Skoči na vsebino

Avto moto Černe


Jure12

Priporočene objave

Kakor koli obrnem je Černe igubil največ, za kar sigurno ni čisto sam kriv...

.....kdo pa naj bi bil po tvojem kriv?...država mogoče,delavci?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kdo pa naj bi bil po tvojem kriv?...država mogoče,delavci?....

Sem napisal da ni ČISTO sam kriv...

Hočem samo povedat, da gre v tem primeru za splet večih okoliščin in ja ODGOVOREN je Černe za to če je kriv za vse je pa malce prekmalu govorit.

Sej nimate nikakršnih dejstev razen tega, da je očitno prišlo do velikih tezav v podjetju ker so pobrali avte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem napisal da ni ČISTO sam kriv...

Hočem samo povedat, da gre v tem primeru za splet večih okoliščin in ja ODGOVOREN je Černe za to če je kriv za vse je pa malce prekmalu govorit.

Sej nimate nikakršnih dejstev razen tega, da je očitno prišlo do velikih tezav v podjetju ker so pobrali avte.

nikjer nisem niti z besedico omenil, da je Černe kriv.....niti nisem nikogar obtoževal da se razumemo. Ne vem kaj se dogaja,niti me zanima , zmotilo me je samo to, da za nastalo situacijo (kakršna pač je) ni nihče kriv. In nekdo za nastalo siuacijo JE odgovoren , kdo pa je odgovoren (in seveda kriv) bojo pa ugotavljale pristojne službe in ne mi. Glede na vse napisano se mi zdi, da je Grubeličev sindrom še kako živ med nami......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tkole je tisti, ki imate najem vozila in bi se radi še vozili.

Vsaj pri nas je šlo tako skozi(za ocetov avto)

Vozilo je peljal na leasing hišo kjer so ga ocenili, avto so takoj odjavili od prometa...

Ocenjeno vozilo so mu ponudili pod zares dobrimi pogoji (brez pologa (opcija) in tudi mesečni obrok se da dogovorit.

Vozilo bo lahko že jutri registriral na svoje ime, in vse je približno o.k.

Dejansko če pogledam koliko ga je stalo vse skupaj je na istem kot če bi avto kupil ze takoj na leasing.

7.000€ je dal pologa in 2500€ za mesečne obroke.

Sedaj so avto ocenili mislim da malo pod 20.000€ nov pa je bil 30.000€ se pravi da je vse dobro razen tega da je sedaj lastnik vozila,

ki ga ni imel namena kupit.

Če pa bo slučajno (kar dvomim)vdobil kdaj varćčino nazaj bo teoretično na boljšem.

Tisti, ki so pripravljeni prevzeti del odgovornosti kot zgoraj opisano niti niso toliko izgubili...

Kakor koli obrnem je Černe igubil največ, za kar sigurno ni čisto sam kriv...

Me zanima, katera hiša je to bila. Meni so avto ful ocenili. Kaj je bilo z davkom? Pri tej hiši se mi ga ne izplača prevzet. Je mogoč kakšnen osebni kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, katera hiša je to bila. Meni so avto ful ocenili. Kaj je bilo z davkom? Pri tej hiši se mi ga ne izplača prevzet. Je mogoč kakšnen osebni kontakt?

NLB- leasing

Sm se pa mal zaj.. ocenjen je bil na 22.000€ sam ga je vseen vzel.

Ma vsaj avto, ni čudn da se folku meša zuni sneg, pa brez avta :krneki:

O davku ni bilo govora tako da si mislim da je bilo vse bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NLB- leasing

Sm se pa mal zaj.. ocenjen je bil na 22.000€ sam ga je vseen vzel.

Ma vsaj avto, ni čudn da se folku meša zuni sneg, pa brez avta :krneki:

O davku ni bilo govora tako da si mislim da je bilo vse bp.

Men bi obračunal davk, pol bi ga dal pa AMČ nazaj. A so nori? Kako bo pa naredu glede varščine? A so se kej organiziral, al bo kr pustu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko tole berem videm da vsi nekaj govorite o full cenejših avtih in motorjih. No jaz osebno sem za vse plačal skoraj polno ceno, tako da ne vem očitno je mene še bolj "nategnil" kot ostale.

Me pa zanimakej bona lizing hiši ko bom pripeljal avto, čeprav za enkrat še zavlačujem na vse možne pretege. V upanju da se bo karkoli rešilo,čeprav je že skoraj ugasnilo.

Tisitm ki ste zdej prav pametni in filozifirate tako in drugače, kaj naj vam rečem, pač nekateri smo bili naivni al karkoli že da smo zadevi verjeli in nas je potegnilo, ene bolj druge manj, jebat ga zdej je prepozno za pridige.

