Skoči na vsebino

TVOJ PROBLEM


Djuki

Priporočene objave

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej DJUKI, ti si čist not padu . Dans je treba gledat :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplikacije :?: to se mi zdi pa čudn. Pomoje edin zarad te odaje ker sploh gleda TV3. Tist film bi pa rt mel :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno jih poznam in vam lakho povem da je to njihov način življenja ne samo igra v oddaji. Kadar je možno nardijo kakšno neumnost ki jih lahko stane tudi poškodbe, vendar jim za to ni mar. Vredu pubeci so.

REs, če pa vredu pobeci ob vsaki priliki delajo neumnosti, s katerimi ogrožajo sebe, potem pa smo varni :twisted:

Revčki... Naj se kar vsak dan petkrat fuknej os strehe - enkrat jim bo že ratalo :twisted: Resno - zame so enaki bebci, kot umetniki, ki si vrtajo kolena. Naj to delajo doma...

Pač - gnojni tur na riti bolnega človeštva :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="SymRu

REs, če pa vredu pobeci ob vsaki priliki delajo neumnosti, s katerimi ogrožajo sebe, potem pa smo varni :twisted:

Revčki... Naj se kar vsak dan petkrat fuknej os strehe - enkrat jim bo že ratalo :twisted: Resno - zame so enaki bebci, kot umetniki, ki si vrtajo kolena. Naj to delajo doma...

Pač - gnojni tur na riti bolnega človeštva :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje! Ampak - TP ni Jack Ass ampak TP! Ni primerjave, razen za tiste, ki NIMAJO POJMA!!! :twisted:

Itak da ni primerjave! Kdo pa tle nima pojma, bi se pa se lahko spraseval :twisted:

Drgac pa, tko kot je Macica ze povedala: BRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHHH :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno jih poznam in vam lakho povem da je to njihov način življenja ne samo igra v oddaji. Kadar je možno nardijo kakšno neumnost ki jih lahko stane tudi poškodbe, vendar jim za to ni mar. Vredu pubeci so.

REs, če pa vredu pobeci ob vsaki priliki delajo neumnosti, s katerimi ogrožajo sebe, potem pa smo varni :twisted:

Revčki... Naj se kar vsak dan petkrat fuknej os strehe - enkrat jim bo že ratalo :twisted: Resno - zame so enaki bebci, kot umetniki, ki si vrtajo kolena. Naj to delajo doma...

Pač - gnojni tur na riti bolnega človeštva :twisted:

Plosk plosk plosk :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk jih krititirate, ampak pomoje so zlo pametni. Sploh veste kolk dnarja so povlekel od tistih reklam pa usega :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk jih krititirate, ampak pomoje so zlo pametni. Sploh veste kolk dnarja so povlekel od tistih reklam pa usega :twisted:

"Pamet" je relativen pojem. Tudi način, na kakšnega si denar služiš, je relativno pameten ali glup.

Meni je njihov glup. Če se izpostavljajo v javnosti na tak način, lahko pač pričakujejo tudi kritiko, pa neodobravanje na tak način, kot sem ga izrazil jaz.

Kvečjemu bi rekel, da niso povsem sami krivi, da so izpadli butci. Jih je verjetno res ivljenje teplo in jih prisililo v početje neumnosti. Če se jim pa še fino zdi - ehh, kaj naj rečem... Pomanjkanje trde vzgoje :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit maš prov ampak so pa tut pogumni de grejo to delat :!:

Pogum je tud relativen :)

A je pogum tudi, če požre kdo žlico dreka? Ni pogum, je pa neumnost.

Saj v redu, če se tebi fajn zdi, da se en tam meče nevemkako nevemkam... Pa če neumnosti počne in to celo snema ter prodaja okoli kot ne vem kaj...

Je pa pogumna televizija, da takšne zadeve spusti v eter - saj so verjetno dobili stotine pritožb... Tudi pohval, verjetno...

Gre pač za mejo - lahko bi rekli dobrega okusa, še bolj filozovsko pa "družbeno sprejemljivih norm". Oni so vsekakor onkraj te meje, vsaj v skladu z veljavnimi pravili.

Tudi zato sem rekel, da so "gnojni tur na riti bolne civilizacije" - so samo znak, da je naša družba rahlo nenavadna, samodestruktivna, z eno frazo : "dost neumna" in po drugi strani verjetno ravno prav zdolgočasena, da se ji takšni pojavi celo zdijo "posrečeni", "pogumni", "pametni", ...

ne, niso pogumni - zgolj do sebe neodgovorni. Upam, da ne bodo vzpodbudili še več takšne neodgovornosti pri drugih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ostaja čisto preprosta rešitev - zamenjaš program. Očitno imajo dovolj gledalcev, da oddaja laufa. Kar mi ni všeč pač ne gledam :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ostaja čisto preprosta rešitev - zamenjaš program. Očitno imajo dovolj gledalcev, da oddaja laufa. Kar mi ni všeč pač ne gledam :roll:

:P

a španske nadaljevanke so pa super in oh ah intelektualne? če lahko določen procent folka tiste bedarije gleda pol lahko tudi nekateri (tudi jaz če imam čas) gledamo take bedarije.

raje TP kot limonade ali jerry springer, ki je edino dober da se za 5 min zamisliš na ameriško družbo (no sicer bi pa take bedake tudi v evropi našel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ostaja čisto preprosta rešitev - zamenjaš program. Očitno imajo dovolj gledalcev, da oddaja laufa. Kar mi ni všeč pač ne gledam :roll:

:P

a španske nadaljevanke so pa super in oh ah intelektualne? če lahko določen procent folka tiste bedarije gleda pol lahko tudi nekateri (tudi jaz če imam čas) gledamo take bedarije.

raje TP kot limonade ali jerry springer, ki je edino dober da se za 5 min zamisliš na ameriško družbo (no sicer bi pa take bedake tudi v evropi našel).

to maš prov. Če morjo kej ukint nej limonade al pa nej jih vsaj zmanjšajo.sicer pa, če kdo nemaraTP ga pač ni treba gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je definicija pametnega in neumnega zlo relativna tele čase...

Če jim sede to počet pa da majo kej pametnega od tega ... potem imajo vso (mojo) podporo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ostaja čisto preprosta rešitev - zamenjaš program. Očitno imajo dovolj gledalcev, da oddaja laufa. Kar mi ni všeč pač ne gledam :roll:

:P

a španske nadaljevanke so pa super in oh ah intelektualne? če lahko določen procent folka tiste bedarije gleda pol lahko tudi nekateri (tudi jaz če imam čas) gledamo take bedarije.

raje TP kot limonade ali jerry springer, ki je edino dober da se za 5 min zamisliš na ameriško družbo (no sicer bi pa take bedake tudi v evropi našel).

Sem lepo napisala in bom še enkrat - kar mi ni všeč ne gledam, problem rešen :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!