Skoči na vsebino

TVOJ PROBLEM


Djuki

Priporočene objave

:arrow: Kaj mislite o oddaji Tvoj Problem, ki e na sporedu vsako nedeljo ob 22.00 na TV3 in ob četrtkih ob 23.15??? :?: Meni je fuuuul kul, saj smo Slovenci prvič dobili eno, sicer za nekatere nesmiselno oddajo za mlade in stare, ki se radi ob Tvju sprostijo. Oddaja je primerna za vse, še posebej pa za tiste, ki radi kritizirajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so malce blesavi - ideja znana iz ve se kje. Imajo pa seveda kakšno dobro foro tu in tam. Smo tudi mi kaj podobnega počeli, toda taki bedaki pa nismo, da bi se na TV ven metal.

Malo čudno je to da oddajo vrtijo ravno na TV3, ki je mislim da drugače malce zadržana TV.

No oddaja je za pogledat OK, se vsaj kdaj mal narežiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska Jackass zadeva... kul za zvecer gledat pa se smejat, fore majo pa tud kul, nekatere bolj posrecene, nekatere mal manj...

Ampak svaka jim čast za kaksno akrobacijo... po mojem ni dost takih ko bi se dal zasut cez glavo v mravljisce polno 1cm velkih mravelj :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carji!?!?

Po moje so fuknjeni vsi po vrsti.

Recimo plezajo na drevo pol ga eden spodaj pa žaga, al pa zadnjič k je drek žru?

HALOO!!!!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh...

to je sam slaba kopija jackassa na mtvju.

Pred mariborčani so to delal koprčani, pred njimi lublančani, pred njimi celjani ipd...

Tut mi smo to delal, sam jebiga kr ne morš nekih bajnonovih for delat, ki bi ble zares smešne...

oz. mogoče se men ne zdi smešm če se en u samokolnici naokol pelje...

Žal je to vse skup frajerwannabe. Če bi tv3 hotu met kej, pol bi kupu licenco za original Jackass, dodal podnapise in bi blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopija al ne kopija Jackassa - majo svoje in izvirne, še posebej pa (vsaj zame) smešne fore.. ne trdm, da so vse za umret dobre, ampak večina jih pa je.. (primer: 4je v stoenki, ki jo do vrha napovnjo z vodo, dihajo s pomočjo cevk, mem njih plavajo ribe :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipi pač delajo stvari ki smo jih mi probavali v mladosti. Drugače pa oddaja sploh ni zanimiva da moraš skos gledat da dobiš morebiti eno dobro foro na oddajo. Sej ne rečem da se ne trudijo sam mal bor izvirni naj bojo če že posnemajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carji!?!?

Po moje so fuknjeni vsi po vrsti.

Recimo plezajo na drevo pol ga eden spodaj pa žaga, al  pa zadnjič k je drek žru?

HALOO!!!!

LP

Leteči

1. Doben ni nikol dreka žrl! 2. Vsakemu svoje. Ne žalit ljudi, ki počnejo nekaj, kar jih veseli. Sicer je pa ponavadi ljudje kritizirajo itak zarad ljubosumja in favšije. Pač si eden izmed teh.. Jebat ga. Saj bo tebi tud mogoče kdaj ratalo, da se boš malo pozabaval in počel kkšne stvari z veseljem.. Če pa še dobiš zraven tega kakšen monet, potem pa je prva liga. Pa ne pozabit, da se fantje nenormalno trudijo! Vse počnejo čisto sami. Od idej, snemanj, montaže, dnarja.. Ni tak lahk, kot zgleda. Zato ni treba ljudi žalit. Pač ne glej! OK? Ajd.. P:S: Sicer pa vem, da boš.. In to še danes.. Gledal namreč.. Da boš potem spet lahk šimfal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo plezajo na drevo pol ga eden spodaj pa žaga,

To se mi je zdela ena bolših for ... ali pa tisto, ko je tip sedel na veji in jo odžagal :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej danes! Ugrabitev Sebastjana (Hočem to nazaj, pa te variante..) in podobno! Ne bo ti žal.. Je pa res, da tisti, ki so navajeni gledanja "kulturnih oddaj" tipa Mariotov nedeljski večer, nad Tvojim problemom niso preveč navdušeni. Ampak to je totalno sprostitvena oddaja, ki se je ne gleda zato, da bi ob njej globoko razmišljali, ampak samo zato, da bi se zabavali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so kul, ker se iskreno zabavajo in zajebavajo :)

Sej to se pr ''da original Jackassu'' tut

Se, ja.. Doben ne trdi nasprotno. Ampak moreš vedet, s kakim budgetom delajo JackAssa, s kakšnim pa TP. Pa kolk ljudi dela v USAju za njih, ki pripravljajo ideje in podobno, pa kako pokritost ma MTv! V naši mali domovini pa ni tak lahko! Zato je treba delo naših fantov spoštovat in jih vzpodbujat! Ne pa kritizirat! Vsem je dobro vse, kar je tuje. Kam bomo te prišli! Ne moreš si mislit, kak je težko uspet pri nas ampak imam občutek, da je TP na dobri poti!!! Vsaka jim čast! Kr tak naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se, ja.. Doben ne trdi nasprotno. Ampak moreš vedet, s kakim budgetom delajo JackAssa, s kakšnim pa TP. Pa kolk ljudi dela v USAju za njih, ki pripravljajo ideje in podobno, pa kako pokritost ma MTv! V naši mali domovini pa ni tak lahko! Zato je treba delo naših fantov spoštovat in jih vzpodbujat! Ne pa kritizirat! Vsem je dobro vse, kar je tuje. Kam bomo te prišli! Ne moreš si mislit, kak je težko uspet pri nas ampak imam občutek, da je TP na dobri poti!!! Vsaka jim čast! Kr tak naprej!

To govoriš ravno tako, kot da bi bli oni prvi v sloveniji, ki bi se spravl to delat...

Da ne govorimo o negativnih vplivih. Pr teh fantih je vredu, so polnoletni, odgovorni zase. Kaj pa ko se bojo take stvari spravl delat 10 letni fantiči.

Si kr predstavljam u časopisu: Desetletni otrok je z motorno žago razžagal tri prijatelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govoriš ravno tako, kot da bi bli oni prvi v sloveniji, ki bi se spravl to delat...

Da ne govorimo o negativnih vplivih. Pr teh fantih je vredu, so polnoletni, odgovorni zase. Kaj pa ko se bojo take stvari spravl delat 10 letni fantiči.

Si kr predstavljam u časopisu: Desetletni otrok je z motorno žago razžagal tri prijatelje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se prerekate? Če vam ne paše gledat, premaknite kanal. As easy as...

Sicer mi pa v nedeljo zvečer prav paše gledat te budalaštine. Me prav veseli, ko gledam, da so pri nas nekateri sposobni delat še večje traparije kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih gledam, ko glih ni kaj boljšega na televiziji.

Tak občasno majo kar dobre fore, da se nasmejiš, včasih pa majo totalno brezvezne.

Ma tocno tako! :lol: :lol:

Tocno to tudi jaz mislim in delam. :wink:

Super napisano :!: :!: 8) 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!