Če kdo lahko karkoli pomaga oz. svetuje oz.postreže z kako konkretno informacijo bodo verjetno vsi ki so (smo) udeleženi v tem zosu. Ostalo ne pomaga kaj dosti že tko smo več al manj .... vemo kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem tudi imel avto pri njemu in danes sem bil na pogovoru na leasing hiši. Oni so čist brezkompromisni, al avto kupiš ali pa ga vrneš nazaj, ker je avto njihova last. Drugače pa se tudi ni dobro preveč vozit, ker sem zvedu na zavarovalnici, da avti niso več zavarovani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko tole berem videm da vsi nekaj govorite o full cenejših avtih in motorjih. No jaz osebno sem za vse plačal skoraj polno ceno, tako da ne vem očitno je mene še bolj "nategnil" kot ostale.

Me pa zanimakej bona lizing hiši ko bom pripeljal avto, čeprav za enkrat še zavlačujem na vse možne pretege. V upanju da se bo karkoli rešilo,čeprav je že skoraj ugasnilo.

Tisitm ki ste zdej prav pametni in filozifirate tako in drugače, kaj naj vam rečem, pač nekateri smo bili naivni al karkoli že da smo zadevi verjeli in nas je potegnilo, ene bolj druge manj, jebat ga zdej je prepozno za pridige.

Če kdo lahko karkoli pomaga oz. svetuje oz.postreže z kako konkretno informacijo bodo verjetno vsi ki so (smo) udeleženi v tem zosu. Ostalo ne pomaga kaj dosti že tko smo več al manj .... vemo kje.

Tudi če je lastnik avta AMČ se neda izogniti bo pa v stečajni masi ker slej ko prej sledi po takih dogotkih ko je vse blokirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če je lastnik avta AMČ se neda izogniti bo pa v stečajni masi ker slej ko prej sledi po takih dogotkih ko je vse blokirano.

Očitno vas je tale AMČ tok nategnil, da tudi stečajne mase ne bo, za vas male ribice. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vas je tale AMČ tok nategnil, da tudi stečajne mase ne bo, za vas male ribice. :naughty:

bolš mala ribica v kalni vodi, kot krap na suhem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno vas je tale AMČ tok nategnil, da tudi stečajne mase ne bo, za vas male ribice. :naughty:

Pa si to privoščljivost ne upaš zapisati s svojim nickom, anede? :photo:

So se pač zajebali, kljub vsem indicem, da ni vse čisto pri tej firmi. Niso ne prvi ne zadnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko tole berem videm da vsi nekaj govorite o full cenejših avtih in motorjih. No jaz osebno sem za vse plačal skoraj polno ceno, tako da ne vem očitno je mene še bolj "nategnil" kot ostale.

Me pa zanimakej bona lizing hiši ko bom pripeljal avto, čeprav za enkrat še zavlačujem na vse možne pretege. V upanju da se bo karkoli rešilo,čeprav je že skoraj ugasnilo.

Tisitm ki ste zdej prav pametni in filozifirate tako in drugače, kaj naj vam rečem, pač nekateri smo bili naivni al karkoli že da smo zadevi verjeli in nas je potegnilo, ene bolj druge manj, jebat ga zdej je prepozno za pridige.

Če kdo lahko karkoli pomaga oz. svetuje oz.postreže z kako konkretno informacijo bodo verjetno vsi ki so (smo) udeleženi v tem zosu. Ostalo ne pomaga kaj dosti že tko smo več al manj .... vemo kje.

Ja, in tisti, ki so imeli avte pri NLB leasing-u, so po mojem mnenju na boljšem. Tu so zelo pristopni in pri njih se da dobit avto za kar razumno ceno, če se temu lahko tako reče. Ostale hiše pa, kot da so bogovi v malem.

ZAkaj se oglašajo hinavci, ki nam vse to samo privoščijo? Lepo praavi pregovor, da za vsako rit palica raste in ta ima dva konca. Če ne danes pamogoče jutri ali v dnevu D.icon5.gificon13.gificon13.gificon13.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAkaj se oglašajo hinavci, ki nam vse to samo privoščijo? Lepo praavi pregovor, da za vsako rit palica raste in ta ima dva konca. Če ne danes pamogoče jutri ali v dnevu D.icon5.gificon13.gificon13.gificon13.gif

dvomim da vam kdo, ki si vsaj malo predstavlja situacijo v resnici privošči, kar se je zgodilo. Definitivno pa bo kdo našel užitek v tem, da bo napisal vsaj: "I told you so!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo da: "Se nobena juha ne poje tolko vroča, kot se skuha"

No, ta juha ne sodi med te "običajne" juhe in se zlepa ne bo "ohladila"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenemu ne privoščim take izkušnje....

