi ne vleče? Ali samo v drugi... Če samo v drugi ne potem je verjetno sklopka, če pa tudi v prvi ne je lahko mešanica. Odvij svečko in poglej kakšne barve je elektroda. Če je svetlo rjave je vredu, črna=preveč bencina, bela=preveč zraka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj pa na stojalu ti dobi ful obrate? ker sem mel primer ko sem bil brez olja in mašina ni šla 30... z oljem pa normalno... lahko ej tudi vplinjač, svečka, nepravilno nastavljen vžig... dosti stvari je lahko narobe najprej poglej če maš v mašini olje če ne ga nalij in potem bom vedel kako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
kaj pa na stojalu ti dobi ful obrate? ker sem mel primer ko sem bil brez olja in mašina ni šla 30... z oljem pa normalno... lahko ej tudi vplinjač, svečka, nepravilno nastavljen vžig... dosti stvari je lahko narobe najprej poglej če maš v mašini olje če ne ga nalij in potem bom vedel kako naprej

Pozdrav!

Imam čisto enak problem ( v drugo mi prestavi z veliko težavo in nima moči), in lahko povem, da na stojalu dobi obrate, kar potem pomeni da je mešanica prava. Tudi svečka je svetlo rjave barve, se pravi da je z vplinjačem vse v redu. Vžig sem prav tako nastavil, da se platine odprejo 0.4mm , tako da vžge precej v redu. Torej MORA biti problem v sklopki! A sedaj ne vem kaj naj storim da bom to odpravil. Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Imam čisto enak problem ( v drugo mi prestavi z veliko težavo in nima moči), in lahko povem, da na stojalu dobi obrate, kar potem pomeni da je mešanica prava. Tudi svečka je svetlo rjave barve, se pravi da je z vplinjačem vse v redu. Vžig sem prav tako nastavil, da se platine odprejo 0.4mm , tako da vžge precej v redu. Torej MORA biti problem v sklopki! A sedaj ne vem kaj naj storim da bom to odpravil. Kakšna ideja?

Ni rečeno, da je sklopka (na sklopke pri avtomatikih se ne spoznam), ampak taki problemi so lahko tudi posledica zamašenega izpuha ali "oslabele" kompresije ("prebito" tesnilo, izrabljeni obročki...), na stojalu ne rabi neke moči, da zavrti kolo, na cesti pa je potem to malo drugače.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!