Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

drgač pa nevem kaj se kregamo.. so na siolu nazorno povedali kako je blo:

V zadnji šikani je njega in moštvenega kolega Biaggija skušal z vratolomnim manevrom presenetiti Yamahin Bes Spies. Na Marcotovo srečo je bil Američan prisiljen zapeljati s steze, da bi se izognil trčenju z Maxom. Zmedo je izkoristil Simoncelli in se prebil pred Biaggija ter čez ciljno črto zapeljal kot tretji.

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2009/09/simoncelli_debitiral_s_stopnickami.aspx

:whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa nevem kaj se kregamo.. so na siolu nazorno povedali kako je blo:

V zadnji šikani je njega in moštvenega kolega Biaggija skušal z vratolomnim manevrom presenetiti Yamahin Bes Spies. Na Marcotovo srečo je bil Američan prisiljen zapeljati s steze, da bi se izognil trčenju z Maxom. Zmedo je izkoristil Simoncelli in se prebil pred Biaggija ter čez ciljno črto zapeljal kot tretji.

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2009/09/simoncelli_debitiral_s_stopnickami.aspx

:whistle::whistle:

pa dirko si gledal? si tist krog u tisto šikano vidu Spiesov vratolomni manever oziroma napad na 3 in 58?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je Simoncheli sam reku da je mal zajebu. Ne vem od kje jim ideja da je Ben karkoli kriv. Tip se je pač znajdu na napačnem plac ob napačnem času. Na veliko zadovoljstvo Hage:OK:

Marco Simoncelli: "If I finish the racein the first 5 I am very happy. In the first race I was fifth butcrashed, while in this race I started better than in the first andafter some laps I keep a very good pace. In the chicane with myteam-mate I didn't want to pass him, but I braked too hard and I think‘either I hit him and we crash or I try to pass'. I succeeded and I amvery happy, a big thanks to Aprilia and my team. Today was a great bigexperience for me here in Superbike." (www. worldsbk.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dirko si gledal? si tist krog u tisto šikano vidu Spiesov vratolomni manever oziroma napad na 3 in 58?

lepo bi bilo če bi ti dojel moj sarkazem...

sploh tadva :whistle::whistle: nazorno kažeta na to, če že kaj drugega ne... :headbang:

no da ti razložim... na siolu so napisali kr neki in jst sm prlimal zato k je smešno...

(kar je prilepil jest7 piše tudi v članku zgoraj v slovenščini... )

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo bi bilo če bi ti dojel moj sarkazem...

sploh tadva :whistle::whistle: nazorno kažeta na to, če že kaj drugega ne... :headbang:

no da ti razložim... na siolu so napisali kr neki in jst sm prlimal zato k je smešno...

(kar je prilepil jest7 piše tudi v članku zgoraj v slovenščini... )

tvoji posti so (skor čist) usi smešni. in res nemorm ločt med sarkazmom in tvojimi običajnimi nebulozami.

sm pa pogledal še supersport600, crutchlow se bo še kak tedn držu za glavo. in škoda da je edini konkurenč kawasaki na svetovnem nivoju crknu. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoji posti so (skor čist) usi smešni. in res nemorm ločt med sarkazmom in tvojimi običajnimi nebulozami.

sm pa pogledal še supersport600, crutchlow se bo še kak tedn držu za glavo. in škoda da je edini konkurenč kawasaki na svetovnem nivoju crknu. . . .

lej ne išči izgovorov...

kao da nemorš ločit... če da kdo nakonc smejkote k žvižgajo in nasploh napiše v takem tonu, je očitno da ne misli resno...

pač nisi dojel...

hvala ker si me spomnil da lahko pogledam posnetek od wss, ker v živo sem ravno padec zamudil in nisem sploh vedel kaj je blo s calom...

skratka očitno bo tudi še wss prvenstvo zanimivo, čeprav je cal zame velik favorit, samo vprašanje če je bla tole tazadna nula to sezono