Je pa res, da so imeli nekateri boljše, drugi spet slabše pogoje, odvisno od poznanstev in povezanosti.

Tudi jaz sem se motal tam okoli, pa mi je dajal preslabe pogoje, na mojo srečo :worship: .

Prvič ko ga vidim, mu dam za pir, ampak baje ga nihče ne najde :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TISTI KI KAJ VE JE TIHO! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: žal se o tako resnih zadevah ne pogovarja prek foruma :whistle: tiste zgodbe ki ste jih slišali za "šankom" lahko izpustite

Buuaaa , joj smo se ustrašili mafije , se kr tresem :? :cry: še najbolj revčkov coklarskih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem zaka se gre glih,sam predvidevam da se eni vozte s fajn dragimi avti,pa brez kinte v žepu,al ni res??Dejte pejte zdej še v TV tednik jokcat da so vas, ki ste mel poštene namene nategnal..... :headbang: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nisem tolk bogat, d bi kupoval poceni" v temle primeru hudičevo drži, k pod črto je pršlo vse skp zlo drago :headbang: :headbang: ....me pa vsaj to tolaži, d na konc bodo on in z njim povezana golazen dobil tasvoje, slej kt prej, če niso že :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo prosim malo razloži kako gre ta stvar z poslovnim najemom?

Recimo, da sem privatnik in hočem službeni avto. Grem se zmenit za avto in zanj plačam varščino, nato pa vsak mesec nek obrok? Avto hiša poskrbi za zavarovanje, gume servise in podobno. to nej bi bilo všeto v mesečni obrok. Recimo, da gre potem ta avtohiša v stečaj in moram vrnit avto. Najslabše kar se mi lahko zgodi je, da ostanem brez varščine? In koliko znaša varščina za avto vreden 30.000€? Če želim pa lahko odkupim avto, za ceno ki jo je določila leasing hiša?

Naj me prosim kdo popravi če nimam prav. Nimam pojma o tej zadevi, samo se mi nekako dozdeva da je tako kot sem zgoraj napisal.?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in tisti, ki so imeli avte pri NLB leasing-u, so po mojem mnenju na boljšem. Tu so zelo pristopni in pri njih se da dobit avto za kar razumno ceno, če se temu lahko tako reče. Ostale hiše pa, kot da so bogovi v malem.

ZAkaj se oglašajo hinavci, ki nam vse to samo privoščijo? Lepo praavi pregovor, da za vsako rit palica raste in ta ima dva konca. Če ne danes pamogoče jutri ali v dnevu D.icon5.gificon13.gificon13.gificon13.gif

Ja prej bi morali iti na NLB leasing, zdaj pač morate iti tja ni druge. Hinavci privoščijo komu in kaj? Mogoče misliš to, da bote zdaj plačali toliko kot smo eni v štartu. Nekateri ste pa mislili takrat verjetno nič, beri ko ste poceni kupovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nisem tolk bogat, d bi kupoval poceni" v temle primeru hudičevo drži, k pod črto je pršlo vse skp zlo drago :headbang: :headbang: ....me pa vsaj to tolaži, d na konc bodo on in z njim povezana golazen dobil tasvoje, slej kt prej, če niso že :krneki:

In kdo je golazen? Kupec kateri je nekaj kupoval, čeprav je vedel, da je sigurno prepoceni, ali prodajalec kateri je očitno tudi nekaj delal narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je golazen? Kupec kateri je nekaj kupoval, čeprav je vedel, da je sigurno prepoceni, ali prodajalec kateri je očitno tudi nekaj delal narobe?

A je tebe tudi tako strah mafije, da si moral čisto novi svež nick odpret, da lahko pišeš po tem forumu? Mogoče si HostMaster pa misliš, da boš z novim nikom ušel mafiji? :naughty: :lol1:

Rahlo dvomim da bi sveži uporabnik prvo šel srat po tej temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tebe tudi tako strah mafije, da si moral čisto novi svež nick odpret, da lahko pišeš po tem forumu? Mogoče si HostMaster pa misliš, da boš z novim nikom ušel mafiji? :naughty: :lol1:

Rahlo dvomim da bi sveži uporabnik prvo šel srat po tej temi...

Mene ne skrbi mafija, seveda če je pri NLB lizingu nimajo. Uživam pa zato ker vas pred nekaj meseci niso nič skrbeli nakupi. Posle j...... nema kajanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!