Skoči na vsebino

PS3 ali XBOX 360 ?


Priporočene objave

na hitro, z Xbox lahko igraš igre, po internetu brskaš, gledaš filme itd. nevem za ps3 ampak vsaj z ps2 nisi mogel vsega tega. odvisno za kaj rabiš, sta pa oba draga in rabita ORIGINAL igre ki so drage. ni problem dat € za dobro igro ampak ponavadi kupiš igro ki ful obeta potem pa se izkaže da je za en ku..c.

mi z kolegi prakticiramo PS2 z čipom in neoriginalne igre, ko pa ugotovimo da je katera dobra in jo bomo igrali pa kupimo original ker piratske včasih štekajo.

sicer pa so tu gor sigurno kake mlade znalice ki ti bodo povedale kaj več kot jaz dinozavrer kar se tega tiče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XBOX 360 lahko modificiraš in igraš kopije iger (iz interneta), PS3 pa moraš kupovati igre. Vendar je pri XBOXu velik problem kajti veliko se pregrevajo in če je le-ta modificiran se garancija naj ne bi priznala.

Če ti ni problem dati vsake toliko časa nekaj € za igre se raje odloči za PS3, kjer tudi lahko brskaš po internetu. Navsezadnje je pa PlayStation že skoraj legenda ;)

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno PS3 boljša grafika,res neverjetna slika,pa lahko si na internetu,hard disk ima!Preko njega lahko gledaš filme v HD kvaliteti...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbira konzole je odvisna od tega kar se bo gor igralo.

Za družabne večere je še zmer najbolj primeren Play station 2, ker ima največ takih špilov, konzola je poceni in pohekana iz vseh smeri :), prav tako predvaja filme, divx itd... Ne podpira pa HD filmov, počasi gre v penzijo.

Med xbo360 pa PS3 je pa tko. PS3 je strojno bolša zadeva (mogoče za prihodnost), podpira bluray, pa tudi naslovi, ki so na ps2 bodo sigurno v bodoče portani na ps3. Največji problem je ker jo še niso pokrekali in je potrebno imeti vse originale.

Po mojem skromnem mnenju je trenutno xbox360 bolši nakup, ker je pokrekan, ponuja več iger.

Obstaja pa še Wii, ki je za družabne večere idealka, ker ne igraš na standardni plošček ampak je treba okol skakat :), ni pa veliko dobrih špilov, grafika je ponavadi precej otročja, ampak spet za občasna druženja sigurno super izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa še Wii, ki je za družabne večere idealka, ker ne igraš na standardni plošček ampak je treba okol skakat :), ni pa veliko dobrih špilov, grafika je ponavadi precej otročja, ampak spet za občasna druženja sigurno super izbira.

Res je, da ima wii malo otročjo grafiko, a igre ne igraš zaradi grafike, ampak zaradi igre......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi za wii odlocu - grafika je pac taka kot je (ceprav nfs pro street je cist kul!), samo je pa igralnost zakon. Pa se hacknili so ga mesec nazaj, tko da lahk backupe spilas brez mod chipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz nekaj vprašal.....a je v primeru posedovanja konzol xbox 360/PS 3 'obvezno' imet TV tipa HD ready, full HD, al se da za silo preživet tudi z navadnim televizorjem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xbox se ne pregreva tudi če je čipan :trance_33_sleep:

tako da forumska natolcavanja so lari fari. so bili primer pri zaćetnih zdaj pa tega skorak ni več

aja ps3 je zakon tesko čipat(da se ampak je malce $$)

aja moja izbira je ps3 pa xbox360 obe mislim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V neki nemški reviji (gamer ali nekaj podobnega), videl primerjalni test med PS in Xbox.

Bi mogoče lahko bilo zanimivo za avtorja teme.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pro et contra (s strani PS3 lastnika)

PS3

PRO:

-Tih

-"Uradna" podpora v Sloveniji

-Blu Ray

-Kompatibilen s PS2 špili (catch)

-Ene par ekskluziv

-Majhen procent pokvarljivosti

CONTRA:

-Drag(-žji)

-Multiplatformni (na večih konzolah prisotni) špili so večkrat šlampasto prenešeni

-Samo 60GB model podpira kompatibilnost s PS2 špili

-Six-Axis plošček je lahek (so popravili z izdajo DS-3 ploščka)

-Sony nima rad Evropejcev

-Za en kurac online podpora

XboX-360

PRO:

-Poceni

-Velik(-čji) nabor špilov

-Ene par ekskluziv

-Da se ga shekat

-Fenomenalna online podpora

-Fenomenalen plošček

CONTRA:

-Glasen

-RROD (red ring of death)

-Velika večina uporabnikov se obnaša kot infantilni idioti (online to)

-"Neuradna" podpora v Sloveniji (preko Mullerja)

Če bi lahko še enkrat zbiral, bi zagotovo izbral XboX 360. Sony preprosto izgublja ekskluzivne naslove, ki so bili razlog za nabavo, cena je fenomenalna pri Microsoftovem izbrancu, novejše revizije Xboxov nimajo (tolikšnih) težav kot starejše, ker imam internet zgolj za uporabo računalnika, dam večji poudarek na single-player igre in posledično bi z ilegalo prišel do večje zbirke iger.

Tako sem pa prisiljen vsako igro preigrati podolgem in počez, kar je pa tudi dodaten plus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

..torej tudi sam sem bil v dilemi, kupit PS3 ali XBOX 360.....odločil sem se za slednjega, je cenejši, na njem lahko igraš 'varnostne kopije' :whistle: .....grafika v igrah je da dol padeš, čist primerljiva s PC-ji, ki stanejo 4x več od 360-ice, in ko jo priklopiš na kak velik lcd je pa sploh :worship: ....tako, da sem z nakupom zelo zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!