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Height: 5'11" Weight: 160

glede serije benovih pole-ov sem našel še nekaj :D

AMA Superbike podium percentage (minimum of 10 podiums)

1. Ben Spies 0.921

2. Eddie Lawson 0.774

3. Wayne Rainey 0.714

4. Bubba Shobert 0.681

5. Mat Mladin 0.672

6. Nicky Hayden 0.652

7. Kevin Schwantz 0.636

8. Fred Merkel 0.623

9. Wes Cooley 0.552

10. Mike Baldwin 0.55

pole skor na vsaki dirki :D

http://www.benspies.com/aboutben.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej velik, se mi je zdel že v video. V moto gp če bo nastopal nebo to njegova prednost? ali pač?

rossi je velik 182cm :) ampak je pa le težak 67 medtem ko je ben 5kg težji... sicer razlika ni velika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je velik 182cm :) ampak je pa le težak 67 medtem ko je ben 5kg težji... sicer razlika ni velika :)

Mislil sem napram Pedrosi, on je pa res pravi palček, vozi pa kot najbolj agresivni voznik :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah proti pedrosi bo sigruno mal hendikepiran, pedrosina prednost je itak v teži...

samo hotu sm povedat, da to v bistvu nič ne pomeni, ker vidiš kako uspešen je rossi...

sploh pa zame je dirkač pač ena celota... tako kot je pomembno njegovo znanje, tehnika, psiha, so tudi pomembne njegove telesne karakteristike. tako je skoraj tudi skoraj v vseh ostalih športih...

nemuno je ko se pojavljajo govorice (ne misim takih tule, pač pa sem že zasledil), ko so govorili... itak ni fer, ker je pedrosa tolk lažji, pa je zato tolk hitrejši, rossi pa je mal večji pa težji, drgač je pa 10x boljši... oh ja...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spies rabi še eno zmago pa bo imel win ratio 46% :D Statistika ne bo slaba čeprov bo samo 1 leto trajala kariera :whistle:

ee u bistvu more zmagat prvo dirko u MagnyCoursu. če ne se ta račun podere :)

Lani je Haga u MagnyCoursu enkat zmagal in bil enkat drugi, za Baylissom. če se spomimo so ble Yamahe zelo suverene, ker so mele "električni" ohlins. če bi mu letos na Ducatiju ratal double. . . juhej. . .

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend bo zanimiv, Haga je v rahli prednosti mogoče ker ima opcijo team ordersov pa pomoči Fabrizia, medtem ko je Spies samemu sebi prepuščen ker je Sykes... um, v drugi ligi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo ni vidu tega spektakularnega padca tamade, k se je še enkrat rodil pr temu padcu...

na tvju so sploh kej omenil padec tamade??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj še dobro da ga je spredi zadel :blink: :blink: :blink:

groza da te nič hudega slutečga en tkole nabaše... da o tem kako posrano bi se jst na 2. dirki pelju skoz ta ovink pa gledu kdaj bo kak prpizdiu naraunost sploh ne govorim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne po tv ni blo ujeto v kamero... napisal je na ekran in komentatorja sta povedala... ko so šli naslednji krog so pa mahal z zastavami za olje... pol je blo po dirki tut vse pobeljeno na tistem delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo ni vidu tega spektakularnega padca tamade, k se je še enkrat rodil pr temu padcu...

na tvju so sploh kej omenil padec tamade??

ooo fuck :eek: kdo pa je bil projektil ki je tamado zbil?

BTW: Haga pred MagnyCoursom pravi takole:

“I like the track and over the last years I've had some fairly good results,” confirmed Haga, who has finished first or second in the last five races held at Magny-Cours. “I really need to repeat the double win of 2007 again this season and will go all out to do just that. Imola gave us good points, enough to regain the lead, but we only have a three point advantage so this weekend is extremely important.”

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če 1x napišeš bo pravtako zadosti

(lepo da si 1x zbrisal ;))

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!