Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

a misliš, da kozji fix pa japanska buba skup držijo .)

tut če noče, on je rojen za to...

drgač pa mislm, da bo haga ju3 štartal tako kot vedno tudi s tretje vrste lahko pride med 3... ben pa nevem če bo ravno zablestel na štartu... mislm da bo kr sam štart ključnega pomena... ju3 seveda ne bo odločalo samo znanje, pač pa tudi veliko sreče... komi čakam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže tole za 41, samo padec lahko 19 ustavi do naslova, vsaj tako jaz vidim situacijo po temu superpolu.

Ni mi pa jasno, zakaj ni probal Haga odpeljat še tretji sešn, zgubit namreč ni imel kaj.

Da si sluačjno neprivošči... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na SBK piše, da sta ob teh urah. Na eurosportu imajo napisano, da prenašajo dirki ob 11.55 (Eurosport II) in 15.25 (na Eurosport) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na SBK piše, da sta ob teh urah. Na eurosportu imajo napisano, da prenašajo dirki ob 11.55 (Eurosport II) in 15.25 (na Eurosport) :krneki:

Ob 12:00 bo 1. dirka (piše ob 11:00, samo majo oni drug čas) druga pa ob 13:30.

Oz. je takrt prenos, dirka pa pol ure kasneje :glare:

Ob 12:00 bo 1. dirka (piše ob 11:00, samo majo oni drug čas) druga pa ob 15:30.

Oz. je takrt prenos, dirka pa pol ure kasneje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOOOOOOOOOOOOOOOOOO BEEEEEEENNN :D:OK::OK::OK:

Sicer škoda za Hago, verjamem, da si tudi on zasluži naslov po vseh teh letih dobrih nastopov, vendar jaz Superbajka prej nisem spremljal, tako da držim pesti za Bena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzukije pa kr dobr raznese :P

Pa ne samo enga :evilgrin: pokadilo se je pa res :whistle:

Max pa tam naredil tko brezvezno napako.Njega res pogosto izdajo živci!

Rea pa tiščal Hondo ko...

Haga pa tudi izvedel dobro prehitevanje v začetku dirke :worship:

Zdaj pa samo še ena zmaga za Spies,da gre v moto gp z lovoriko.Upam,da se bo že v Valenciji "izkazal"

Yamaha je danes res letela.Na ravnini 302km/h :eek:

Aprilia 295km/h

Rea na hondi 285km/h a še vseeno dost,da Max ni zmogel.Se je pa v enem krogu res lepo videlo kolk bolj gre aprilija od honde!

Škoda za Hago!Vendar Spiesu in yamahi privoščim letos tudi ta naslov,ker yamaha letos res raztura!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Ben :OK::OK::OK:

Bi pa seveda bilo veliko lepš, če bi prišel na podium, ne vem kako to da sploh ni bil konkurenčen.. Ampak nima veze, naslov je njegov. Bravo in kapo dol tudi Hagi, dobro se je držal in odlično odpeljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze pred sezono sem bil cist neucakan, ko sem zvedel, da pride Ben... spremljal WSBK ze od testiranj naprej napolno... prej nikoli tako azurno.

Nvm, ce ze nism prej omenil, da bo zihr kako dirko zmagu... pa predvideval da v skupnem bo pa Haga letos prvak... in ze takoj po drugi dirki ded raztura :eek: Vedu sm da zmore, tudi v skupnem.... sam je bilo veliko dejavnikov, ki jih je moral premagati in predvidevat je blo res tezko, da mu bo ratal... zato mu pa tudi najbolj prvoscim... ce si kdo letos zasluzi... si to on!

Ded se je zapisal v zgodovino z neverjetnim dosezkom!!!...

Ce mu nasledn let v motoGPju rata zmagat vsaj 3. dirke bo huda sezona 2011! :wub: Mislim, da je sposoben, ce bo tako sposobna tudi tech3 yamaha B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze pred sezono sem bil cist neucakan, ko sem zvedel, da pride Ben... spremljal WSBK ze od testiranj naprej napolno... prej nikoli tako azurno.

Nvm, ce ze nism prej omenil, da bo zihr kako dirko zmagu... pa predvideval da v skupnem bo pa Haga letos prvak... in ze takoj po drugi dirki ded raztura :eek: Vedu sm da zmore, tudi v skupnem.... sam je bilo veliko dejavnikov, ki jih je moral premagati in predvidevat je blo res tezko, da mu bo ratal... zato mu pa tudi najbolj prvoscim... ce si kdo letos zasluzi... si to on!

Ded se je zapisal v zgodovino z neverjetnim dosezkom!!!...

Ce mu nasledn let v motoGPju rata zmagat vsaj 3. dirke bo huda sezona 2011! :wub: Mislim, da je sposoben, ce bo tako sposobna tudi tech3 yamaha B)

Realno bo po treh letih nazaj v WSBK, mislim da kake zmage ne gre pričakovat, ne spomnim se dirkača ki bi prišel iz WSBK in raztural v MotoGP, no upam da me demantira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!