Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

Bi pa seveda bilo veliko lepš, če bi prišel na podium, ne vem kako to da sploh ni bil konkurenčen..

Res je!Vendar se je prav videlo,da pazi,da se ne bi s kom zapletel in padel!Men osebno je s tem samo dokazal,da ni nezrel in zaletav kljub svoji mladosti :krneki:

Biaggi pa je spet potrdil,da kljub svojim 38 letom še vedno ni zrel dirkač in dela popolnoma začetniške napake.Sem se samo bal,da bo še kje Bena zbil!

Rea pa na zaviranju :worship::worship:

Crutchlow pa je tudi odpeljal z glavo!

Yamaha ima res sanjsko leto!

Zanima pa me,če kdo točno ve kaj ni bilo ok na tehničnem pregledu Badovini-jeve RSV4,da je bil diskvaliviciran na dirki v Imoli :hmm: Sicer je že neki časa tega vendar še zdaj ne vem vzroka!

Spies-yamaha :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav zastopil, sta komentatorja v drugi dirki povedala, da je Biaggi še vedno nekaj poškodovan(rama) in ima zato težave pri močnih zaviranjih-zato je vedno ven streljal po koncu ciljne ravnine, pa tam vmes nekje, kjer je tudi malo večja hitrost. A je kdo podobno slišal od njiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo podobno slišal od njiju?

Jz gledam preko total TV in vsaj mislim,da dva Srba komentirata.In ta dva sta komentirala,da mu tisti ovinek nikakor ne leži in,da dela začetniške napake,da želi preveč.Saj pa na koncu ciljne je zaviral samo malo slabše kot Spies :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padu je precej na treningih, sam se mi zdi da se je vseeno pošteno boril, nič primerjave z vožnjo na začetku sezone :D

Ben itak raztural, škoda za Hago, bo pa naslednje leto prvak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah qurc. Zmagal je bolši, čeprav mi je res hudo za Hago. Spies je dokazal de je complete racer, Haga pa da jo usere kadar je najmanj potrebno, in da je timski kolega včasih pljunec v lastno skledo. Sykes Spiesu pač ni odžiral točk.drugo leto skor stavim na toselanda.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično mi je žal za Hago :glare: , ker z vsako sezono je starejši in bo težje dobil naslov. Še zdaj mi ni jasno, da ni bilo v Imoli 'team orderjev'. Tardozziju se je vidlo včeraj, da je ravno s tem zajebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo Spies nadomestil Rossija.... res je car :worship:

YAMAHA :worship:

ya, to je blo pa mal prezrto. Yamaha je edina japonska fabrika ki do letos še ni mela WSBK naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja niso zgledali veseli pri Ducatiju, Fabriziu se je tud vidlo da je imel mal slabo vest, verjetno bolj zarad Imole kot tele zadnje dirke :)

Nima kaj imeti slabe vesti. Ce se prav spomnim, je torpediral Bena (ko je zmagal Biaggi) in mu podaril 0 tock.

Drugace pa je bilo tole zelo zanimivo prvenstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto skor stavim na toselanda.

mislš da bo res? kaj pa vem no... težko da... čeprav bo kandidat..

jst bi rekel da bodo naslednje leto haga in pa biaggi, verjetno tudi fabrizio, najnevarnejši...

velike upe sem tudi že letos polagal na maxa N, ampak se je na žalost poškodoval, naslednje leto ga pa ne uvrščam med resnejše kandidate, zajebal je s prestopom, šel je z dežja pod kap.. res da suzuki ni nevem kaj, samo s hondo si pa težko prvak, sploh v taki konkurenci, ratalo je jamesu par let nazaj, pa še to komaj da...

ekipa je taka kot je, sam svoj gospodar, tako kot vse honde, podpora so tut sami sebi... predvsem pomankanje določenih stvari jih sem pa tja spravi v nelagoden položaj... mislm da bo težko, čeprav motor ni slab...

tudi rea, bi bil v kakem drugem teamu verjetno resnejši kandidat...

vermeulen se bo pomoje tut vsaj letos še bolj zadi vozil...

ka se že ve kdo bo na aprilii nr 2? al sm že falil objavo?:D

bi bilo pa lepo vidt če bi se udarla mad max in pa nitro nori :D

za maxa me res veseli, da je pri apriliji najdu svoj doma :D in da se pač ni skregal tako kot povsod drugje... očitno mu edino aprilia prinaša srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne na Crutchlow-a pozabit. V SS je dokazal, da zna, vendar je zanj za letos zmanjkalo prostora v factory Yamahi, tko da drugo leto bo izkoristil priložnost in zna biti tut pred Toselandom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno bo po treh letih nazaj v WSBK, mislim da kake zmage ne gre pričakovat, ne spomnim se dirkača ki bi prišel iz WSBK in raztural v MotoGP, no upam da me demantira.

Bayliss je zmožn tega :) sicer se pa kar nekako strinjam s teboj. mislim zna bit podobno kot s toselandom. upam pa da se motim :)

Sta res nekaj govorila, da je potolčen in v modricah, nisem pa slišal zaradi česa oz. od kdaj.

na treningu je v zadnjem ovinku kar konkretno padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morte primerjat jamesa in pa bena no... razlika je očitna iz 500m... ben preposto bo uspel... je pa edinstven... kdo je pa že v prvi sezoni v wsbk postal prvak in to v takem slogu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bayliss je zmožn tega :) sicer se pa kar nekako strinjam s teboj. mislim zna bit podobno kot s toselandom. upam pa da se motim :)

Kakorkol mi je Bayliss legenda, roko na srce v GP-ju ni ravn uspel, bil je čist ok v GP-ju kak presežek pa žal ne, no razen tistega povratka za eno dirko.....

@ Kenny ... upam da me Ben demantira, vendar sam dvomim vanj... bi blo pa zlo zanimivo za samo klaso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je ko Ben ostaja na realnih tleh in ne cilja nekam visoko ampak če bo znotraj 10, bo zanj uspeh. predvsem pa upam da pride v valenciji do konca in da ga ne bo kdo skegljal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!