Skoči na vsebino

Avto moto Černe


Jure12

Priporočene objave

Zjutraj najprej spijejo kavico. Potem grejo po pošto in jo pregledajo. Pol je pa že malca. Sledi pogovor o recesiji.

Kot v vseh firmah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me če je tukaj gor kaj ljudi ki imajo z njim kake pogodbe in če kaj vejo kaj se v tej firmi dogaja?

LP

Banke kličejo ljudi, ki imajo pri njemi lizinge, da pridejo oceniti svoje vozilo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banke kličejo ljudi, ki imajo pri njemi lizinge, da pridejo oceniti svoje vozilo .....

Kličejo tiste, ki so imeli avtomobile v najemu.

Kupljene stvari (Avti in motorji) niso zajeti v to, tudi če so na leasing.

Moj avto je kupljen pri njih, leasing je name in nimam nikakršnih težav.

Prav tako so za avto plačani vsi davki in prispevki...

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden imajo dan odprtih vrat in lahko si izbereš motor, ki ti je všeč in ga odpelješ. :)

Tole si mislim da zamudil 1 teden, je že pobrano vse... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In njegovi poslovni partnerji se menda že kar skrivajo ...

Skratka - kje so sedaj vsi tisti zagovorniki tega nategovanja?

Tukaj ;)

Se slišimo ko bodo prvemu odvzeli avto ali motor, za katerega je plačal celotno kupnino AMČ-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In njegovi poslovni partnerji se menda že kar skrivajo ...

Skratka - kje so sedaj vsi tisti zagovorniki tega nategovanja?

Tukej :yea1:

Nevem zakaj je razumljivo, da propadajo banke, ni pa razumljivo da propade firma, ki je

živela izključo od prodaje stvari ki si jih privoščiš če imas visek €??!!

Se bojo propadale firme nič bat.

Žal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukej :yea1:

Nevem zakaj je razumljivo, da propadajo banke, ni pa razumljivo da propade firma, ki je

živela izključo od prodaje stvari ki si jih privoščiš če imas visek €??!!

Se bojo propadale firme nič bat.

Žal :closedeyes:

Ob poudarjenem delu tvoje izjave se lahko samo na glas krohotam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka rit pride na svoj sekret :whistle:

glede kaj se sliši okrog se bodo morali lep čas skrivat okrog :naughty:

Ja tudi tvoja rit bo šla tja kjer ji je mesto,

se sliši, bojda, so mi rekli, menda - izreki tipične slovenceljske pizdunske privoščljivosti !

o marička kako veseli ste, če sosedu crkne krava :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi tvoja rit bo šla tja kjer ji je mesto,

se sliši, bojda, so mi rekli, menda - izreki tipične slovenceljske pizdunske privoščljivosti !

o marička kako veseli ste, če sosedu crkne krava :headbang:

Ma ja tele neuradne informacije meni že tudi gredo na spolni organ :D

Mene zanima, če kdo kaj konkretno ve in da lahko sem tudi napiše, brez da bi stavek začel z menda oz. kakšno sopomenko :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob poudarjenem delu tvoje izjave se lahko samo na glas krohotam ...

A si že razmislu da bi si spremenil podpis???

Kdaj pa si kupis motor al pa prestižen avto?

Ti najbrž takrat, ko komaj čez mesec prilezeš a ne.

Če se bojiš za posel ali službo najbrž ne boš šel in kupil/najel avta za 70.000€ al kako?

Seveda da najprej takšne firme crknejo, ki so odvisne od prodaje takšnih izdelkov.

Ti se le krohotaj, upam da boš kdaj v podobni situaciji, cep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če gre res za goljufije in človk državo okol prinaša - ti je v tem primeru še vedno žal, da mu je 'biznis' 'zaribal'?

Pa kaj je s tabo? A si ti država? Kaj te qrac briga, če se en znajde, drugi pa ne.

A si kaj kupoval pri njih? A si bil oškodovan? Če ni nič od tega, poj nimaš kaj klobasat.... lahko pa njih direkt pokličeš, pa vprašaš :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa ta naša država goljufa,dajte no...Ljudje se pač učijo od naših politikov!Sigurno pa to ni prav...Se pa takšne stvari na žalost dogajajo in se bojo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej gre se zato, da so vsi tisti ki so (smo) pri njem kupovali stvari ceneje sedaj izginili in vsi samo se špekulirajo kaj je vse zajebali in nategnil.

Osebno sem bil vedno zadovoljen z uslugami, v državi kot je slovenja ki je več kot očitno skorumpirana do samega vrha vlade( zdej že bivše) res ne gre zameriti človeku, da je (če je) poizkusil kaj zadržati zase.

Osebno on ni kriv da je šlo vse po zlu, ali pa si vsaj sam to zelo močno želim verjeti.

Verjamem pa, da je sedaj med najemniki vozil pri njemu vsaj tolko strahu kot je bilo prej ponosa ko so se vozili z dragimi avtomobili napol zastonj.

Da ne bo pomote tudi v druzini imam en primer, ko mora peljati avto v Pon. ocenit na leasing hišo.

Jebiga, siguren sem da se bo dalo z leasing hišo dogovoriti, da se naprej odplačuje leasig in se avto na zapleni saj nima leasing hiša prav kam z avtom.

Oziroma ga lahko proda precej pod ceno.

To je moja teorija kaj bo pa lahko v Ponedeljek napišem, saj ni nobena skrivnost.

Še enkrat, leasing hisam (vsem vpletenim) je sigurno bolj v interesu, da dobivajo mesečne obroke če je Černetova stranka pripravljena prevzeti lesing,

kot pa da (recimo) plenijo avto vreden 50.000€ in so ga primorani prodati za 20.000€.

Je pa tudi res, da je imel določene težave že prej, sedaj pa jih je recesija se dodatno okrepila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(nekaj sem slišal, da te skrbi pa ne govorijo slovensko ...).

Tudi ti si nekaj slišal :headbang: :headbang: :headbang:

Ne ni mi žal, ker pač nimam kaj povedat o tem , ker dokler kaj konkretnega ne preberem od uradnih oseb ne morem komentirat česar ne poznam, kot neka stara kokoš ali pijandura za šankom , kar pa ti počneš ravno to , privoščljivost ravno to se mi zdi in pa škodoželjnost vpliva na tvoje možgane , da se bodo ja tisti sekirali , ki so tam kaj kupili !! To ravno to me moti kot klasično širjenje - rekla - kazala - nekaj slišal itd. :headbang:

Naj se javi nekdo z preverjenimi izkušnjami in pove kako in kaj, ne pa takole paniko zganjat , če sploh ne veš o čem se gre !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem pa, da je sedaj med najemniki vozil pri njemu vsaj tolko strahu kot je bilo prej ponosa ko so se vozili z dragimi avtomobili napol zastonj.

In seveda ste vi mislili,da je vse pošteno,če je napol zastonj!Če je blo tolk pocen bi ga kupili na keš ali na leasing ne pa na najem!Seveda bi se z tem izognili vsem tem težavam,katere ste tako ali tako lahko pričakovali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!