Skoči na vsebino

ANKETA


YeTika

Priporočene objave

Končno je tudi meni uspelo. Upam, da si nas dost nabrala :beer2:

heh.. ne še :D sm tud js misla d gre bl hitr.. ;) 50 vas rabim.. upam da tud naberem.. :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh.. ne še :D sm tud js misla d gre bl hitr.. ;) 50 vas rabim.. upam da tud naberem.. :P

lp

ups.. popravek.. 100 vas rabim anketirat... zdele zvedla.. :D hehe svašta.. tko da... rešujteeeee :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups.. popravek.. 100 vas rabim anketirat... zdele zvedla.. :D hehe svašta.. tko da... rešujteeeee :D

A da je 100 procentov, da jih ni sam 50 :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei, podirate rekord hhahah ;) u 4 dneh 60 anketiranih.. :) lepo.. hvala... sam še 40 vas rabim.. :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

eei.. ne pozabt name! :D ;) še vedno rabim 30 rešenih anket.. prosim če jih lahko posredujete naprej prjatlom... komurkoli, samo da dobim rezultate!:) res bi vam bla hvaležna.... :) hvalaaa

ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni blo tko teško, bo pa kar obiskana anketa! :worship:

ja.. vas še rabim ankeritirat, tko da kr naj bo obiskana.. :D heheh ;) rešuujte šee naaapreeeeej ! :D :D

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. vas še rabim ankeritirat, tko da kr naj bo obiskana.. :D heheh ;) rešuujte šee naaapreeeeej ! :D :D

hvala

Kva je zdej, boš odprla al ne ?

Tista raverska jakna pa je baje Rev-it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tako... ANKETA JE ZAKJUČENA! Zbrala sem 102 uspešno rešenih anket. Še 1x hvala ker ste mi pomagal, ko pa bar bo, vas pa prčakujem tam... heheh ;) mogoče pa res, nkol se ne ve... :naughty:

čauč :winkiss:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak prvo sem se mantral pa rešil anketo, pol pa še le prebral forum do konca :headbang: .

Pa je šlo 5 min. življenja rakom :whistle: .

No ja pa enkrat za spremembo le nisem bil "prehiter" :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak prvo sem se mantral pa rešil anketo, pol pa še le prebral forum do konca :headbang: .

Pa je šlo 5 min. življenja rakom :whistle: .

No ja pa enkrat za spremembo le nisem bil "prehiter" :naughty: .

:headbang: reševal, popravljal točko 9, nikak ni šlo, pogledal datum :headbang: , zaj pa pade travarica....

Kdaj lahko pridemo spat? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak prvo sem se mantral pa rešil anketo, pol pa še le prebral forum do konca :headbang: .

Pa je šlo 5 min. življenja rakom :whistle: .

No ja pa enkrat za spremembo le nisem bil "prehiter" :naughty: .

očitno ga nisi prebrau do konca.. mal pred tabo sm napisala d je končano anketiranje! ker delam že neki časa analizo! :) tko da žau vaši zadnih 10 anket ne morm več upoštevat.. škoda pa k prej niste vidl.. ti in ostali k so pač še zdej rešval.. :) drugač vseen hvala..:P

ataIBA... pridš ko bo... bom javla.. hehehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno ga nisi prebrau do konca.. mal pred tabo sm napisala d je končano anketiranje! ker delam že neki časa analizo! :) tko da žau vaši zadnih 10 anket ne morm več upoštevat.. škoda pa k prej niste vidl.. ti in ostali k so pač še zdej rešval.. :) drugač vseen hvala..:P

ataIBA... pridš ko bo... bom javla.. hehehe ;)

Očitno ti nisi dobro prebrala kaj sem napisal, ker če bi sploh prebral preden sem reševal ne bi mel problemov ne :rolleyes: .

Drugače pa svaka čast da se sploh kdo spomni naredit kaj novega na moto področju pri nas :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

samo tolk da se vam zahvalim za izpolnjene ankete in vas na kratko obvestim... :rolleyes: s tem poslovnim načrtom sem trenutno pršla med prvih 5 finalistov v posavju in se uvrstila na državno tekmovanje mladih podjetnikov.. pleg tega mi je prnesu še en kup lepih ocen... tko da.. mogoč se pa res kdaj srečamo v tem baru... .) :OK:

lp, Y

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!